Alior bank opinie

- wynik wyszukiwania

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Alior Bank - Opinie Kredyty hipoteczny w Alior Banku oraz kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim na zakup mieszkania, domu, remont ... lub dowolny cel konsumpcyjny kredyt w walutach do wyboru PLN lub (...) wypłacane już po 10 dniach bardzo długi okres kredytowania aż do 50 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Alior Bank (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Też słyszałem o kredycie hipotecznym w Alior Banku i opinie na temat takiego kredytu hipotecznego w Alior Banku nie są pochlebne, a wręcz ostrzegające przed braniem kredytu w Alior Banku. Trzeba po prostu dobrze przeczyt (...)

Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Raiffeisen Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku na zakup mieszkania, domu, działki budowę lub rozbudowę domu itp. waluta kredytu: PLN i EURO minimalna kwota kredytu hipoteczneg (...) marża kredytu od 0,95% Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Bank (...)

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Deutsche Bank - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku na zakup mieszkania, domu, remont, spłatę innego kredytu hipotecznego finansowanie do 100% wartości nieruchomości prowizja nawet (...) do wyboru raty stałe bądź malejace Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Deutsche Banku (...)

BPH Kredyt hipoteczny - opinie

BPH - Opinie Kredyt hipoteczny w Banku BPH na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu walute kredytu: PLN okres kredytowania do 40 lat wakacje kredytowe do 3 miesięcy kredy (...) towanie do 80% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BPH (...)

BGŻ - Opinie - Kredyt hipoteczny i budowlany

Bank BGŻ - Opinie Kredyt hipoteczny i budowlany w Banku BGŻ na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, refinansowanie innego kredytu hipotecznego marża promocyjna od 1,05% maksymalny okres spłaty kredytu to (...) nieruchomości do wyboru raty równe lub malejące Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BGŻ (...)

Aktualne porównanie kredytów hipotecznych w bankach

W tym roku to tylko kredyt hipoteczny w alior banku prowizja już od 0%, decyzja na kredyt hipoteczny w jeden dzień, środki w 10 dni, wiem bo sam go wziąłem w tym roku, jeszcze rozważałem pko bp ale tam za dużo było probl (...)

Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp. kredyt bez prowizji marża kredytu już od 0,99% finansow (...) niskie opłaty za obsługę kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Millennium Bank (...)

INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny

INVEST-BANK - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy w INVEST-BANK na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont albo kupno działki budowlanej niskie, zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego waluta (...) procedura przyznawania kredytu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w INVEST-BANK (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Getin Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Getin Banku na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, zakup działki... marża kredytu od 0% maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego w Getin B (...) anku to nawet 50 lat, jest to najdłuższy okres kredytowania nieruchomości aktualnie dostępny w ofertach banków kredytowanie nawet do 110% zastawionej nieruchomości waluty kredytu mieszkaniowego do wyboru (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

BOŚ Bank - opinie Kredyt hipoteczny i budowlano - hipoteczny na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. możliwość skredytowania do 100% wartości inwestycji k (...) odmowy kredytu hipotecznego Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w BOŚ Bank (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...) kwota kredytu to 100% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Zachodnim WBK (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...) maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego: 40 lat brak prowizji dla stałych klientów Kredyt Banku minimalna kwota kredytu: 50 tys. zł maksymalna Kwota do 100% nieruchomości stanowiącej z (...)

Bank Pocztowy Kredyt hipoteczny - opinie

Bank Pocztowy - Opinie Kredyt w Banku Pocztowym przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, remont, budowę domu itp. minimalna kwota kredytu: 50 000 zł waluta w jakiej jest udzielany kredyt: (...) brak opłat za wcześniejszą spłate kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Pocztowym (...)

Nordea Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Nordea Bank - Opinie Kredyt hipoteczny Nordea Bank na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, remont lub budowę domu, zakup nieruchomości z rozpoczętą budową domu celem dokończenia budowy, refinansowanie pon (...) roboty podczas budowy domu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w Nordea Bank (...)

BPS Bank Polskiej Spółdzielczości - Opinie - Kredyt hipoteczny

BPS (Bank Spółdzielczy) - Opinie Kredyt w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości na kupno mieszkania (także Rodzina na Swoim), domu, działki itp. możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości kredyt mies (...) wymagany wkład własny 24 miesiące karencji Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości (...)

Z podanego przykładu dziwnie Alior Bank oblicza zdolność kredytową. Przy tak wysokim wkładzie własnym nie za bardzo dobrze potraktował klientów, którzy chcieli wziąć kredyt hipoyteczny. A co do sztuczek marketingowych to (...) Alior Bank tylko dobrze wygląda w reklamach, rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. (...)

Citi Handlowy - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Citi Handlowy - Opinie Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym na zakup domu mieszkania, refinansowanie kredytów mieszkaniowych w innych bankach waluta kredytu: PLN finansowanie do 90% wartości nieruch (...) wkładu własnego oraz ubezpieczenia od utraty pracy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku Citi Handlowy (...)

ING - Opinie - Kredyt hipoteczny

ING Bank - Opinie Kredyty hipoteczny i budowlano-hipoteczny w Banku ING przeznaczony na nabycie nowego mieszkania lub domu, zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym, budowę domu, remont, zakup działki itp. dor (...) PLN kwota kredytu do 90% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w ING Bank (...)

Potrzebuję skonsolidować swoje kredyty

- kredyt mieszkaniowy w PKO BP do 2035r. 12000 - kredyt gotówkowy w Multibanku 5000 - kredyt gotówkowy w Alior Banku 5000 - w SKOKu moje miesięczne dochody to aktualnie ok 4300 - 4800zł, w większości z umowy o pracę (...)

DnB NORD Kredyt hipoteczny - opinie

DnB NORD - Opinie Kredyty hipoteczny w DnB NORD na zakup mieszkania, domu, działki, remont, refinansowanie waluta kredytu: PLN marża już od 0% kredytem hipotecznym w DnB NORD można (...) sfinansowć 100% wartości nieruchomości DnB NORD Bank akceptuje wiele źródeł dochodu długi okres kredytowania aż do 45 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku DnB NORD (...)

do samej czołówki, jak się przedstawia jego aktualna oferta, brał ktoś ostatnio kredyt w alior, jakie macie opinie odnośnie obsługi klientów? (...) widzę że w rankingach kredytów hipotecznych aliorbank poszybował wysoko, (...)

Konto EUR i PLN

Pomyśl nad kontem w Alior Banku (lub Alior Sync) - i to zarówno walutowym (w EUR), jak i bieżącym (w PLN). Co prawda karta debetowa (każda, w przypadku konta wspólnego i dwóch kart będą dwie opłaty) kosztuje 5 zł miesię (...) cznie (w Aliorze, bo w Alior Sync jest darmowa), ale konto jest prowadzone za darmo, a do tego masz darmowe przelewy krajowe. Euro możesz wymieniać choćby nawet w kantorze Alior Banku (online) po jednych z najlepszych k (...)

Expander Kredyt hipoteczny - opinie

Expander - opinie Kredyt mieszkaniowy Expander na zakup domu, mieszkania, budowę domu, wykup mieszkania, przekształcenie na własnościowe, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, remont, modernizację lub też adap (...) pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego pomoc w we wszystkich formalnościach bankowych pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków na wykończenie mieszkania Czekamy na Twoje o (...)

Swego czasu oprócz Alior Banku nieźle wypadał także "zielony" bank - czyli BZ WBK. Po ostatnich zmianach w cenniku pobierają (o ile dobrze pamiętam) 10 zł za przyjęcie przelewu z zagranicy. Przecież to istny ab (...) 500 zł rocznie samej prowizji za przyjmowanie przelewów. Zrezygnowałem i przeniosłem rachunek walutowy do Aliora. Nie żałuję i Tobie też polecam. Co do rachunku złotówkowego - możesz założyć bezpłatne konto z bezpł (...)

Zdecydowanie Alior Bank, to jedno z najlepszych kont walutowych. A wymieniać to jest nadal najlepiej w kantorach wymiany walut, tam jednak są wyższe kursy zdecydowanie, nawet niż w Alior Banku. A jak jeszcze ma się więce (...)

też się trochę rozczarowaliśmy, zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny w Alior Bank bo zaoferowali najlepsze warunki, ale zanim wszystko załatwiliśmy to były tony dokumentów i żeby to od razu wszystko powiedzieli co trz (...) bankach by wyglądało ale nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani obsługą klienta, o ile oferta kredytu w Alior Bank raczej na plus to cała procedura raczej na minus, ale reasumując opinia pozytywna (...)

Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

Bank BPS zapewnia, że chce nam pomóc w spełnianiu marzeń o własnym domu. Zachęca do skorzystania z oferty kredytu mieszkaniowego  ?Mój Dom". Marzenia się spełniają? Sprawdźmy. (...)

MultiBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

MultiBank - Opinie Kredyt hipoteczny w MultiBanku na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont i wykup nieruchomości okres kredytowania do 40 lat finansowanie do 110% wartości nieruchomości kredyt w PL (...) N i EURO bezpłatne przewalutowania Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w MultiBanku (...)

Eurobank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Eurobank - Opinie Kredyt hipoteczny w Eurobank przeznaczony jest na na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania, działki, remont itp. kredyt do 100% wartości nieruchomości waluta kredytu: PLN maksymalny o (...) od utraty pracy akceptacja dochodów z zagranicy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Eurobank (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów