Gdzie po kredyt hipoteczny?

Gdzie zaciągnąć kredyt na mieszkanie

Poniedziałek 14 maj 2012 20:10Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Gdzie po kredyt hipoteczny?

Mam zamiar kupic mieszkanie i w związku z tym chciałbym zaciągnąć kredyt. Mieszkanie jest warte około 150 tyś zlotych. Zgromadzony wkład własny to 100 tyś złotych, więc potrzebuje 50 tyś kredytu. Moje dochody to 1 700 złotych na rękę. Czy jest mozliwość uzyskania kredyt przy takich dochodach?

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Poniedziałek 11 marzec 2013 18:13
Środa 16 maj 2012 21:52Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Gdzie po kredyt hipoteczny?

Jeżeli jesteś osobą samotną i nie masz nikogo na utrzymaniu, to spokojnie możesz ubiegać sie o te 50 000 złotych. W większości banków będziesz mial zdolność kredytową, a wkład własny i kupione mieszkanie będzie wystarczającym zabezpieczeniem.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Niedziela 10 marzec 2013 11:18Zgłoś nadużycie
Irek
Irek
Kołobrzeg
Temat postu: Gdzie po kredyt hipoteczny?

Ja bym się udał po kredyt hipoteczny tam, gdzie masz regularnie zasilane konto osobiste.

Szczerze mówiąc hipotekę najlepiej brać w największych bankach w Polsce, czyli PKO BP, Pekao SA czy BZ WBK. Wszystkie inne to jedno wielkie szambo.

Wystarczy popatrzeć na spór sądowy MultiBanku i mBanku (a właściwie BRE Banku - bo to jeden, wielki bank) z kredytobiorcami hipotecznymi, których "łojono" (a raczej nadal się "łoi";) na nieuzasadnienie wysokim oprocentowaniu kredytów mieszkaniowych.

Wiele słyszy się także narzekań na temat Getin Banku, który robi klienta w konia na wielu rzeczach. Dlatego ja bym nie kombinował. Lepiej w dużym i pewnym banku, niż w jakimś tworze bankopodobnym. :D

Skomentuj wypowiedź

Poniedziałek 11 marzec 2013 18:13Zgłoś nadużycie
Żubr
Żubr
Dębica
Temat postu: Gdzie po kredyt hipoteczny?

Tak jak wcześniej ktoś napisał, jak jesteś sam i weżmiesz taki kredyt hipoteczny prynajmniej na okres kredytowania 30 lat to myślę, że taką zdolnośc kredytową do uzyskania 50 000 złotych będziesz mieć. I jak radzi mój poprzednik na tym forum, idź do wiarygodnego banku, a nie do jakiś pośredników. Getin Banku też nie polecam!!!

Skomentuj wypowiedź

Reklama