ING kredyt hipoteczny - rabat na ubezpieczenie
Środa 2 kwiecień 2014

ING kredyt hipoteczny - rabat na ubezpieczenie

W ING Banku Śląskim rozpoczęła się akcja rabatowa dla klientów korzystających z oferty kredytu hipotecznego. Przy czym bank oferuje aż 50 % rabatu na ubezpieczenie nieruchomości w pierwszym roku kredytowania. Wszyscy którzy chcą wziąć udział w akcji muszą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny do 30 maja br. Ubezpieczenie nieruchomości wyróżnia się szerokim zakresem ochrony między innymi ubezpieczeniem OC ruchomości domowych i elementów stałych. Klienci mogą skorzystać z jednej z dwóch ofert cenowych: „0% prowizji" lub ,,obniżona marża" gdzie pierwsza oferta obniża koszty kredytu, a druga zmniejszającej wysokość rat. Trzeba jednak mieć świadomość, że warunkiem jest posiadanie lub otworzenie przed podpisaniem umowy kredytowej konta osobistego w ING Banku Śląskim oraz zadeklarowanie wpływów na ten rachunek w wysokości minimum 2000 zł miesięcznie.

Forum - Opinie

Wtorek 27 maj 2014 22:41 Dan | Łomża

Nie przesadzaj, bo ING ma jedne z lepszych kredytów hipotecznych, obciążenia związane z kredytem hipotecznym są jednym z lepszych na rynku hipotecznych kredytów w naszym kraju. Do tego pracownicy działu kredytów hipotecznych w ING Banku to profesjonaliści. Można liczyć na dobre doradztwo w tej kwestii.

Środa 14 maj 2014 22:09 Gość

Zyskujemy na prowizji, bo nawet jak będzie obniżona marża kredytowa to i tak zdecydowanie jest to kredyt hipoteczny zbyt drogi w porównaniu z innymi ofertami w konkurencyjnych bankach. A zysk na samej prowizji w zależności od kwoty kredytu hipotecznego nie jest wielką zachętą.

Wtorek 13 maj 2014 21:52 Gość

Konto w ING, a w zamian przy kredycie hipotecznym brak prowizji lub niższa marża kredytowa czyli przez cały okres kredytowania niższe raty miesięczne takiego kredytu hipotecznego. Transakcja wiązana i uwiązanie swoich dochodów i zobowiązań kredytowych w jednym banku. Ja bym w to nie wchodził.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Drodzy Pożyczka PoszukiwaczeMasz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną...

Gdzie taniej po franki

Przez prawie rok czasu już kupuję CHF poza bankiem- na Gieldawalut.com. Jest to dobre...

Najnowsze opinie klientów