ING kredyt hipoteczny - rabat na ubezpieczenie
Środa 2 kwiecień 2014

ING kredyt hipoteczny - rabat na ubezpieczenie

W ING Banku Śląskim rozpoczęła się akcja rabatowa dla klientów korzystających z oferty kredytu hipotecznego. Przy czym bank oferuje aż 50 % rabatu na ubezpieczenie nieruchomości w pierwszym roku kredytowania. Wszyscy którzy chcą wziąć udział w akcji muszą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny do 30 maja br. Ubezpieczenie nieruchomości wyróżnia się szerokim zakresem ochrony między innymi ubezpieczeniem OC ruchomości domowych i elementów stałych. Klienci mogą skorzystać z jednej z dwóch ofert cenowych: ?0% prowizji" lub ,,obniżona marża" gdzie pierwsza oferta obniża koszty kredytu, a druga zmniejszającej wysokość rat. Trzeba jednak mieć świadomość, że warunkiem jest posiadanie lub otworzenie przed podpisaniem umowy kredytowej konta osobistego w ING Banku Śląskim oraz zadeklarowanie wpływów na ten rachunek w wysokości minimum 2000 zł miesięcznie.

Forum - Opinie

Wtorek 27 maj 2014 22:41 Dan | Łomża

Nie przesadzaj, bo ING ma jedne z lepszych kredytów hipotecznych, obciążenia związane z kredytem hipotecznym są jednym z lepszych na rynku hipotecznych kredytów w naszym kraju. Do tego pracownicy działu kredytów hipotecznych w ING Banku to profesjonaliści. Można liczyć na dobre doradztwo w tej kwestii.

Środa 14 maj 2014 22:09 Gość

Zyskujemy na prowizji, bo nawet jak będzie obniżona marża kredytowa to i tak zdecydowanie jest to kredyt hipoteczny zbyt drogi w porównaniu z innymi ofertami w konkurencyjnych bankach. A zysk na samej prowizji w zależności od kwoty kredytu hipotecznego nie jest wielką zachętą.

Wtorek 13 maj 2014 21:52 Gość

Konto w ING, a w zamian przy kredycie hipotecznym brak prowizji lub niższa marża kredytowa czyli przez cały okres kredytowania niższe raty miesięczne takiego kredytu hipotecznego. Transakcja wiązana i uwiązanie swoich dochodów i zobowiązań kredytowych w jednym banku. Ja bym w to nie wchodził.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów