Eurobank: Specjalna oferta kredytu hipotecznego
Poniedziałek 11 luty 2013

Eurobank: Specjalna oferta kredytu hipotecznego

Warunki uzyskania kredytu z obniżoną marżą w promocji jubileuszowej z okazji 10-lecia eurobanku i 30-lecia Muratora:

  • wnioskować o kredyt z obniżoną marżą można w placówkach eurobanku lub Murator FINANSE od 16 stycznia do 31 grudnia 2013 roku z oryginalnym i aktualnym kuponem z miesięcznika Murator publikowanym pomiędzy lutym a czerwcem bieżącego roku,
  • marża kredytu może zostać obniżona o 0,3 punktu procentowego, jednak nie niższa niż minimalna marża tj. 1,29%,
  • kredyt może być przeznaczony na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, budowę domu lub jako środki na remont lub wykończenie nieruchomości,
  • okres karencji w spłacie kapitału dla klientów eurobanku i Murator FINANSE może wynieść nawet 36 miesięcy,
  • zapewniamy profesjonalną pomoc doradców w całym procesie kredytowym, w tym w sporządzaniu kosztorysów,
  • raz w roku istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu,
  • istnieje możliwość łączenia dochodów z dochodami osób trzecich, w tym również niespokrewnionych, dla osób ubiegających się o kredyt,
  • cele kredytu tj. zakupu działki i budowy domu mogą być łączone w ramach jednej umowy.

Forum - Opinie

Wtorek 17 wrzesień 2013 23:06 jan | Płock

Ciężko znaleźć taki kredyt o którym pisze mój przedmówca, o banki nie są nastawione na klienta, a tym bardziej nie działają na klienta. A co do Eurobanku to nie mam wysokiej opinii na temat tego banku, bo tak jak piszecie tutaj Eurobank tylko jest nastawiony na złapanie klienta, a później klient płaci różnego rodzaju opłaty, które są tam gdzieś zapisane cenniku usług bankowych, świadczonych przez Eurobank.

Wtorek 17 wrzesień 2013 21:48 Gość

Euro bank i jakaś wspaniała oferta to raczej nie jest możliwe. Od jakiegoś czasu sprawdzam to co proponują banki, nie tylko jeśli chodzi o wsparcie w zakresie zakupu własnego konta. Euro bank po prostu jak dla mnie nie ma potencjału. Próbuje tylko złapać klienta i wyssać z niego każdy grosz. Nie tego oczekuje po ofercie kredytowej. Mój kredyt ma być elastyczny i dopasowywać się do moich potrzeb. A ten niestety taki nie jest.

Wtorek 30 kwiecień 2013 19:28 Radosław | Bielsko-Biała

Co do banku PKO BP to zawsze był do dobry bank, aby w nim zaciągnąć kredyt hipoteczny. Nawet jak ma się pewne problemy ze spłatą miesięcznej raty kredytowej to bank podchodzi elastycznie do problemów ze spłatą takiego kredytobiorcy. A inne banki jak na przykład Getin Bank od razu wysyłają monity, aby na takich monitach zarobić i jeszcze doliczyć inne koszty i dodatkowo odsetki przeterminowane.

Wtorek 30 kwiecień 2013 13:28 Kacper | Łuków

Mam być szczery?W życiu nie zaciągnąłbym kredytu hipotecznego w takim banku, jak Eurobank. Niby nic do nich nie mam (momentami mają wręcz najlepszą ofertę depozytową na rynku), ale to jednak bankowy mikrus, który nie ma nawet 1% rynku depozytów czy kont bankowych w Polsce.Do kredytów hipotecznych nadaje się PKO BP, Pekao SA itd.Szczerze mówiąc ostatnio byłem zapytać o ratę kredytu 270 000 zł na mieszkanie (na 15 lat). W Alior Banku dostałem ofertę ok. 2700 zł miesięcznie, a w PKO BP ok. 2050 zł. To ogromna przepaść. Jak więc widać taki bankowy dinozaur nieraz jest dużo lepszy, niż mały bank, który ma chwilowe promocje.

Poniedziałek 29 kwiecień 2013 21:15 Gość

Promocje to dobra rzecz. Połączenie spadku ceny mieszkań ze spadkiem oprocentowania i obniżeniem prowizji, może spowodować, że żadne programy dla młodych ludzi wspierające zakup własnego kąta nie są potrzebne. Przeliczałem oferty i zauważyłem, że dzięki spadku cen i zmiany warunków zaoszczędzam wiele pieniędzy.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów