Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

czy jakiś bank udziela jeszcze w 2013

Niedziela 20 styczeń 2013 23:40Zgłoś nadużycie
Max
Max
Stalowa Wola
Temat postu: Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

witam, czy znajdę jeszcze w 2013 roku kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? został jakiś bank który nie wymaga wkładu własnego? Jeżeli są takie to w którym banku dostanę najtańszy kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? Kredyt oczywiście w PLN, kwota jaka mnie interesuje to 230 tys zł, dzięki z góry za info.

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Wtorek 2 kwiecień 2013 13:32
Poniedziałek 21 styczeń 2013 6:38Zgłoś nadużycie
Jacek
Jacek
Temat postu: Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

Jest kilka banków, które nie chcą pożyczyć bez wkładu własnego, ale jest sporo jeszcze tych, którzy nie żądają takigo warunku, a jest to na przykład jeden z tańszych kredytów hipotecznych w Alior Banku. Do tej grupy zalicza
się także Millennium Bank, PKO BP, Eurobank oraz grupa banków spółdzielczych. Jest więc w czym jeszcze wybierać.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Wtorek 2 kwiecień 2013 13:32Zgłoś nadużycie
Mirosław
Mirosław
Warszawa
Temat postu: Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

Kredyty hipoteczne bez wkładu własnego co prawda jeszcze istnieją, ale nie ma co ukrywać, że nie mając nawet 10% wkładu własnego dostaniemy dużo gorszą ofertę, niż klient z wkładem własnym.

Dodatkowo bank każe nam dodatkowo ubezpieczyć brak wkładu własnego. Z tego co się dowiedziałem np. w Banku Millenium, to dużo bardziej opłaca się wziąć dodatkową pożyczkę gotówką, dać ją na wkład własny, a potem wziąć na resztę kredyt hipoteczny.

Paradoksalnie wychodzi to dużo taniej, niż kredyt na mieszkanie czy dom bez żadnego wkładu własnego. :) Warto więc dokładnie przeliczyć co i jak.

Skomentuj wypowiedź

Reklama