Kredyt hipoteczny PKO BP

- wynik wyszukiwania

Kredyt hipoteczny a rozwód

Co się dzieje z umową na kredyt hipoteczny w przypadku rozwodu? Czy można odstąpić od umowy jeżeli jedna z osób nadal spłaca kredyt? (...)

Czy kredyt hipoteczny to kredyt konsumencki?

mieszkania, dlatego moja obecnośc na tym forum. Chciałbym się dowiedzieć, bo mylą mi się pewne pojęcia, czy kredyt hipoteczny to taki sam kredyt jak kredyt konsumencki? Pozdrawiam. (...) Nie znam się w ogóle na kredytach, a jestem zainteresowany kredytem na zakup (...)

kredyt hipoteczny u dewelopera?

Ostatnio odzwiedziłem dewelopera, który ma swojej ofercie sprzedaż mieszkań, a które chciałbym zakupić na kredyt hipoteczny. Deweloper zaproponował mi kredyt hipoteczny u siebie. Czy to on pożycza pieniądze na ten cel cz (...) jakiegoś banku? Czy koszty takiego kredytu hipotecznego u dewelopera są wyższe niż przy kredycie hipotecznym udzielonym w banku? (...)

Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa

Razem z mężem mamy rozdzielność majątkową, chcę tylko na siebie wziąć kredyt hipoteczny na zakup domu. Powinny moje osobiste dochody pokryć miesięczną ratę kredytową, ale jakby nie to mój może wystąpić jak kredytobiorca (...) w takim kredycie hipotecznym. Ale jak to później się ma w stosunku do podziału majątku po zakupie takiej nieruchomości oraz spłaceniu takiego kredytu hipotecznego na dom? (...)

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w dużym mieście i wziąć kredyt hipoteczny na zakup tego mieszkania. Po zakupie chciałbym takie mieszkanie wynajmować, ale nie wiem czy będzie mi się to kalkulowało, bo nie chodzi mi (...) o zarobek na tym wynajmie mieszkania, ale bardziej żeby to byłą inwestycja, która spłacałaby mi ten kredyt hipoteczny na mieszkanie. Czy opłata odstępnego z wynajmu pokryje wszelkie koszty związane z kredytem hipotecznym (...)

Kredyt hipoteczny po śmierci

Długo zastaniawiałam się nad sprawą, że kiedy ma się kredyt hipoteczny i się umiera, co dzieje się w takim przypadku? Czy umarzany jest kredyt hipoteczny w związku ze śmiercią kredytobiorcy? Może ubezpieczenie takiego kr (...) edytu hipotecznego pokrywa całą kwotę, która pozostała do spłaty kredytu? (...)

Czy dostanę kredyt hipoteczny bez meldunku?

Jestem bez zameldowania, ale chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. Zarabiam dobrze, aby uzyskać taki kredyt hipoteczny na zakup domu, ale nie wiem czy banki są skłonne udzielić mi takiego kredytu jeżeli nie mam żadnego zame (...)

Kredyt hipoteczny a ubezpieczenie na życie

wykupił ubezpieczenie na życie. Jeżeli posiadam dla siebie polisę ubezpieczeniową na życie i staram się o kredyt hipoteczny to muszę wykupić takie ubezpieczenie na życie? (...) Często banki przy udzieleniu kredytu hipotecznego chcąb aby kredytobiorca (...)

Kredyt hipoteczny w walucie obcej czy w złotówkach

Zawsze gdy decydujemy się na kredyt hipoteczny, związany z zakupem nieruchomości, przez głowę przelatuje nam tysiące pytań. Nie wiadomo w którym banku oferta będzie najlepsza, na jaki czas powinniśmy go zaciągnąć, w jaki (...)

Który bank ma najtańszy kredyt hipoteczny?

więc oprocentowanie również jest mniejsze na takich kredytach hipotecznych. Gdzie można dostać najtańszy kredyt hipotecznych. Czy już wszystkie banki obniżyły oprocentowanie kredytów hipotecznych po ostatnich obniżk (...)

Kredyt hipoteczny ze złą historią w BIK

ma się złą historię w Biurze Informacji Kredytowej? Jestem właśnie w takiej sytuacji, a chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. (...) Czy istnieje jakakolwiek szansa na uzyskanie w jakimkolwiek banku kredytu hipotecznego, kiedy jednak (...)

Kredyt hipoteczny dla studenta

swoją ofertę o osoby, które często jeszcze nie posiadają własnego źródła dochodu, oferując na przykład kredyt hipoteczny dla studentów. (...)

Gdzie po kredyt hipoteczny?

Mam zamiar kupic mieszkanie i w związku z tym chciałbym zaciągnąć kredyt. Mieszkanie jest warte około 150 tyś zlotych. Zgromadzony wkład własny to 100 tyś złotych, więc potrzebuje 50 tyś kredytu. Moje dochody to 1 700 zł (...)

Kredyt hipoteczny - umowa przedwstępna

Nikt nie przyznaje kredytów na "piękne oczy". Kiedy zgłaszamy się do banku, by ocenić najlepszy kredyt hipoteczny pod kątem swoich możliwości i oczekiwań, musimy liczyć się z tym, iż zostaniemy poproszeni o wypełnienie w (...) ielu formalności mających na celu określenie nas jako potencjalnych kredytobiorców. (...)

Kredyt hipoteczny walutowy 2012

Ubiegając się o kredyt hipoteczny, wnioskodawca ma zazwyczaj do wyboru możliwość wyboru waluty, w której kredyt zostanie mu udzielony. Dlatego mówimy o kredytach złotówkowych, oraz o kredycie w walutach obcych. (...)

Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza

Prowadzę działalność gospodarczą, chciałbym wziąć kredyt hipoteczny na zakup domu. Czy jako prowadzący działalność gospodarczą mam więcej formalności związanych z załatwianiem kredytu hipotecznego niż osoba, która pracuj (...)

Zdolność kredytowa na kredyt hipoteczny

Proszę pomóżcie sprawdzić zdolność kredytową, nasze łączne zarobki moje i męża to 4600 netto z umów u pracę, nie mamy aktualnie żadnych zobowiązań kredytowych, nie jesteśmy też w BIK-u, chcielibyśmy wziąc kredyt 170tys. (...)

Kredyt hipoteczny a umowa zlecenie

Mam umowę zlecenie, średnio miesięcznie zarabiam około 4000 złotych na rękę. Czy mam mozliwość wzięcia kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? (...)

Kredyt hipoteczny a pożyczka hipoteczna

Spotkałam się z dwoma produktami hipotecznymi, które oferują banki. Jest kredyt hipoteczny, ale także pożyczka hipoteczna. Jaka jest różnica pomiędzy tymi produktami, na co można wziąć takie kredyty? Co jest bardziej opł (...) acalne kredyt hipoteczny czy pożyczka hipoteczna? (...)

Kredyt hipoteczny a utrata pracy

Jestem na okresie wypowiedzenia i za dwa miesiące niestety stanę się bezrobotnym. Mam kredyt hipoteczny jeszcze jakieś 8 lat spłaty tego kredytu hipotecznego. Dostanę sporą wyprawkę, będę miał zasiłek dla bezrobotnych, m (...) o pracy mogę sobie jak na razie pomarzyć. Czy w związku z tym muszę poinformować bank, w którym mam kredyt hipoteczny na mieszkanie? Na razie kłopotów ze spłatą rat miesięcznych nie będę miał. (...)

Szanse na kredyt hipoteczny

Jakie mamy szanse na kredyt hipoteczny? - łączne zarobki moje i męża 5200zł netto - pracujemy na umowy o prace - brak innych zobowiązań wobec banków - chcielibyśmy wziąć kredyt na jak najdłuższy okres spłaty - nie mamy j (...) eszcze dzieci Jakie mamy szanse na przyznanie kredytu? (...)

Zmiana pracy a kredyt hipoteczny

Mam kredyt hipoteczny w Kredyt Banku, za niedługo być może zmienię pracę, a tym samym moje dochody będą trochę wyższe niż w dotychczasowej pracy. Czy muszę zgłaszać ten fakt Kredyt Bankowi i czy mogę ponieść jakieś konse (...)

Kredyt z partnerką bez ślubu

Od kilku lat jestem w związku partnerskim i teraz chcielibyśmy wziąść kredyt mieszkaniowy. Czy możemy połączyć swoje dochody i ubiegać sie o niego razem?? (...)

Kredyt hipoteczny na otwarcie firmy

Czy jest możliwość ubiegania się o kredyt hipoteczny na otwarcie firmy. Posiadam nieruchomość, czy mogę wziąć kredyt hipoteczny na taką nieruchomość, aby mieć środki pieniężne na założenie firmy? (...)

Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny

właśnie ile czasu trwa przyznawanie kredytu hipotecznego? Co trzeba zrobić, aby szybko dostać taki kredyt hipoteczny? Czy macie takie doświadczenia? (...) Zależy mi na szybkiej decyzji kredytowej, (...)

Jaki najlepszy kredyt hipoteczny

one w dużej mierze dobierane indywidualnie do każdego klienta. W takim razie dobrze byłoby wybrać najlepszy kredyt hipoteczny, czyli taki, który odpowiadałby Twoim wymaganiom. Ale jak to zrobić? (...) Znasz opłaty, jakie są pobierane, gdy jest przyznawany kredyt mieszkaniowy i wiesz, że są (...)

Kredyt hipoteczny w Expanderze

Widziałem ofertę kredytu hipotecznego Expandera, gdzie otrzymując kredyt hipoteczny w wysokości 100 000 złotych rata miesięczna wychodzi 305 złotych. Mało oczywiście, ale do tego dochodzi ubezpieczenie miesięczne w wysok (...) ości minimum 100 złotych. Kredyt początkowo jest euro, ale po okresie chyba 2 lat jest przewalutowany na kredyt w polskich złotych. Co myślicie o takiej ofercie kredytowej na zakup nieruchomości? (...)

Jaki dochód na kredyt hipoteczny?

Ile trzeba minimalnie zarabiać, aby w ogóle starać się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania? Czy lepiej zawsze połączyć choćby nawet minimalne dochody, aby uzyskać kredyt hipoteczny? (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

coś ci się chyba pomieszało 1 Kredyt hipoteczny PKO BP 3,43% 2 Kredyt hipoteczny Bank BPH 3,46% 3 Kredyt mieszkaniowy BZ WBK 3,63% 4 BPS Kredyt Hipoteczny 3,65% 5 Kredyt hipoteczny BOŚ Bank 3,65% 6 Kredyt mieszkaniowy C (...) redit Agricole 3,65% 7 Kredyt hipoteczny ING 3,69% (...)

Drugi kredyt hipoteczny

można takie mieszkanie sprzedać w przypadku kiedy jest kredytowane w MDM, a więc dofinansowało nam państwo kredyt hipoteczny? Czy w czasie trwania kredytu MDM jest taka możliwość i co wtedy dzieje się z kredytem MDM? (...)

Kredyt hipoteczny na wykończenie domu?

co, elektrycznych itp, podłogi, tynki, ocieplenie poddasza, czy na takie wykończenie mozna starać sie o kredyt hipoteczny? do jakiego banku skierować się najlepiej? gdzie dostaniemy najlepszą ofertę? (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów