Credit Agricole: Kredyt mieszkaniowy w potrójnej promocji!
Wtorek 1 kwiecień 2014

Credit Agricole: Kredyt mieszkaniowy w potrójnej promocji!

Bank Credit Agricole rozpoczął promocję kredytu mieszkaniowego polegającą na tym, ze każdy kto złoży wniosek o kredyt mieszkaniowy może skorzystać potrójnie: nie zapłaci prowizji za udzielenie kredytu, nie zapłaci za wycenę nieruchomości, a wcześniejsza spłata kredytu nie będzie obciążona prowizją. Promocji nie podlegają kredyty na zakup działki i remont mieszkania lub domu.

Promocja trwa do 30 czerwca 2014 r.

Forum - Opinie

Sobota 26 kwiecień 2014 22:43 andy | Ełk

Dla mnie rewelacja, chyba w Credit Agricole będę się starała o kredyt hipoteczny, bo oprócz niskich kosztów całego kredytu, to jeszcze mają przy symulacji rat kredytowych najniższe raty miesięczne kredytu hipotecznego. To na pewno mnie zachęci do złożenia wniosku o ubieganie się kredytu hipotecznego.

Sobota 19 kwiecień 2014 21:39 Gość

Jest trochę czasu, aby zapoznać się z promocjami związanymi z kredytem hipotecznym w Credit Agricole, brak prowizji od kredytu, od wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego to wielkie atuty, ponieważ w CA kredyt hipoteczny jest atrakcyjny także pod względem marży bankowej, która jest na rynku jedną z niższych, ja na pewno sprawdzę tą ofertę kredytową bardziej szczegółowo.

Piątek 18 kwiecień 2014 22:03 Gość

Ciekawa propozycja ze strony Credit Agricole, można na takim kredycie hipotecznym w tym banku zaoszczędzić chociażby kilka tysięcy złotych na prowizji od kredytu hipotecznego.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów