Getin Bank: Kredyt hipoteczny ?Zamieszkaj w większym?
Piątek 22 czerwiec 2012

Getin Bank: Kredyt hipoteczny ?Zamieszkaj w większym?

Getin Bank przygotował specjalną ofertę kredytu hipotecznego ?Zamieszkaj w większym?. Skierowana jest do osób które posiadają już mieszkanie i chcą zamienić je na inne, nie koniecznie większe, ale nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej.

Klient, który zdecyduje się skorzystać z tej oferty kredytu musi zadeklarować, że swoje obecne mieszkanie wynajmie lub sprzeda gdy zamieszka już w nowym lokalu mieszkalnym. Główną zaletą przedstawianej oferty jest to, że przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny wyliczając zdolność kredytową bank uwzględni część przyszłego zysku jaki klient otrzyma z wynajęcia posiadanej obecnie nieruchomości.

Getin Bank udzieli kredytu na zakup mieszkania zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym w największych polskich miastach. Jeżeli liczba mieszkańców danego miasta przekracza 300 tys. mieszkańców, nieruchomość może być położona maksymalnie 30 km od miasta, w przypadku mniejszych miast maksymalna odległość wynosi 5 km.

Kolejną zaletą przedstawianej oferty kredytu hipotecznego w Getin Banku jest możliwość karencji rat kapitałowo-odsetkowych aż do momentu wypłaty ostatniej transzy kredytu. Skorzystanie z tej ulgi wymaga przedstawienia zabezpieczenia w postaci wpisu do księgi wieczystej obecnego mieszkania, umowy najmu lub sprzedaży mieszkania.

Forum - Opinie

Czwartek 20 wrzesień 2012 11:33 ZAWIEDZIONY KLIENT

Słabo jeśli chodzi o oddział w szamotułach to wogóle nie polecam kredytu budowlanego

Niedziela 19 sierpień 2012 13:29 Gość

mało czytelna ta promocja, w ogóle nie polecam getin banku jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów