PKO BP przedłuża promocję na kredyt hipoteczny
Środa 20 czerwiec 2012

PKO BP przedłuża promocję na kredyt hipoteczny

PKO Bank Polski wydłuża do dnia 29 czerwca 2012 roku promocję na kredyt hipoteczny z niską marżą przez cały okres kredytowania nieruchomości.

Kolejną szansa na obniżenie kosztów kredytu jest skorzystanie z produktów dodatkowych, takich jak ubezpieczenie od utraty pracy. W tym przypadku klient może liczyć na przyznanie kredytu mieszkaniowego bez prowizji.

Aby mieć możliwość skorzystania z tej promocji klient powinien do dnia 29 czerwca 2012 roku złożyć wniosek o kredyt hipoteczny a w ciągu następnych 30 dni podpisać umowę z bankiem na kredyt. Promocja dotyczy także kredytu mieszkaniowego na preferencyjnych warunkach z dopłatami do odsetek w programie Rodzina na Swoim.

Kredyt hipoteczny w PKO BP może być zaciągnięty bez wkładu własnego, a jego maksymalny okres spłaty może wynosić nawet 40 lat. Zaciągając kredyt w PKO BP klient ma możliwość skorzystania z wakacji kredytowych raz w roku, a także otrzymuje możliwość odroczenia spłaty rat kapitałowych nawet na 3 lata.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do odwiedzenia naszego forum, gdzie można przeczytać opinie klientów na temat współpracy z PKO BP przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

Forum - Opinie

Niedziela 19 sierpień 2012 13:30 Gość

to tak jak w każdym banku, pko bp i tak od dawna kosi cały rynek kredytów hipotecznych, nie muszą robić żadnych promocji

Niedziela 24 czerwiec 2012 12:14 Gość

zwykły cross selling, czyli to co oferuje wiele banków bez dodatkowego szumu medialnego, ale zawsze można to nazwać promocją i wciskać ludziom w reklamach na każdym kroku, ludzie to lubią i zawsze można złapać klienta na "super promocji"

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Zla ocena kredytobiorcy

Witam dostałem odmowe na udzielanie kredytu hipotecznego na 70000zł ponieważ mam zła ocene...

Dom vs mieszkanie

No nie łatwo wskazać faworyta.Zalety domu:- większa przestrzeń,- prywatność,- spokojniejsze...

Najnowsze opinie klientów