Kredyt hipoteczny Własny Kąt - wasze opinie

Czwartek 26 grudzień 2013 15:40Zgłoś nadużycie
Jaga
Jaga
Nowy Sącz
Temat postu: Kredyt hipoteczny Własny Kąt - wasze opinie

Zastanawiam się nad kredytem hipotecznym, jestem zainteresowany kupnem mieszkania. Przejrzałem wiele ofert kredytów hipotecznych, które oferują banki. Także przeczytałem sporo na forach, także na tej stronie internetowej, ale niestety mało się pisze o kredycie hipotecznym Własny Kąt, który oferuje PKO BP. Warunki tego kredytu hipotecznego w PKO BP wydają mi się atrakcyjne, ale chciałbym znać opinie na temat tego produktu kredytowego, jakie macie doświadczenia związane z kredytem hipotecznym Własny Kąt w PKO BP?

Piątek 27 grudzień 2013 10:20Zgłoś nadużycie
Jadzia
Jadzia
Poznań
Temat postu: Kredyt hipoteczny Własny Kąt - wasze opinie

Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt w PKO jest dobrze dopasowany. Z mężem spłacamy ten kredyt w ratach równych.W tym kredycie dobre są tez tzw wakacje kredytowe bo pozwalaja nam normalnie pojechac na urlop bo mozemy zawiesic splate raty

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Piątek 27 grudzień 2013 20:56Zgłoś nadużycie
Michał
Michał
Bielsko-Biała
Temat postu: Kredyt hipoteczny Własny Kąt - wasze opinie

Natomiast ja mam kredyt Własny Kąt w PKO BP i spłacam go w ratach miesięcznych malejących, na początku rata miesięczna takiego kredytu hipotecznego była wyższa o ponad 200 złotych, ale po kilku latach jest już o wiele mniejsza, i dalej maleje co miesiąc o kilka złotych, bo spłacam co raz więcej kapitału takiego kredytu hipotecznego. Bardzo polecam kredyt w PKO BP.

Skomentuj wypowiedź

Reklama