mBank Hipoteczny S.A.

mBank Hipoteczny S.A.

Podstawową misją banku jaką wyznaczył sobie BRE Bank Hipoteczny jest zagwarantowanie doskonałej jakości finansowej produktów oraz pełne doradztwo w sprawie finansowanie nieruchomości komercyjnych. Obecnie BRE Bank Hipoteczny S.A jest największym specjalistycznym bankiem hipotecznym na terenie naszego kraju. Ma on największe znaczenie na rynku finansowania nieruchomości komercyjnych, a także tworzeniu listów zastawnych.

BRE Bank Hipoteczny rozpoczął swoją działalność operacyjną już końcem 1999 roku.

Jego założycielami stali się ówcześni EUROHYPO AG oraz polski BRE Bank S.A. Ze fuzji kapitału oraz cennego doświadczenia powstała instytucja finansowa, które obecnie może oferować swoim klientom usług doskonałej jakości.

Podstawowa oferta BRE Banku Hipotecznego jest ukierunkowana przede wszystkim do jednostek prawnych, które planują zakup lub inwestycje w postaci budowy lub modernizacji obiektów budowlanych. Mogą być nimi na przykład obiekty biurowe, hale handlowe, hotele, pensjonaty, magazyny, zakłady przemysłowe i produkcyjne a nawet osiedla mieszkaniowe i zabudowa domów. Działalnością tego banku jest również kredytowanie jednostek samorządu terytorialnego. Odbywa się to przez finansowanie inwestycji budowlanych do których zaliczamy: budynki mieszkalne, drogi, budynki użyteczności publicznej, placówki edukacyjne oraz wiele innych. Jak każdy innych, bank BRE Bank Hipoteczny oferuje swoim klientom doradztwo finansowe w zakresie podejmowanych inwestycji oraz doboru usług finansowych.

Wcześniej już wspominaliśmy o emisji listów zastawnych, w których BRE Bank jest liderem na polskim rynku. Z tej działalności instytucja realizuje swoje czynności kredytowe.

Sprawdź również aktualną ofertę kredytów hipotecznych w mBanku i MultiBanku:

Zaglądając do szczegółów oferty, którą proponuje BRE Bank Hipoteczny, są nimi produkty kredytowe, które mogą służyć do finansowanie nieruchomości komercyjnych, finansowania deweloperskich inwestycji mieszkaniowych oraz finansowania jednostek samorządu terytorialnego. Oprócz tego klienci mogą również skorzystać z lokat terminowych, które cechuje duża elastyczność, co oznacza, ze mogą oni sami w dużej mierze decydować o warunkach, na jakich dostarczają depozytów finansowych na lokaty.

Opinie

Napisany Sobota 14 lipiec 2012 21:27 przez Gość

tylko nie BRE, żaden mBank czy multibank, to najgorszy wybór jeśli chodzi o kredyt hipoteczny

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj