Plus Bank (dawniej Invest-Bank)

Plus Bank (dawniej Invest-Bank)

Jedną z instytucji finansowych w Polsce jest Invest-Bank S.A., który jako jeden z nielicznych funkcjonujących w naszym kraju, jest w pełni bankiem polskim. Powstał on 1991 roku z kapitału polskiego, który w żaden sposób nie jest powiązany z kapitałem zagranicznym. Obecnie bank współpracuje z 1744 partnerami handlowymi, których działaniem jest świadczenie usług finansowych.

Invest-Bank posiada na dzień dzisiejszy aż 107 oddziałów oraz 42 palcówki partnerskie, w których klienci mogą korzystać z pełnej gamy usług finansowych. Ten polski bank, należy do grupy banków sieciowych, które są zdolne do wykonywania wszystkich operacji bankowych, włączając w to operacja aktywne, bierne i usługowe. Obsługuje on zarówno klienta indywidualnego jak i inne podmioty gospodarcze. Oznacza to, że jest bankiem uniwersalnym, który razem z innymi na rynku konkuruje atrakcyjnością ofert przygotowanych dla klienta.

Jak można dowiedzieć się z licznych reklam tej instytucji finansowej, ma on swoją misję, do której dąży w czasie realizacji kolejnych operacji. Założeniem twórcy i właściciela Invest-Bank-u jest stworzenie wizerunku profesjonalnego partnera każdego klienta, w czasie realizacji jego celów i zamierzeń osobistych oraz finansowych. Partnerstwo ma polegać na wspieraniu go przez oferowanie korzystnych usług bankowych, które będą dla niego w pełni zrozumiałe. Dla właścicieli banku najważniejszym stało się tworzenie z Klientami stałej relacji, dzięki której bankowi doradcy finansowi będą mogli lepiej poznać jego potrzeby i przygotować dla niego specjalną ofertę.

Cała oferta Invest-Banku została podzielona na dwie kategorie. Na tą dla klienta indywidualnego, w której znaleźć można konta osobiste, oszczędnościowe, kredyty, lokaty oraz karty i bankowość elektroniczną oraz na tą dla firm i podmiotów gospodarczych, w których nie brakuje rachunków bankowych dla firm, kredytów, transakcji masowych, lokat, kart płatniczych oraz produktów transakcyjnych i skarbowych.

Invest-Bank ? kredyt hipoteczny aktualna oferta, kliknij i sprawdź szczegóły.

Invest-Bank przez lata swoje działalności stał się również właścicielem wielu prestiżowych nagród, takich jak: Laur Klienta 2010, Jakość Roku 2011, Sprzedajemy Etycznie 2011.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj