Expander

Expander

Expander to pierwszy w Polsce niezależny doradca finansowy. Na tą chwilę dysponuje on aż 64 oddziałami na terenie całego kraju oraz rozbudowaną siecią finansowych doradców mobilnych. Zadaniem doradców finansowych, które wyznaczyła im spółka Expander jest pośrednictwo w pozyskiwaniu kredytów dla klientów indywidualnych, bankowych produktów inwestycyjnych, a także różnego rodzaju ubezpieczeń.

Marka Expander powstała w 2000 roku. Na samym początku jej działalności funkcjonowała ona jako portal internetowy, którego zadaniem było pośrednictwo w sprzedaży produktów bankowych. Jego pierwszym właścicielem była firma Fin Fin S.A. Jednak już rok później od stworzenia portalu, stała się niezależnym doradcą finansowym, którego modyfikacją miał stać się bezpośredni kontakt z klientem, który nie potrafi poruszać się pomiędzy siecią produktów bankowych. W 2004 roku akcje spółki zostały wykupione przez GE Investmenst i forma prawna spółki zmieniła się. Od tego czasu była to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2007 roku spółka rozszerzyła swoją działalność po całej Europie. Współcześnie Ekspander jest jedynym niezależnym doradztwem finansowym w kraju.

Warto się także przyjrzeć ofercie, którą przygotował dla swoich klientów Expander SA. Oferuje on swoim klientom doradztwo w zakresie doboru kredytu mieszkaniowego, w ramach programu Rodzina Na Swoim, kredytu refinansowego, oszczędnościowego, pożyczek hipotecznych oraz kredytów konsolidacyjnych i gotówkowych. Interesujące propozycje może nam on dać także w zakresie inwestycji i oszczędzania, gdzie jako klienci indywidualni możemy poznać plany regularnego oszczędzania, wybrać fundusze inwestycyjne, lokaty, polisy lokacyjne oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji w poszczególnych bankach funkcjonujących w kraju.

Zapoznaj się ze zdaniem klientów którzy skorzystali już z usług doradców Expander - opinie. Szukasz taniego kredytu na mieszkanie skorzystaj z usług doradców Expander - kredyt hipoteczny.

Z marką Expander, nie będziemy mieli również problemu z wyborem odpowiedniego dla nas ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowego oraz zdrowotnego, które mogą okazać się niezbędne w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki współpracy z doradcami finansowymi marki Expander, klienci mogą poznać wszystkie dobre i złe strony konkretnych produktów bankowych.

Opinie

Napisany Wtorek 16 październik 2012 14:41 przez Gość

uważajcie na doradców, najlepiej prześwietlic jednego czy drugiego jak sie da zanim na coś dacie się namówić, mozna trafić dobrze ale są też naciągacze co mają was gdzieś i liczy się dla nich tylko i wyłącznie własny biznes

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj