Dom Kredytowy NOTUS

Dom Kredytowy NOTUS

Dom Kredytowy Notus to jedna z firm istniejących na rynku, które zajmują się niezależnym doradztwem finansowym. Dzięki doradztwu finansowemu, my jako klienci możemy poczuć, że nasze sprawy finansowe są w dobrych rękach. Dzięki ofercie jaką posiadają kolejne firmy o takim charakterze nie musimy chodzić od banku do banku, w celu porównywania ze sobą ofert na produkty bankowe.

Wybór odpowiedniego kredytu, inwestycji czy też ubezpieczenia czasami może okazać się bardzo trudny. W czasie składnia kolejnych dokumentów i spotkań w bankach mogą pojawić się nowe wątpliwości, które obudzą w nas obawy o własną przyszłość. Doradcy finansowi z Domu Kredytowego Notus są idealnym sposobem na to, aby takie obawy rozwiewać.

Dom Kredytowy Notus powstał w 2004 roku. Jego nazwa pochodzi z języka łacińskiego, który tłumaczy ?notus? jak przyjazny i godny zaufania. Osoby, które mają zarządzać naszym majątkiem z pewnością powinny charakteryzować się taką cechą. Takich właśnie specjalistów gromadzi w sobie ta spółka. Założyciele Domu Kredytowego Notus postawili sobie cel swojego działania, którym jest profesjonalne doradztwo finansowej w celu doboru najlepszej oferty na produkty bankowe, odpowiadającej potrzebom indywidualnego klienta.

Dom Kredytowy Notus posiada najlepsze oferty kredytowe pochodzące z dwudziestu pięciu największych banków naszym kraju. Dlatego też pomoże on swoim klientom wybrać odpowiedni kredyt mieszkaniowy oraz hipoteczny, kredyt na refinansowanie kredytu hipotecznego, kredyt konsolidacyjny oraz pożyczkę hipoteczną. Dzięki kredytom mieszkaniowym klient będzie mógł sfinansować zakup nieruchomości lub jej modernizację. Kredyt refinansowy to nic innego jak przesunięcie kredytu z banku do innej instytucji finansowej. Konsolidacyjny kredyt umożliwi nam spłatę kilku kredytów w jednej racie, a pożyczka hipoteczna jest pożyczką na dowolny cel, jednak jej zabezpieczeniem jest hipoteka nieruchomości. Przy każdym z tych wyborów łatwo popełnić wiele błędów, które mogą wiele kosztować. Z Domem Kredytowym Notus nie poniesiemy takiego ryzyka. Korzystając z jego usług możemy być pewno o swoją przyszłość.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj