Getin bank kredyt hipoteczny

- wynik wyszukiwania

Czy Getin Bank ma gwarancję skarbu państwa?

Zastanawiam się nad kredytem hipotecznym w Getin Banku, bo tam mogę dostać szybko i łatwo kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Warunki kredytu hipotecznego w Getin Bsnku bardzo mi odpowiadają zwłaszcza jak powiążę to z (...) innymi oferowanymi produktami bankowymi, które oferuje mi Getin Bank. Chciałbym się dowiedzieć zanim podejmę pewne kroki w tym temacie czy Getin Bank jest objęty gwarancją skarbu państwa? (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Getin Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Getin Banku na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, zakup działki... marża kredytu od 0% maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego w Getin B (...) również bez wkładu własnego, po wykupieniu ubezpieczenia Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Getin Bank (...) anku to nawet 50 lat, jest to najdłuższy okres kredytowania nieruchomości aktualnie dostępny w ofertach banków kredytowanie nawet do 110% zastawionej nieruchomości waluty kredytu mieszkaniowego do wyboru (...)

Czy kredyt hipoteczny można przenieść do innego banku?

Mam kredyt hipoteczny w Getin Banku, zastanawiam się nad lepszą ofertą kredytu hipotecznego, więc wiąże się z przeniesieniem kredytu hipotecznego do innego banku. Warunki kredytowe w innych bankach są bardziej przejrzyst (...) z kredytem są niższe. Czy przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku jest prostą sprawą? Czy Getin Bank nie będzie utrudniał takiej operacji przeniesienia kredytu hipotecznego? (...)

Kredyt w euro

jaki bank aktualnie ma najlepszą ofertę kredytów hipotecznych w euro? który byście mogli polecić, interesuje mnie kredyt na budowę domu, wysokość kredytu to około 500 tys zł (...)

Jak masz kredyt hipoteczny w Getin Banku i chcesz przenieść do innego banku, to nowy bank, który udzieli ci kredytu hipotecznego załatwi sprawę dla ciebie, przede wszystkim nie dostaniesz pieniędzy na konto ani do ręki, (...) po prostu nowy bank spłaci twój kredyt hipoteczny w Getin Banku przelewem. (...)

Kruk wykupił długi z Getin Banku

Może to i dobrze, bo mi windykatorzy z Getin Banku nie kojarzą się dobrze, tak samo Getin Bank, po co w ogóle Getin Bank udziela ludziom tak ogromne kredyty, które nie mają pokrycia w ich dochodach, a tym bardziej nie ma (...) jących zdolności kredytowych na tak wysokie kwoty kredytów? (...)

kredyt hipoteczny w getin banku to gwarancja ale kłopotów, jest przecież tyle innych banków i każdy jest bardziej przyjazny klientom niż getin bank, tutaj jest tylko pieknie do momentu otrzymania kredytu a potem to juz z (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank zajął pierwsze miejsce za sprawą najlepszej, najatrakcyjniejszej i najbardziej dostępnej oferty na kredyt hipoteczny . Wśród atutów wymieniono m.in. brak wymaganego długiego stażu pracy, elastyczność oferty kr (...) a w rankingu najlepszych banków udzielających kredytów hipotecznych sporządzonym przez Comperię Getinedytu hipotecznego i długi okres kredytowania nawet do 50 lat oraz to że właśnie w Getin Banku klient może liczyć na na (...)

Jak załątwić kredyt MDM?

Ciekawe kto polecił wam Getin Bank? Bo ja bym odradzał ten bank, moi znajomi się nacięli na kredycie hipotecznym w Getin Banku, ale na szczęście przenieśli do normalnego banku jakim jest PKO BP. W Getin Banku jest skompl (...) ikowana, niestety na niekorzyść kredytobiorców, więc miałbym się na baczności. (...)

kredyt hipoteczny w getin bank? - nie dziękuję (...)

Refinansowanie w Getin Banku

Co sądzicie o kredycie refinansowym w Getin Banku. Można otrzymać taki kredyt refinansowy na oświadczenie. Zabezpieczeniem takiego kredytu refinansowego jest samochód, a takie zabezpiecznie będzie miało wpis w dowodzie r (...) ejestracyjnym samochodu. Oprocentowanie takiego kredyt już od 8,49 %, a do uzyskania kredytu refinansowego potrzeba dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny banku, a bank chwali się, że decyzję kredytową podejmuje w 15 mi (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Do Marka: Zrobiłeś najlepsze co mogłeś zrobić, że nie pchałeś się do Getin Banku, a Kredyt Bank też mógłbym zaliczyć do tej samej jakości co Getin Bank. Niezbyt dobrze traktują klientów, nawet jeszcze przed udzieleniem k (...) redytu i to obojętnie jakiego rodzaju, a co dopiero jak ma się kredyt to dopiero zaczynają się kłopoty dla takiego kredytobiorcy. (...)

Minimalne dochody na kredyt hipoteczny

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt hipoteczny. Aktualne zestawienie wysokości dochodu na kredyt mieszkaniowy: Bank Pocztowy -3852 zł Euro Bank - 4050 zł Millennium - 4290 zł ING Bank Śląski - 4481 zł Bank PKO BP - (...) 4505 zł BNP Paribas - 4544 zł Kredyt Bank - 4635 zł MultiBank - 4710 zł mBank - 4710 zł Bank Pekao - 4800 zł Citi Handlowy - 4880 zł BZ WBK - 4930 zł BPS - 5110 zł Polbank EFG - 5270 zł BOŚ Bank - 5320 zł Bank BGŻ - 5450 (...)

Jak przenieść kredyt hipoteczny do innego banku?

Mam kredyt w Getin Banku, ale po paru latach spłacania takiego kredytu hipotecznego jestem co raz bardziej niezadowolony z obsługi ze strony Getin Banku. Rozważam możliwość wzięcia innego kredytu hipotecznego, aby spłac (...) ić ten w Getin Banku. Czy w ogóle jest taka możliwość przeniesienia kredytu hipotecznego do innego banku? (...)

Pozew zbiorowy przeciw Getin Banku w sprawie frankowych kedytów hipotecznych

Słyszeliście, że został wniesiony pozew zbiorowy przeciw Getin Banku przez kredytobiorcy, którzy mają lub mieli kredyt hipoteczne. Chodzi o to, że Getin Bank zawyżał sztucznie kursy walut we franku szwajcarskim. Domagają (...) się zwrotu nadwyżki ze strony Getin Banku. Jak myślicie czy mają szansę wygrać w sądzie w tej sprawie? (...)

firmą windykacyjną Kruk, a polskim bankiem Getin Bank. Przedmiotem transakcji były długi kredytobiorców hipotecznych Getin Banku o wartości ponad 700 milionów złotych, a Getin Bank sprzedał zobowiązania przetermino (...) do transakcji pomiędzywane za ponad 200 milionów złotych, a Kruk na zakup długów przeterminowanych dostał kredyt. Co to może oznaczać w przyszłości i to niedalekiej taka transakcja dla ludzi, którzy mają przeterminow (...)

Zamiana kredytu hipotecznego

Bank. Getin Bank ma najbardziej nieprzejrzyste umowy kredytu hipotecznego wśród wszystkich ofert kredytów hipotecznych. Dlatego też dobrze ci tutaj radzą na tym forum, aby jednak jak najszybciej zdecydować się na zmi (...) Nie wziąłbym żadnego kredytu, a tym bardziej kredytu hipotecznego w takim banku jak Getinanę kredytu hipotecznego oczywiście na inny bank. Na początku poniesiesz pewne koszty związane z zamianą takiego kredytu hipoteczne (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

już 2 miesiące w getin banku i załatwiam przez doradcę masakra jak zwlekają .Kto zna jakiś bank który da kredyt hipoteczny z małą zdolnością ? (...)

Eurobank: Specjalna oferta kredytu hipotecznego

Co do banku PKO BP to zawsze był do dobry bank, aby w nim zaciągnąć kredyt hipoteczny. Nawet jak ma się pewne problemy ze spłatą miesięcznej raty kredytowej to bank podchodzi elastycznie do problemów ze spłatą takiego kr (...) edytobiorcy. A inne banki jak na przykład Getin Bank od razu wysyłają monity, aby na takich monitach zarobić i jeszcze doliczyć inne koszty i dodatkowo odsetki przeterminowane. (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

bo Home Broker, Open Finance i Getin Bank to ten sam Pan- Leszek Czarnecki... czyli pracownik OP lub HB zawsze wyszukując najlepszego banku znajdują Getin Bank. Do tego pracownikowi Op lub HB opłaca się przeciągać wypłat (...) ę transzy bo na tej grze na czas zyskuje zarówno pośrednik jak i sam bank. To jest sitwa dlatego namawiam do pisania do KNF lub tak jak dwa posty powyżej proszę o info kto ma podobną sytuację jak ja i wspólnie napiszemy (...)

Ja tam nie mam problemów z windykatorami, mam kredyt hipoteczny w Getin Banku, nie raz miałem przejściowe problemy ze spłatą rat miesięcznych kredytu hipotecznego. Wszystko zawsze udawało się załagodzić, najgorsze jednak (...) są monity z Getin Banku, nie raz płaciłem 80 złotych za taki monit. (...)

Przykładowo najbardziej popularne założenia: - mieszkanie o wartości 300tys. złotych - ubiegacie się o kredyt hipoteczny w wysokości 270 tys. złotych - kredyt zaciągacie na 25 lat - zakładając małżeństwo i jedno d (...) Minimalne dochody netto na rodzinę, aby otrzymać kredyt na powyższą kwotę: Bank Pocztowy - 3096 zł Kredyt Bank - 3162 zł Pekao SA - 3400 zł Alior Bank - 3500 zł Getin Bank - 3644 zł Millennium - (...)

Mieszkanie dla Młodych

kredytu Mieszkanie dla Młodych, to co zyskacie na premii w tym programie, stracicie w najbliższym czasie w Getin Banku. To polski bank, ale niestety niezbyt przychylny dla Polaków, którzy biorą kredyt nie tylko kredyt (...) Amelia ma rację, szukałbym w innym bankuy hipoteczne w Getin Banku. (...)

Z tego co wiem to Getin Bank co pewien czas jest karany przez nadzór bankowy za pewne przewinienia względem swoich klientów. W tym przypadku może być precedens i Getin Bank może przegrać sprawę, bo to co opisują media, t (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Jakbym miał wybierać to wybrałbym PKO S.A. niż Getin Bank. Do Getin Banku nie mam zaufania i sam tutaj napisałeś, ze obierają kredyty hipoteczne w różne produkty finansowe, które takich kredytobiorcom są czasami niepotrz (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

Open Finance? Getin bank? NIE NIE NIE ! Napisze jak rownolegle z moja znajoma chcielismy wziac kredyt hipoteczny, w rodzina na swoim i skorzystalismy z Open Finance. Doradca z Gdanska, z Grunwaldzkiej, oszukal nas juz n (...) poczatku- z gory wiedzial, ze nie ma szans na kredyt ( zbyt krotki czas pracy), ale uparcie twierdzil, ze w Getin banku napewno dostaniemy. Dopiero od innego doradcy ( 'nasz' poszedl na zwolnienie) dowiedzielismy sie, (...)

Getin Bank -dziwne praktyki

Byłem dzisiaj w jednym z oddziałów Getin Banku, aby zapytać o kredyt hipoteczny. Zapytałem o wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego. Chodziło mi o to jak po spłacie części takiego kredytu hipotecznego bank nalicza ratę (...) taki potencjalny kredytobiorca powinien wszystko wiedzieć i być bardzo dobrze poinformowany o kredycie hipotecznym przez pracownika banku. Nie wiem dlaczego nie uzyskałem takiej informacji, nie rozumiem tego. (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

- na początku no iszybka odpowiedź to atuty, którymi wabią klientów. Ja juz rok walczę żeby zamnkąć swój kredyt hipoteczny, byłam w ielu oddziłach banków nikt nie chce mi pomóc, przeżyłam piekło z tym bankiem i jesz (...) Getin Bank najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Nie dajcie się nabrać. Warunki niby najlepszecze żądają 20tys. za jakieś ubezpieczenia mimo , iż kredyt został spłacony wcześniej. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (...)

W jakiej walucie dostanę najlepszy kredyt mieszkaniowy

chf dostaniemy jeszcze kredyt Norda Bank, ale minimum dochodów jakie musimy mieć to aż 15 tys. zł netto, a kredyt hipoteczny w euro posiada jeszcze 10 banków, w Alior, DB PBC, Polbank, Nordea trzeba mieć dochody powyż (...) we frankach szwajcarskichej 10 tys. zł, w Getin Banku, MultiBank, Noble Bank i mBanku są wysokie marże średnio 4 punkty procentowe, najlepsze oferty kredytów w euro maja aktualnie Raiffeisen Bank, BOŚ, BZ WBK, ale w tym (...)

którego bedą starać się was namówić, w tym przypadku nie trudno zgadnąć jaki - getin, jeżeli macie szanse na kredyt to z pewnoscią zarekomendują m.in. getin, a co do doświadczonych pracowników to mam mieszane uczucia, p (...) takie firmy jak open finance mają z góry narzucony bank doracuje tam sporo żółtodziobów wziętych "z łapanki" z ogłoszenia, tle na temat (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Witam was wszystkich też kiedyś miałem problem z kredytem hipotecznym jedyny bank jaki mi udzielił kredytu to był Dom Bank teraz się nazywa Getin bank Uważajcie na ten bank jak nie musicie nie bierzcie (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów