Credit Agricole: Kredyt mieszkaniowy w potrójnej promocji!
Wtorek 1 kwiecień 2014

Credit Agricole: Kredyt mieszkaniowy w potrójnej promocji!

Bank Credit Agricole rozpoczął promocję kredytu mieszkaniowego polegającą na tym, ze każdy kto złoży wniosek o kredyt mieszkaniowy może skorzystać potrójnie: nie zapłaci prowizji za udzielenie kredytu, nie zapłaci za wycenę nieruchomości, a wcześniejsza spłata kredytu nie będzie obciążona prowizją. Promocji nie podlegają kredyty na zakup działki i remont mieszkania lub domu.

Promocja trwa do 30 czerwca 2014 r.

Forum - Opinie

Sobota 26 kwiecień 2014 22:43 andy | Ełk

Dla mnie rewelacja, chyba w Credit Agricole będę się starała o kredyt hipoteczny, bo oprócz niskich kosztów całego kredytu, to jeszcze mają przy symulacji rat kredytowych najniższe raty miesięczne kredytu hipotecznego. To na pewno mnie zachęci do złożenia wniosku o ubieganie się kredytu hipotecznego.

Sobota 19 kwiecień 2014 21:39 Gość

Jest trochę czasu, aby zapoznać się z promocjami związanymi z kredytem hipotecznym w Credit Agricole, brak prowizji od kredytu, od wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego to wielkie atuty, ponieważ w CA kredyt hipoteczny jest atrakcyjny także pod względem marży bankowej, która jest na rynku jedną z niższych, ja na pewno sprawdzę tą ofertę kredytową bardziej szczegółowo.

Piątek 18 kwiecień 2014 22:03 Gość

Ciekawa propozycja ze strony Credit Agricole, można na takim kredycie hipotecznym w tym banku zaoszczędzić chociażby kilka tysięcy złotych na prowizji od kredytu hipotecznego.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Drodzy Pożyczka PoszukiwaczeMasz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną...

Gdzie taniej po franki

Przez prawie rok czasu już kupuję CHF poza bankiem- na Gieldawalut.com. Jest to dobre...

Najnowsze opinie klientów