Alior bank opinie

- wynik wyszukiwania

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Alior Bank - Opinie Kredyty hipoteczny w Alior Banku oraz kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim na zakup mieszkania, domu, remont ... lub dowolny cel konsumpcyjny kredyt w walutach do wyboru PLN lub (...) wypłacane już po 10 dniach bardzo długi okres kredytowania aż do 50 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Alior Bank (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Też słyszałem o kredycie hipotecznym w Alior Banku i opinie na temat takiego kredytu hipotecznego w Alior Banku nie są pochlebne, a wręcz ostrzegające przed braniem kredytu w Alior Banku. Trzeba po prostu dobrze przeczyt (...)

Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Raiffeisen Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku na zakup mieszkania, domu, działki budowę lub rozbudowę domu itp. waluta kredytu: PLN i EURO minimalna kwota kredytu hipoteczneg (...) marża kredytu od 0,95% Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Bank (...)

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Deutsche Bank - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku na zakup mieszkania, domu, remont, spłatę innego kredytu hipotecznego finansowanie do 100% wartości nieruchomości prowizja nawet (...) do wyboru raty stałe bądź malejace Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Deutsche Banku (...)

BPH Kredyt hipoteczny - opinie

BPH - Opinie Kredyt hipoteczny w Banku BPH na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu walute kredytu: PLN okres kredytowania do 40 lat wakacje kredytowe do 3 miesięcy kredy (...) towanie do 80% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BPH (...)

BGŻ - Opinie - Kredyt hipoteczny i budowlany

Bank BGŻ - Opinie Kredyt hipoteczny i budowlany w Banku BGŻ na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, refinansowanie innego kredytu hipotecznego marża promocyjna od 1,05% maksymalny okres spłaty kredytu to (...) nieruchomości do wyboru raty równe lub malejące Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BGŻ (...)

Aktualne porównanie kredytów hipotecznych w bankach

W tym roku to tylko kredyt hipoteczny w alior banku prowizja już od 0%, decyzja na kredyt hipoteczny w jeden dzień, środki w 10 dni, wiem bo sam go wziąłem w tym roku, jeszcze rozważałem pko bp ale tam za dużo było probl (...)

Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp. kredyt bez prowizji marża kredytu już od 0,99% finansow (...) niskie opłaty za obsługę kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Millennium Bank (...)

INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny

INVEST-BANK - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy w INVEST-BANK na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont albo kupno działki budowlanej niskie, zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego waluta (...) procedura przyznawania kredytu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w INVEST-BANK (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Getin Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Getin Banku na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, zakup działki... marża kredytu od 0% maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego w Getin B (...) anku to nawet 50 lat, jest to najdłuższy okres kredytowania nieruchomości aktualnie dostępny w ofertach banków kredytowanie nawet do 110% zastawionej nieruchomości waluty kredytu mieszkaniowego do wyboru (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...) kwota kredytu to 100% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Zachodnim WBK (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

BOŚ Bank - opinie Kredyt hipoteczny i budowlano - hipoteczny na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. możliwość skredytowania do 100% wartości inwestycji k (...) odmowy kredytu hipotecznego Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w BOŚ Bank (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...) maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego: 40 lat brak prowizji dla stałych klientów Kredyt Banku minimalna kwota kredytu: 50 tys. zł maksymalna Kwota do 100% nieruchomości stanowiącej z (...)

Bank Pocztowy Kredyt hipoteczny - opinie

Bank Pocztowy - Opinie Kredyt w Banku Pocztowym przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, remont, budowę domu itp. minimalna kwota kredytu: 50 000 zł waluta w jakiej jest udzielany kredyt: (...) brak opłat za wcześniejszą spłate kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Pocztowym (...)

Nordea Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Nordea Bank - Opinie Kredyt hipoteczny Nordea Bank na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, remont lub budowę domu, zakup nieruchomości z rozpoczętą budową domu celem dokończenia budowy, refinansowanie pon (...) roboty podczas budowy domu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w Nordea Bank (...)

Citi Handlowy - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Citi Handlowy - Opinie Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym na zakup domu mieszkania, refinansowanie kredytów mieszkaniowych w innych bankach waluta kredytu: PLN finansowanie do 90% wartości nieruch (...) wkładu własnego oraz ubezpieczenia od utraty pracy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku Citi Handlowy (...)

BPS Bank Polskiej Spółdzielczości - Opinie - Kredyt hipoteczny

BPS (Bank Spółdzielczy) - Opinie Kredyt w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości na kupno mieszkania (także Rodzina na Swoim), domu, działki itp. możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości kredyt mies (...) wymagany wkład własny 24 miesiące karencji Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości (...)

ING - Opinie - Kredyt hipoteczny

ING Bank - Opinie Kredyty hipoteczny i budowlano-hipoteczny w Banku ING przeznaczony na nabycie nowego mieszkania lub domu, zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym, budowę domu, remont, zakup działki itp. dor (...) PLN kwota kredytu do 90% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w ING Bank (...)

Z podanego przykładu dziwnie Alior Bank oblicza zdolność kredytową. Przy tak wysokim wkładzie własnym nie za bardzo dobrze potraktował klientów, którzy chcieli wziąć kredyt hipoyteczny. A co do sztuczek marketingowych to (...) Alior Bank tylko dobrze wygląda w reklamach, rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. (...)

DnB NORD Kredyt hipoteczny - opinie

DnB NORD - Opinie Kredyty hipoteczny w DnB NORD na zakup mieszkania, domu, działki, remont, refinansowanie waluta kredytu: PLN marża już od 0% kredytem hipotecznym w DnB NORD można (...) sfinansowć 100% wartości nieruchomości DnB NORD Bank akceptuje wiele źródeł dochodu długi okres kredytowania aż do 45 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku DnB NORD (...)

Potrzebuję skonsolidować swoje kredyty

- kredyt mieszkaniowy w PKO BP do 2035r. 12000 - kredyt gotówkowy w Multibanku 5000 - kredyt gotówkowy w Alior Banku 5000 - w SKOKu moje miesięczne dochody to aktualnie ok 4300 - 4800zł, w większości z umowy o pracę (...)

do samej czołówki, jak się przedstawia jego aktualna oferta, brał ktoś ostatnio kredyt w alior, jakie macie opinie odnośnie obsługi klientów? (...) widzę że w rankingach kredytów hipotecznych aliorbank poszybował wysoko, (...)

Konto EUR i PLN

Pomyśl nad kontem w Alior Banku (lub Alior Sync) - i to zarówno walutowym (w EUR), jak i bieżącym (w PLN). Co prawda karta debetowa (każda, w przypadku konta wspólnego i dwóch kart będą dwie opłaty) kosztuje 5 zł miesię (...) cznie (w Aliorze, bo w Alior Sync jest darmowa), ale konto jest prowadzone za darmo, a do tego masz darmowe przelewy krajowe. Euro możesz wymieniać choćby nawet w kantorze Alior Banku (online) po jednych z najlepszych k (...)

Expander Kredyt hipoteczny - opinie

Expander - opinie Kredyt mieszkaniowy Expander na zakup domu, mieszkania, budowę domu, wykup mieszkania, przekształcenie na własnościowe, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, remont, modernizację lub też adap (...) pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego pomoc w we wszystkich formalnościach bankowych pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków na wykończenie mieszkania Czekamy na Twoje o (...)

Swego czasu oprócz Alior Banku nieźle wypadał także "zielony" bank - czyli BZ WBK. Po ostatnich zmianach w cenniku pobierają (o ile dobrze pamiętam) 10 zł za przyjęcie przelewu z zagranicy. Przecież to istny ab (...) 500 zł rocznie samej prowizji za przyjmowanie przelewów. Zrezygnowałem i przeniosłem rachunek walutowy do Aliora. Nie żałuję i Tobie też polecam. Co do rachunku złotówkowego - możesz założyć bezpłatne konto z bezpł (...)

Zdecydowanie Alior Bank, to jedno z najlepszych kont walutowych. A wymieniać to jest nadal najlepiej w kantorach wymiany walut, tam jednak są wyższe kursy zdecydowanie, nawet niż w Alior Banku. A jak jeszcze ma się więce (...)

MultiBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

MultiBank - Opinie Kredyt hipoteczny w MultiBanku na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont i wykup nieruchomości okres kredytowania do 40 lat finansowanie do 110% wartości nieruchomości kredyt w PL (...) N i EURO bezpłatne przewalutowania Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w MultiBanku (...)

Eurobank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Eurobank - Opinie Kredyt hipoteczny w Eurobank przeznaczony jest na na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania, działki, remont itp. kredyt do 100% wartości nieruchomości waluta kredytu: PLN maksymalny o (...) od utraty pracy akceptacja dochodów z zagranicy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Eurobank (...)

mBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

mBank - Opinie Kredyt hipoteczny w mBanku na zakup mieszkania lub domu, budowę, remont, refinansowanie kredytu mieszkaniowego w z innego banku kredyt hipoteczny udzielany w walutach: PLN, USD, EUR, GBP finan (...) przy wcześniejszej spłacie części lub całości kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w mBank (...)

Agencja Alior Nieruchomości

możemy mieć pewność co do prawidłowości przebiegu transakcji. W połączeniu z ofertą kredytu hipotecznego w Alior Bank usługi Agencji Alior Nieruchomości to dobre kompleksowe rozwiązanie dla klientów. (...) Dzięki współpracy z deweloperami Agencja Alior Nieruchomości oferuje szeroki wybór mieszkań zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Pracownicy Agencji Alior Nieruchomości świadczą kompleksowe usługi w każdym z eta (...)

też się trochę rozczarowaliśmy, zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny w Alior Bank bo zaoferowali najlepsze warunki, ale zanim wszystko załatwiliśmy to były tony dokumentów i żeby to od razu wszystko powiedzieli co trz (...) bankach by wyglądało ale nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani obsługą klienta, o ile oferta kredytu w Alior Bank raczej na plus to cała procedura raczej na minus, ale reasumując opinia pozytywna (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Szukasz pożyczki konsolidacyjnej, pożyczek niezabezpieczonych, pożyczek biznesowych, kredytów...

Najnowsze opinie klientów