Eurobank

Eurobank

eurobank zaistniał w 2003 roku dzięki oryginalności i łamaniu schematów w myśleniu o usługach bankowych. Debiutował jako specjalista od kredytów gotówkowych, dziś posiada pełną gamę produktów dla klienta indywidualnego i w 2012 roku znalazł się w gronie najsilniejszych marek w Polsce otrzymując tytuł Superbrand 2012. eurobank należy do Societe Generale, jednej z największych europejskich grup świadczących usługi finansowe.

Koncepcja biznesowa eurobanku to połączenie nowoczesnej formuły oddziałów z przyjazną, profesjonalną obsługą. Bank oferuje usługi finansowe dla osób fizycznych. Wśród jego produktów znajdują się m.in. kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, atrakcyjne pakiety kont, lokaty i produkty kartowe.

  • Strona internetowa eurobanku - www.eurobank.pl
  • Profil na Facebooku - www.facebook.com/eurobanksa
  • Profil na Youtube - http://www.youtube.com/user/eurobank


Inicjatywy odpowiedzialnego biznesu

Od kilku lat eurobank jest zaangażowany w edukację finansową Polaków. Eksperci banku dzielą się swoją wiedzą finansową na platformach edukacyjnych: www.eurobank.pl/doradzamy i www.money.pl/eurobank. Bank wspiera również wydarzenia kulturalne: jest głównym Partnerem płyt Ram Cafe 6 i Ram Cafe 7 wydawanych przez wrocławską rozgłośnię Radio RAM oraz Magnetic Records. W 2012 po raz pierwszy został partnerem wrocławskiego festiwalu muzyki jazzowej - Jazztopad.

Dane adresowe
Euro Bank S.A.
ul. św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj