Bank pocztowy opinie

- wynik wyszukiwania

Bank Pocztowy Kredyt hipoteczny - opinie

Bank Pocztowy - Opinie Kredyt w Banku Pocztowym przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, remont, budowę domu itp. minimalna kwota kredytu: 50 000 zł waluta w jakiej jest udzielany kredyt: (...) brak opłat za wcześniejszą spłate kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Pocztowym (...)

BPS Bank Polskiej Spółdzielczości - Opinie - Kredyt hipoteczny

BPS (Bank Spółdzielczy) - Opinie Kredyt w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości na kupno mieszkania (także Rodzina na Swoim), domu, działki itp. możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości kredyt mies (...) wymagany wkład własny 24 miesiące karencji Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości (...)

Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Raiffeisen Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku na zakup mieszkania, domu, działki budowę lub rozbudowę domu itp. waluta kredytu: PLN i EURO minimalna kwota kredytu hipoteczneg (...) marża kredytu od 0,95% Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Bank (...)

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Deutsche Bank - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku na zakup mieszkania, domu, remont, spłatę innego kredytu hipotecznego finansowanie do 100% wartości nieruchomości prowizja nawet (...) do wyboru raty stałe bądź malejace Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Deutsche Banku (...)

BPH Kredyt hipoteczny - opinie

BPH - Opinie Kredyt hipoteczny w Banku BPH na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu walute kredytu: PLN okres kredytowania do 40 lat wakacje kredytowe do 3 miesięcy kredy (...) towanie do 80% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BPH (...)

BGŻ - Opinie - Kredyt hipoteczny i budowlany

Bank BGŻ - Opinie Kredyt hipoteczny i budowlany w Banku BGŻ na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, refinansowanie innego kredytu hipotecznego marża promocyjna od 1,05% maksymalny okres spłaty kredytu to (...) nieruchomości do wyboru raty równe lub malejące Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BGŻ (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Alior Bank - Opinie Kredyty hipoteczny w Alior Banku oraz kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim na zakup mieszkania, domu, remont ... lub dowolny cel konsumpcyjny kredyt w walutach do wyboru PLN lub (...) długi okres kredytowania aż do 50 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Alior Bank (...)

Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp. kredyt bez prowizji marża kredytu już od 0,99% finansow (...) niskie opłaty za obsługę kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Millennium Bank (...)

INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny

INVEST-BANK - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy w INVEST-BANK na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont albo kupno działki budowlanej niskie, zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego waluta (...) procedura przyznawania kredytu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w INVEST-BANK (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Getin Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Getin Banku na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, zakup działki... marża kredytu od 0% maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego w Getin B (...) anku to nawet 50 lat, jest to najdłuższy okres kredytowania nieruchomości aktualnie dostępny w ofertach banków kredytowanie nawet do 110% zastawionej nieruchomości waluty kredytu mieszkaniowego do wyboru (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

BOŚ Bank - opinie Kredyt hipoteczny i budowlano - hipoteczny na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. możliwość skredytowania do 100% wartości inwestycji k (...) odmowy kredytu hipotecznego Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w BOŚ Bank (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...) kwota kredytu to 100% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Zachodnim WBK (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...) maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego: 40 lat brak prowizji dla stałych klientów Kredyt Banku minimalna kwota kredytu: 50 tys. zł maksymalna Kwota do 100% nieruchomości stanowiącej z (...)

Nordea Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Nordea Bank - Opinie Kredyt hipoteczny Nordea Bank na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, remont lub budowę domu, zakup nieruchomości z rozpoczętą budową domu celem dokończenia budowy, refinansowanie pon (...) roboty podczas budowy domu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w Nordea Bank (...)

Citi Handlowy - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Citi Handlowy - Opinie Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym na zakup domu mieszkania, refinansowanie kredytów mieszkaniowych w innych bankach waluta kredytu: PLN finansowanie do 90% wartości nieruch (...) wkładu własnego oraz ubezpieczenia od utraty pracy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku Citi Handlowy (...)

ING - Opinie - Kredyt hipoteczny

ING Bank - Opinie Kredyty hipoteczny i budowlano-hipoteczny w Banku ING przeznaczony na nabycie nowego mieszkania lub domu, zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym, budowę domu, remont, zakup działki itp. dor (...) PLN kwota kredytu do 90% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w ING Bank (...)

Rodzina na swoim jaki bank wybrać?

kredytu hipotecznego w PKO BP nie jest na dzień dzisiejszy atrakcyjna, Rodzina na Swoim polecałbym raczej w Bank Pocztowy, Eurobank ostatecznie Getin Bank (...)

DnB NORD Kredyt hipoteczny - opinie

DnB NORD - Opinie Kredyty hipoteczny w DnB NORD na zakup mieszkania, domu, działki, remont, refinansowanie waluta kredytu: PLN marża już od 0% kredytem hipotecznym w DnB NORD można (...) sfinansowć 100% wartości nieruchomości DnB NORD Bank akceptuje wiele źródeł dochodu długi okres kredytowania aż do 45 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku DnB NORD (...)

zarabiać, aby otrzymać kredyt hipoteczny. Aktualne zestawienie wysokości dochodu na kredyt mieszkaniowy: Bank Pocztowy -3852 zł Euro Bank - 4050 zł Millennium - 4290 zł ING Bank Śląski - 4481 zł Bank PKO BP - 4505 z (...) Ile trzebał BNP Paribas - 4544 zł Kredyt Bank - 4635 zł MultiBank - 4710 zł mBank - 4710 zł Bank Pekao - 4800 zł Citi Handlowy - 4880 zł BZ WBK - 4930 zł BPS - 5110 zł Polbank EFG - 5270 zł BOŚ Bank - 5320 zł Bank BGŻ - (...)

Expander Kredyt hipoteczny - opinie

Expander - opinie Kredyt mieszkaniowy Expander na zakup domu, mieszkania, budowę domu, wykup mieszkania, przekształcenie na własnościowe, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, remont, modernizację lub też adap (...) pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego pomoc w we wszystkich formalnościach bankowych pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków na wykończenie mieszkania Czekamy na Twoje o (...)

obecnie najmniejsze wymagania co do wysokości zarobków ma Bank Pocztowy, rodzina 2+1 żeby dostać kredyt na 270 tys. na 25 lat musi zarabiać około 3 tys. zł. pod warunkiem że nie ma innych zobowiązań kredytowych (...)

Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

Bank BPS zapewnia, że chce nam pomóc w spełnianiu marzeń o własnym domu. Zachęca do skorzystania z oferty kredytu mieszkaniowego  ?Mój Dom". Marzenia się spełniają? Sprawdźmy. (...)

MultiBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

MultiBank - Opinie Kredyt hipoteczny w MultiBanku na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont i wykup nieruchomości okres kredytowania do 40 lat finansowanie do 110% wartości nieruchomości kredyt w PL (...) N i EURO bezpłatne przewalutowania Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w MultiBanku (...)

Minimalne dochody na kredyt hipoteczny

czy dochód na całą rodzinę w wysokości 3852 zł (Bank Pocztowy) to aż tak dużo? Wydaje mi się że nie, ale z drugiej strony jak za tyle utrzymać rodzinę dodatkowo spłacając kredyt hipoteczny? (...)

Eurobank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Eurobank - Opinie Kredyt hipoteczny w Eurobank przeznaczony jest na na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania, działki, remont itp. kredyt do 100% wartości nieruchomości waluta kredytu: PLN maksymalny o (...) od utraty pracy akceptacja dochodów z zagranicy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Eurobank (...)

mBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

mBank - Opinie Kredyt hipoteczny w mBanku na zakup mieszkania lub domu, budowę, remont, refinansowanie kredytu mieszkaniowego w z innego banku kredyt hipoteczny udzielany w walutach: PLN, USD, EUR, GBP finan (...) przy wcześniejszej spłacie części lub całości kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w mBank (...)

Potwierdzam słowa przedmówcy - wbrew pozorom Pocztowy jest obecnie liderem na rynku kredytów refinansowanych. Choć renomą bank nie świeci, to jednak oferta całkiem niezła (w tym także lokat rentierskich). (...)

Credit Agricole Kredyt hipoteczny - opinie

Credit Agricole - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Credit Agricole na zakup domu, mieszkania, działki, budowę domu lub refinansowanie niska marża już od 0,5% okres kredytowania do 35 lat (...)

Kredyt na zakup ziemi rolnej

Bank - 0,5 ha, 100% LtV, pod zabudowę mieszkaniową Noreda Bank - jeśli istnieje możliwość odrolnienia ziemi Bank Pocztowy - jeśli ziemia ma szanse na odrolnienie; 100% LtV/ 30 lat (...) można dostać w BGŻ - do 100% LtV BNP Paribas - gdy ziemia rolna ma możliwość zabudowy mieszkaniowej EuroBank - jeśli jest szansa na budowę na ziemi rolnej Getin Bank - jeśli na ziemi rolnej są możliwości budowy/do (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Witam, czy potrzebujesz finansowania dla swoich projektów, dla swoich osobistych potrzeb? Bez...

Najnowsze opinie klientów