Get Bank

Get Bank

Jednym z najmłodszych banków, działających na polskim rynku finansowym, jest Get Bank. Od 27 czerwca 2011 roku, przeją on schedę po Allianz Bank Polska S.A. i teraz funkcjonuje pod taką właśnie nazwą. Zmiana ta, wynika ze zmiany głównego udziałowca w firmie.

Jednak zmiana ta nie miała żadnego wpływu na działalność banku, czy na warunki umów, które podpisane zostały wcześniej. Po prostu bank ma tylko inną nazwę. Get Bank posiada sporą liczbę oddziałów, które zwykle znajdują się w większych miastach Polski. W tej chwili głównym akcjonariuszem banku jest należąca do Leszka Czarneckiego Grupa Getin. W związku z tym, że jest to stosunkowo nowy bank, właściciel prowadzi obecnie szeroko zakrojoną akcje marketingową, która ma na celu promocje nowej marki i zdobycie jak największej ilości klientów. Znając operatywność nowego właściciela, z pewnością wynik tej kampanii będzie pozytywny.

Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych. Każdy może otworzyć sobie w nim rachunek osobisty. Jest on dostępny za pomocą internetu, a także można do niego otrzymać kartę. Nie ma potrzeby czekać na nią, ale dostaje się ją od ręki. Dzięki takiej karcie, można płacić za rachunki w sklepach bez używania gotówki, lub wybierać pieniądze z bankomatów. W ramach konta, można sobie otworzyć linię kredytową, która jest dobrą alternatywą dla kredytu gotówkowego. Do konta dołączony jest również ciekawy pakiet ubezpieczeń, który może znacznie ułatwić życie każdemu, kto znajduje się w jakiejś trudnej sytuacji życiowej.

Obsługę klientów prowadzą oddziały Getin Bank.

Get Bank ma również w swojej ofercie bardzo atrakcyjne lokaty. Są one konkurencyjnie oprocentowane, a co ciekawe, można je zakładać również za pośrednictwem bankowości internetowej. Lokaty te są bardzo korzystnie oprocentowanie, gdyż jak to zwykle na początku działalności bywa, musi on być bardziej konkurencyjny, gdyż tylko w ten sposób może przyciągnąć nowych klientów.

Get Bank oferuje swoim klientom, bardzo atrakcyjny kredyt hipoteczny. Dzięki takiemu kredytowi, można zdobyć pieniądze na budowę domu, zakup mieszkania, remonty, zakup działki, a nawet na dowolny cel konsumpcyjny. Oferta ta jest bardzo atrakcyjna, między innymi ze względu na fakt, że można uzyskać kredyt na 100% wartości inwestycji, oraz na długi okres spłat, wynoszący nawet 50 lat. Dlatego cieszy się on sporym powodzeniem wśród klientów.

Oprócz oddziałów banków, Get Bank ściśle współpracuje z firmą Open Finance i wszystkie jego produkty są dostępne w jej placówkach. Znacznie zwiększa to dostępność do klienta, który w wielu miejscach może zostać kompleksowo obsłużony.

Opinie

Napisany Środa 15 sierpień 2012 10:33 przez Gość

Get Bank od dnia 1 czerwca 2012 roku jest już częścią Getin Noble Bank S.A.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj