BOŚ Bank

BOŚ Bank

BOŚ Bank to jeden z polskich banków, który na naszym rynku funkcjonuje już od 1981 roku. Jego pełna nazwa to Bank Ochrony Środowiska. Jego największymi akcjonariuszami są Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Przez ten ponad dwadzieścia lat funkcjonowania na polskim rynku zdążył on nabyć już cennego doświadczenia, które pomaga mu przygotować uniwersalną ofertę finansową dla wszystkich klientów.

Jest ona skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. BOŚ Bank przez swoją działalność wspiera działania samorządów oraz licznych wspólnot mieszkaniowych, ochronę środowiska, udzielając kredytów na inwestycje związane z działalnością ekologiczną.

BOŚ Bank może pochwalić się różnorodną ofertą dla klienta indywidualnego, w którym nie brakuje atrakcyjnych promocji, a nawet konkursów, w których klienci mogą wygrać cenne nagrody. Proponuje on wiele innowacyjnych możliwości, które dotychczas nie pojawiły się w innych instytucjach finansowych. Przykładem jest tu rozbudowana bankowość elektroniczna, w której można założyć konta osobiste, zaciągnąć kredyt oraz wykonać bezpłatne przelewy. Dla osób fizycznych, bank może zaproponować konta osobiste i ich ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, kredyty i pożyczki finansowe, fundusze inwestycyjne, usługi rozliczeniowe, ubezpieczenia zdrowotne oraz całodobową obsługę telefoniczną Call Center.

Klientom indywidualnym chcącym pozyskać środki na zakup mieszkania lub budowę domu BOŚ Bank Ochrony Środowiska proponuje kredyt hipoteczny udzielany w rodzimej walucie - złotówkach, z możliwością sfinansowania w 100% planowanej inwestycji. Kredyt mieszkaniowy cechuje m.in. możliwość odroczenia spłaty kapitału w zależności od wniesionego wkładu własnego oraz możliwość wzięcia także długich wakacji kredytowych. Kredyt hipoteczny BOŚ cechuje najdłuższy dostępny okres jego spłaty, który wynosić może nawet 50 lat. Klientom posiadającym już własną nieruchomość i chcącym pozyskać fundusze na dowolny cel BOŚ Bank Ochrony Środowiska może zaproponować pożyczkę hipoteczną.

Ze względu na szeroki wachlarz usług, oferta banku w sektorze dla firm, została podzielona na dwie kategorie. Dla mikroprzedsiębiorstw oraz dla przedsiębiorstw. Dzięki temu obsługa klientów o osobowości prawnej może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Bank Ochrony Środowiska może również pochwalić się wieloma działaniami na rzecz ochrony środowiska. Szczególną ofertą tej instytucji są preferencyjne kredyty dla firm, na inwestycje związane nie tylko z rozwojem działalności, ale jednocześnie wspierające środowisko naturalne. Przez cały okres działalności banku, czyli 21 lat, BOŚ Bank udostępnił środki finansowe na realizację takich ekologicznych projektów w wysokości łącznej sumy przekraczającej 10 miliardów złotych.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj