Kredyt hipoteczny na remont mieszkania

- wynik wyszukiwania

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania

Bardzo często zdarza się, że stajemy się właścicielem domu lub mieszkania w bloku, ale niestety nasza nowa nieruchomość wymaga dosyć istotnego remontu. Nie mówimy tu o drobnych naprawach, pomalowaniu ścian, czy wymianie (...) jednego okna. Zdarza się bowiem, że zmienić trzeba bardzo dużo, a czasami nawet należy całkowicie zmienić wystrój. (...)

Rodzina na swoim na remont?

rodzina na swoim na zakup takiego domku i jego odremontowanie? czy to jest kredyt tylko na zakup nowego mieszkania lub domu? (...) Witam, planujemy w tym roku kupić mieszkanie na kredyt lub mały domek za miastem jeżeli znajdziemy odpowiednią ofertę. Chcielibyśmy starać się o kredyt mieszkaniowy z dopłatą rodzina na swoim, zastanawiamy sie czy jeżeli (...) znajdziemy jakiś domek do remontu czy będziemy mogli przeznaczyć środki uzyskane z kredytu (...)

Kredyt hipoteczny na dom

za jakieś 130 000 złotych. Łącznie z żoną zarabiamy około 4 000 złotych. Ja sądzicie czy mamy szansę na kredyt hipoteczny? (...) Dom kosztuje około 150 000 złotych, jest do remontu, więc tam musiałbym mieć te 150 000 plus 100 000 złotych na remont. Mam wkładu włsnego około 60 000 złotych. No i w późniejszym terminie sprzedam mieszkanie (...)

tak weźmiecie kredyt Rodzina na Swoim na kupno tego domku, a na wykończenie czy remont weźmiecie oddzielny kredyt hipoteczny na normalnych warunkach a jako zabezpieczenia użyjecie tej samej nieruchomości, jeżeli spełn (...) warunki otrzymania kredytu z dopłatą Rodzina na Swoim na pewno zyskacie na tym, aniżeli byście brali kredyt hipoteczny na normalnych warunkach na całość inwestycji (...) Kredyt z dopłatą możecie przeznaczyć jedynie na zakup mieszkania lub zakup domu, nie jest to kredyt na remont domu czy wykończenie mieszkania, ale możecie zrobićiacie (...)

pare pytań nurtujących

witam Zastanawiam się nad kredytem hipotecznym + na remont ale mam parę: 1. Czy raty wzięte w złotówkach nie wzrosną po przewalutowaniu jeśli np. wejdziemy do strefy euro? 2. Czy mieszkanie trzeba ubezpieczyć dodatk (...) owo biorąc kredyt? 3. Jeśli z jakiś powodów np.utrata pracy nie będę mogła zapłacić raty czy to od razu wiąże się z problemami? 4. Co dzieje się z kredytem wziętym na dwie osoby w przypadku śmierci jednej z nich? 5. J (...)

Czy można dobrać kredyt hipoteczny?

Mam kredyt hipoteczny w Millennium Banku już prawie 8 lat, kredyt jest we franku szwajcarskim, spłaciłem więcej niż połowę kredytu hipotecznego na mieszkanie. Teraz chciłbym dobrać kredytu na sumę 12 tysiecy złotych, bo (...) pieniądze potrzebne mi są na remont mojego mieszkania. Czy istnieje taka możliwość dobrania kredytu hipotecznego? (...)

ING - Opinie - Kredyt hipoteczny

okres spłaty nawet do 40 lat promocja - brak prowizji przy udzieleniu kredytu lub obnizona marża kredyt hipoteczny udzielany w PLN kwota kredytu do 90% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie (...) ING Bank - Opinie Kredyty hipoteczny i budowlano-hipoteczny w Banku ING przeznaczony na nabycie nowego mieszkania lub domu, zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym, budowę domu, remont, zakup działki itp. dor (...)

Expander Kredyt hipoteczny - opinie

uzyskaniu dodatkowych środków na wykończenie mieszkania Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia - kredyt hipoteczny w Expander (...) Expander - opinie Kredyt mieszkaniowy Expander na zakup domu, mieszkania, budowę domu, wykup mieszkania, przekształcenie na własnościowe, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, remont, modernizację lub też adap (...) tację pomieszczenia na cele mieszkalne porównanie wszystkich ofert kredytów mieszkaniowych pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego pomoc w we wszystkich formalnościach bankowyc (...)

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w dużym mieście i wziąć kredyt hipoteczny na zakup tego mieszkania. Po zakupie chciałbym takie mieszkanie wynajmować, ale nie wiem czy będzie mi się to kalkulowało, bo nie chodzi mi (...) o zarobek na tym wynajmie mieszkania, ale bardziej żeby to byłą inwestycja, która spłacałaby mi ten kredyt hipoteczny na mieszkanie. Czy opłata odstępnego z wynajmu pokryje wszelkie koszty związane z kredytem hipotecznym (...)

kredyt hipoteczny+konsolidacja -kierowca międzynarodowy

,Witam!! posiadamy kredyt hipoteczny od 2009 w ING KWOTA 150.000 w tym konsolidacja innych kredytów ,płacimy jedną ratę .Chcemy przenieś kredyt do innego banku ponownie skonsolidować dwa kredyty oraz dobrać 70.000 na dal (...) osobno na zaświadczeniu ,wpływają na konto.Alior proponuje przeniesienie kredytu hipotecznego+ 25.000 na remont + konsolidacja 60.000 Szukam banku gdzie możemy dostać 70.000 na remont,kwota 25.000 jest zbyt mał (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

BOŚ Bank - opinie Kredyt hipoteczny i budowlano - hipoteczny na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. możliwość skredytowania do 100% wartości inwestycji k (...) do 5 lat w zależności od wniesionego wkładu własnego długie wakacje kredytowe kredyt hipoteczny może być zwiększony, a dodatkowe środki przeznaczone na dowolny cel np wyposażenie mieszkania (...)

Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp. kredyt bez prowizji marża kredytu już od 0,99% finansow (...) 100% zastawionej nieruchomości niskie opłaty za obsługę kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Millennium Bank (...)

Czy jest coś takiego jak kredyt na remont?

Czy jest jakiś specjalny kredyt na remont? Słyszałam o czymś takim ale czy on różni się czymś od zwykłego kredytu? Czy ma jakieś lepsze warunki dla klienta? Gdzie najlepiej udać się po kredyt na remont, do jakiego banku? (...)

Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

Bank BPS zapewnia, że chce nam pomóc w spełnianiu marzeń o własnym domu. Zachęca do skorzystania z oferty kredytu mieszkaniowego  ?Mój Dom". Marzenia się spełniają? Sprawdźmy. (...)

Czy kredyt rodzina na swoim można zamienić?

Chciałbym zamienić kredyt rodzina na swoim na inny kredyt mieszkaniowy ,ale nie wiem czy jest taka możliwość.Dwa lata temu kupiliśmy mieszkanie 35m2 (małe)dochody na więcej nie pozwalały a teraz coraz częściej zastamawia (...) my się z żona nad kupnem starego domu do remontu. (...)

mBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

mBank - Opinie Kredyt hipoteczny w mBanku na zakup mieszkania lub domu, budowę, remont, refinansowanie kredytu mieszkaniowego w z innego banku kredyt hipoteczny udzielany w walutach: PLN, USD, EUR, GBP finan (...) brak opłat przy wcześniejszej spłacie części lub całości kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w mBank (...) sowanie do 110% wartości nieruchomości okres kredytowania nawet do 40 lat (...)

Zamiana mieszkania kupionego na kredyt.

Możecie takie mieszkanie sprzedać, a ze sprzedaży mieszkania spłacić kredyt hipoteczny, wziąć następny kredyt hipoteczny na zakup tego większego mieszkania. Chyba, ze macie tyle pieniędzy, aby pokryć wszystkie koszty zak (...) trochę pieniędzy ze sprzedaży mieszkania, będziecie mieć spory wkład własny, a tym samym szansę na tańszy kredyt hipoteczny. (...) upu nowego, większego mieszkania. A jak nie to mając (...)

DnB NORD Kredyt hipoteczny - opinie

DnB NORD - Opinie Kredyty hipoteczny w DnB NORD na zakup mieszkania, domu, działki, remont, refinansowanie waluta kredytu: PLN marża już od 0% kredytem hipotecznym w DnB NORD można (...) 100% wartości nieruchomości DnB NORD Bank akceptuje wiele źródeł dochodu długi okres kredytowania aż do 45 lat Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w banku DnB NORD (...)

MultiBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

MultiBank - Opinie Kredyt hipoteczny w MultiBanku na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont i wykup nieruchomości okres kredytowania do 40 lat finansowanie do 110% wartości nieruchomości kredyt w PL (...) N i EURO bezpłatne przewalutowania Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w MultiBanku (...)

Eurobank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Eurobank - Opinie Kredyt hipoteczny w Eurobank przeznaczony jest na na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania, działki, remont itp. kredyt do 100% wartości nieruchomości waluta kredytu: PLN maksymalny o (...) ubezpieczenia od utraty pracy akceptacja dochodów z zagranicy Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Eurobank (...) kres spłaty kredytu: 30 lat 0% prowizji przy zakupie (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...) kredyt hipoteczny w PLN maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego: 40 lat brak prowizji dla stałych klientów Kredyt Banku minimalna kwota kredytu: 50 tys. zł maksymalna Kwota do 100% ni (...)

Kredyt na stary dom

i dużo warta jest działka. W związku z tym mam pytanie. Czy dom z działką wystarczy na zabezpieczenie kredytu, który muszę wziąść aby go wyremontować? (...) Dostałem w spadku stary dom nad jeziorkiem, który jednak wymaga kapitalnego remontu. Jego wartość jest w tej chwili niezbyt duża, ale atrakcyjna (...)

Zamiana mieszkania na większe na kredyt hipoteczny

i dzieci potrzebują własnych pokoików postanowiliśmy zamienić je na większe. Nie stać nas na kupno większego mieszkania za gotówkę więc zostaje nam kredyt. I teraz jak to zrobić najlepiej, wziąć kredyt na całą wartość n (...) witam, jako że w naszym małym mieszkanku niespełna 40 m2 zaczęło robić się ciasnoowego mieszkania a potem po przeprowadzce sprzedać nasze obecne M czy sprzedać już teraz z opcją wyprowadzenia się za jakiś czas lub przetr (...)

Minimalne dochody na kredyt hipoteczny

A kto zarabia takie pieniądze, aby wziąć kredyt hipoteczny? To są nieosiągalne dochody dwójki osób. Może stać na taki kredyt z 10 procent ludzi dorosłych, żyjących w naszym pięknym kraju. A jeszcze trzeba oddać w bardzo (...) drugie tyle co się pożyczyło na zakup mieszkania lub domu. A po 30 latach kredytu hipotecznego chyba kolejny kredyt na remonty? Ale wtedy kto nam da taki kredyt na remont nieruchomości? (...)

INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny

INVEST-BANK - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy w INVEST-BANK na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont albo kupno działki budowlanej niskie, zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego waluta (...) również tych prowadzących działalność gospodarczą maksymalny okres kredytowania to 25 lat kredyt hipoteczny może być wypłacony jednorazowo lub w transzach w zależności od przeznaczenia prosta i klarowna (...)

Pekao SA | PKO SA Kredyt hipoteczny - opinie

Pekao SA | PKO SA - opinie Kredyt hipoteczny, budowlany, remontowy, Rodzina na Swoim - na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. stała, niska marża przez cały okres (...) maksymalny okres spłaty 30 lat dla kredytu udzielanego w PLN i 20 lat dla kredytów walutowych kredyt hipoteczny w oprocentowaniu zmiennym Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia - kredyt hipoteczny Pek (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

maksymalne kwota kredytu to 100% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Zachodnim WBK (...) BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...) elany w walutach PLN i EURO okres kredytowania do 30 lat niska marża już od 0,99% (...)

Bank Pocztowy Kredyt hipoteczny - opinie

kredytu brak opłat za wcześniejszą spłate kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Banku Pocztowym (...) Bank Pocztowy - Opinie Kredyt w Banku Pocztowym przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, remont, budowę domu itp. minimalna kwota kredytu: 50 000 zł waluta w jakiej jest udzielany kredyt: (...) PLN maksymalny okres spłaty kredytu: 40 lat finansowanie do 100% wartości nieruchomości dostępność kredytu w programie "Rodzina na Swoim" atrakcyjne oprocentowanie (...)

Dla kogo kredyt mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny może nie jest prosto uzyskać, ale jak już się spełni wszelkie warunki to dla wielu staje się jedyną możliwością na zakup własnego mieszkania. 30 lat rata 1200 zł - dla mnie to nie wielka cena za prywatn (...) na nas. Teraz bank też na nas zarabia, jednak po 30 latach mieszkanie będzie moje, albo mojej córki. Kredyt hipoteczny jest dla ludzi- którzy chcą żyć normalnie. (...) ości i poczucie bezpieczeństwa. Do tej pory mieszkaliśmy po ludziach. Ciągłe przeprowadzki i brak sensu na remont, zakup mebli itd. A czynsz 1000 zł. Płaciliśmy po to by ktoś mógł zarabiać (...)

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny - opinie

kredytu PLN lub EURO do wyboru raty stałe bądź malejace Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Deutsche Banku (...) Deutsche Bank - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku na zakup mieszkania, domu, remont, spłatę innego kredytu hipotecznego finansowanie do 100% wartości nieruchomości prowizja nawet (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

PKO BP - Opinie Kredyt hipoteczny PKO BP na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont, zakup działki rekreacyjnej, kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim do 20% kwoty kredytu możesz przeznaczyć na d (...) niska marża brak opłat za wcześniejszą spłate kredytu Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w PKO BP (...) owolny cel waluta w jakiej jest udzielany kredyt: PLN długi okres kredytowania nawet do 40 lat wakacje kredytowe raz w roku finansowanie do 100% wartości nieruchomości dostępność k (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Alior Bank - Opinie Kredyty hipoteczny w Alior Banku oraz kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim na zakup mieszkania, domu, remont ... lub dowolny cel konsumpcyjny kredyt w walutach do wyboru PLN lub (...) EUR niska marża już od 0,9% prowizja od 0% decyzja o przyznaniu kredytu hipotecznego w 1 dzień śrdoki wypłacane już po 10 dniach bardzo długi okres kredytowania aż do 50 lat (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów