Getin bank opinie

- wynik wyszukiwania

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Getin Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Getin Banku na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, zakup działki... marża kredytu od 0% maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego w Getin B (...) kredyt udzielany również bez wkładu własnego, po wykupieniu ubezpieczenia Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Getin Bank (...) anku to nawet 50 lat, jest to najdłuższy okres kredytowania nieruchomości aktualnie dostępny w ofertach banków kredytowanie nawet do 110% zastawionej nieruchomości waluty kredytu mieszkaniowego do wyboru (...)

Czy Getin Bank ma gwarancję skarbu państwa?

Zastanawiam się nad kredytem hipotecznym w Getin Banku, bo tam mogę dostać szybko i łatwo kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Warunki kredytu hipotecznego w Getin Bsnku bardzo mi odpowiadają zwłaszcza jak powiążę to z (...) innymi oferowanymi produktami bankowymi, które oferuje mi Getin Bank. Chciałbym się dowiedzieć zanim podejmę pewne kroki w tym temacie czy Getin Bank jest objęty gwarancją skarbu państwa? (...)

Czy kredyt hipoteczny można przenieść do innego banku?

Mam kredyt hipoteczny w Getin Banku, zastanawiam się nad lepszą ofertą kredytu hipotecznego, więc wiąże się z przeniesieniem kredytu hipotecznego do innego banku. Warunki kredytowe w innych bankach są bardziej przejrzyst (...) z kredytem są niższe. Czy przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku jest prostą sprawą? Czy Getin Bank nie będzie utrudniał takiej operacji przeniesienia kredytu hipotecznego? (...)

Refinansowanie w Getin Banku

Co sądzicie o kredycie refinansowym w Getin Banku. Można otrzymać taki kredyt refinansowy na oświadczenie. Zabezpieczeniem takiego kredytu refinansowego jest samochód, a takie zabezpiecznie będzie miało wpis w dowodzie r (...) kredyt już od 8,49 %, a do uzyskania kredytu refinansowego potrzeba dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny banku, a bank chwali się, że decyzję kredytową podejmuje w 15 minut. (...)

Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Raiffeisen Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku na zakup mieszkania, domu, działki budowę lub rozbudowę domu itp. waluta kredytu: PLN i EURO minimalna kwota kredytu hipoteczneg (...) marża kredytu od 0,95% Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Bank (...)

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Deutsche Bank - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku na zakup mieszkania, domu, remont, spłatę innego kredytu hipotecznego finansowanie do 100% wartości nieruchomości prowizja nawet (...) do wyboru raty stałe bądź malejace Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Deutsche Banku (...)

BPH Kredyt hipoteczny - opinie

BPH - Opinie Kredyt hipoteczny w Banku BPH na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu walute kredytu: PLN okres kredytowania do 40 lat wakacje kredytowe do 3 miesięcy kredy (...) towanie do 80% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BPH (...)

BGŻ - Opinie - Kredyt hipoteczny i budowlany

Bank BGŻ - Opinie Kredyt hipoteczny i budowlany w Banku BGŻ na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, refinansowanie innego kredytu hipotecznego marża promocyjna od 1,05% maksymalny okres spłaty kredytu to (...) nieruchomości do wyboru raty równe lub malejące Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku BGŻ (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Alior Bank - Opinie Kredyty hipoteczny w Alior Banku oraz kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim na zakup mieszkania, domu, remont ... lub dowolny cel konsumpcyjny kredyt w walutach do wyboru PLN lub (...) długi okres kredytowania aż do 50 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Alior Bank (...)

Kredyt w euro

jaki bank aktualnie ma najlepszą ofertę kredytów hipotecznych w euro? który byście mogli polecić, interesuje mnie kredyt na budowę domu, wysokość kredytu to około 500 tys zł (...)

Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp. kredyt bez prowizji marża kredytu już od 0,99% finansow (...) niskie opłaty za obsługę kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Millennium Bank (...)

INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny

INVEST-BANK - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy w INVEST-BANK na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont albo kupno działki budowlanej niskie, zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego waluta (...) procedura przyznawania kredytu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w INVEST-BANK (...)

Kruk wykupił długi z Getin Banku

Może to i dobrze, bo mi windykatorzy z Getin Banku nie kojarzą się dobrze, tak samo Getin Bank, po co w ogóle Getin Bank udziela ludziom tak ogromne kredyty, które nie mają pokrycia w ich dochodach, a tym bardziej nie ma (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

BOŚ Bank - opinie Kredyt hipoteczny i budowlano - hipoteczny na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. możliwość skredytowania do 100% wartości inwestycji k (...) odmowy kredytu hipotecznego Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w BOŚ Bank (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...) kwota kredytu to 100% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Zachodnim WBK (...)

Jak załątwić kredyt MDM?

Ciekawe kto polecił wam Getin Bank? Bo ja bym odradzał ten bank, moi znajomi się nacięli na kredycie hipotecznym w Getin Banku, ale na szczęście przenieśli do normalnego banku jakim jest PKO BP. W Getin Banku jest skompl (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

której wchodzi m.in. Getin Noble Bank więc nie ma się co dziwić że doradcy polecają kredyt hipoteczny w getin banku (...) Open Finance jest częścią grupy kapitałowej Getin Holding w skład (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...) maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego: 40 lat brak prowizji dla stałych klientów Kredyt Banku minimalna kwota kredytu: 50 tys. zł maksymalna Kwota do 100% nieruchomości stanowiącej z (...)

Bank Pocztowy Kredyt hipoteczny - opinie

Bank Pocztowy - Opinie Kredyt w Banku Pocztowym przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, remont, budowę domu itp. minimalna kwota kredytu: 50 000 zł waluta w jakiej jest udzielany kredyt: (...) brak opłat za wcześniejszą spłate kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Pocztowym (...)

Nordea Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Nordea Bank - Opinie Kredyt hipoteczny Nordea Bank na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, remont lub budowę domu, zakup nieruchomości z rozpoczętą budową domu celem dokończenia budowy, refinansowanie pon (...) roboty podczas budowy domu Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w Nordea Bank (...)

BPS Bank Polskiej Spółdzielczości - Opinie - Kredyt hipoteczny

BPS (Bank Spółdzielczy) - Opinie Kredyt w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości na kupno mieszkania (także Rodzina na Swoim), domu, działki itp. możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości kredyt mies (...) wymagany wkład własny 24 miesiące karencji Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w BPS Bank Polskiej Spółdzielczości (...)

Citi Handlowy - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Citi Handlowy - Opinie Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym na zakup domu mieszkania, refinansowanie kredytów mieszkaniowych w innych bankach waluta kredytu: PLN finansowanie do 90% wartości nieruch (...) wkładu własnego oraz ubezpieczenia od utraty pracy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku Citi Handlowy (...)

ING - Opinie - Kredyt hipoteczny

ING Bank - Opinie Kredyty hipoteczny i budowlano-hipoteczny w Banku ING przeznaczony na nabycie nowego mieszkania lub domu, zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym, budowę domu, remont, zakup działki itp. dor (...) PLN kwota kredytu do 90% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w ING Bank (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

więc nic w tym dziwnego że przeważają opinie negatywne, jak ktoś jest zadowolony z kredytu przykładowo w Getin Bank to siedzi cicho i nawet nie widział tego forum bo nie ma żadnego powodu żeby wychwalać bank bo i po (...)

DnB NORD Kredyt hipoteczny - opinie

DnB NORD - Opinie Kredyty hipoteczny w DnB NORD na zakup mieszkania, domu, działki, remont, refinansowanie waluta kredytu: PLN marża już od 0% kredytem hipotecznym w DnB NORD można (...) sfinansowć 100% wartości nieruchomości DnB NORD Bank akceptuje wiele źródeł dochodu długi okres kredytowania aż do 45 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku DnB NORD (...)

Pozew zbiorowy przeciw Getin Banku w sprawie frankowych kedytów hipotecznych

Słyszeliście, że został wniesiony pozew zbiorowy przeciw Getin Banku przez kredytobiorcy, którzy mają lub mieli kredyt hipoteczne. Chodzi o to, że Getin Bank zawyżał sztucznie kursy walut we franku szwajcarskim. Domagają (...) się zwrotu nadwyżki ze strony Getin Banku. Jak myślicie czy mają szansę wygrać w sądzie w tej sprawie? (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

bo Home Broker, Open Finance i Getin Bank to ten sam Pan- Leszek Czarnecki... czyli pracownik OP lub HB zawsze wyszukując najlepszego banku znajdują Getin Bank. Do tego pracownikowi Op lub HB opłaca się przeciągać wypłat (...) ę transzy bo na tej grze na czas zyskuje zarówno pośrednik jak i sam bank. To jest sitwa dlatego namawiam do pisania do KNF lub tak jak dwa posty powyżej proszę o info kto ma podobną sytuację jak ja i wspólnie napiszemy (...)

dni temu na polskim rynku długów doszło do transakcji pomiędzy firmą windykacyjną Kruk, a polskim bankiem Getin Bank. Przedmiotem transakcji były długi kredytobiorców hipotecznych Getin Banku o wartości ponad 700 mil (...) Kilkaionów złotych, a Getin Bank sprzedał zobowiązania przeterminowane za ponad 200 milionów złotych, a Kruk na zakup długów przeterminowanych dostał kredyt. Co to może oznaczać w przyszłości i to niedalekiej taka transa (...)

Z tego co wiem to Getin Bank co pewien czas jest karany przez nadzór bankowy za pewne przewinienia względem swoich klientów. W tym przypadku może być precedens i Getin Bank może przegrać sprawę, bo to co opisują media, t (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Jakbym miał wybierać to wybrałbym PKO S.A. niż Getin Bank. Do Getin Banku nie mam zaufania i sam tutaj napisałeś, ze obierają kredyty hipoteczne w różne produkty finansowe, które takich kredytobiorcom są czasami niepotrz (...)

Do Marka: Zrobiłeś najlepsze co mogłeś zrobić, że nie pchałeś się do Getin Banku, a Kredyt Bank też mógłbym zaliczyć do tej samej jakości co Getin Bank. Niezbyt dobrze traktują klientów, nawet jeszcze przed udzieleniem k (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów