Bank BGŻ uruchamia udzielanie kredytów preferencyjnych
Piątek 21 wrzesień 2012

Bank BGŻ uruchamia udzielanie kredytów preferencyjnych

Począwszy od 18 września 2012 roku Bank BGŻ w ramach nowo przyznanego limitu uruchomił udzielanie kredytów preferencyjnych dla rolników. Kredyty będą udzielane do końca roku 2012.

Począwszy od tego dnia zmienia się również limit kwoty na zakup gruntów rolnych. Kwota kredytu nie może przekroczyć 1,5 mln zł. Zmianie ulega także minimalne oprocentowanie kredytu preferencyjnego i od tej pory wynosi minimum 3%.

Kredyt preferencyjny w Banku BGŻ to najtańszy kredyt na zakupu ziemi rolnej dostępny na rynku, budowy, remontu lub modernizacji budynków rolniczych, albo zakupu maszyn rolniczych.

To już kolejna pula kredytów preferencyjnych, wnioski które niestety z braku środków w poprzedniej puli odpadły mają szanse teraz na ponowne rozpatrzenie. Rolnicy zainteresowani wzięciem kredytu na preferencyjnych zasadach mogą zgłaszać się do placówek Banku BGŻ celem złożenia odpowiednich wniosków.

Forum - Opinie

Niedziela 7 październik 2012 11:00 Gość

a dla farbowanych rolników prowadzących swoje działalności, mających gdzieś hektar ziemi żeby płacić krus, też te kredyty są dostępne?

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Dobry dzieńPotrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance...

Najnowsze opinie klientów