Kredyt hipoteczny w Expanderze

czy warto zdecydować się na kredyt hipoteczny u doradców Expander

Poniedziałek 17 grudzień 2012 20:31Zgłoś nadużycie
waldi
waldi
Rzeszów
Temat postu: Kredyt hipoteczny w Expanderze

Widziałem ofertę kredytu hipotecznego Expandera, gdzie otrzymując kredyt hipoteczny w wysokości 100 000 złotych rata miesięczna wychodzi 305 złotych. Mało oczywiście, ale do tego dochodzi ubezpieczenie miesięczne w wysokości minimum 100 złotych. Kredyt początkowo jest euro, ale po okresie chyba 2 lat jest przewalutowany na kredyt w polskich złotych. Co myślicie o takiej ofercie kredytowej na zakup nieruchomości?

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Sobota 12 styczeń 2013 20:30
Wtorek 18 grudzień 2012 6:28Zgłoś nadużycie
wuzetka
wuzetka
Gorzów Wlk
Temat postu: Kredyt hipoteczny w Expanderze

Kwoty rat kredytowych podawane w reklamach nic nie mają się do rzeczywistości. Bo to jest tak jak reklama już od 99 złotych, okazuje się, że ta najniższa opcja cenowa jest gołą ceną bez dodatków. A kwota raty kredytowej zależy od wielu czynników, choćby od tego na ile weźmiemy kredyt. Piszesz tutaj jeszcze o dodatkowym ubezpieczeniu na życie minimum 100 złotych. Więc jak do tegto doliczysz ubezpieczenie to rata już jest o 25 % wyższa niż ta podawana w reklamie.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Sobota 12 styczeń 2013 20:30 | Mateusz21 | Bydgoszcz

Reklamy w telewizji, czy na witrynach banków wyglądają wprost bajkowo. My również prawie daliśmy się na to nabrać. Miało być niskie oprocentowanie, a po wyliczeniu wszystkich kosztów okazało się, że byśmy do interesu musieli dołożyć drugie tyle. Niestety mamy małe dziecko i nie stać nas na ten luksus. Przypadkiem na naszej syzyfowej drodze od banku do banku pojawił się doradca kredytów hipotecznych. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt na warunkach, które nam odpowiadały i prawie możemy wprowadzić się do swojego domku:)

Reklama
Reklama

Podobne wątki

Tytuł wątkuOstatnia wiadomość

Expander Kredyt hipoteczny - opinie

napisany przez: alixfenande@gmail.com; Niedziela 6 październik 2019 0:24

Kredyt u doradcy finansowego np Open Finance, Expander...itp

napisany przez: Witek; Środa 6 marzec 2013 23:15