Kredyt konsolidacyjny

- wynik wyszukiwania

Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki

Czy wszystkie kredyty konsolidacyjne muszą byc zastawione hipoteką? czy mozliwy jest kredyt konsolidacyjny bez zastawiania nieruchomości? chodzi o kilka kredytów gotówkowych i skok, razem jest tego około 45tys. zł (...)

Kredyt konsolidacyjny, jaki jest najbardziej opłacalny?

Chcę wziąć kredyt konsolidacyjny na sumę 50 000 złotych w zastaw mieszkania. Powinno mi wystraczyć 50 000 złotych na spłatę dwóch kredytów, limit w koncie oraz dwie karty kredytowe. W jakim polecacie banku, aby wziął tak (...) i kredyt konsolidacyjny? (...)

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

30 tysięcy złotych. Znajomy polecił mi, abym zamienił te kredyty i zadłużenia na kartach kredytowych na kredyt konsolidacyjny. Ale ja w ogóle się na tym nie znam i właśnie czym jest taki kredyt konsolidacyjny? Czy (...) na kartach kredytowych, dochodzi kredyt gotówkowy, w sumie jest to kwota okołoopłaca się wziąć taki kredyt konsolidacyjny? Słyszałem, ze trzeba obciążyć księgę wieczystą na nieruchomość. Czy warto? (...)

Kredyt konsolidacyjny bez zastawu

Słyszałem, że można wziąć kredyt konsolidacyjny bez zastawu w postaci nieruchomości, ale czy jest on opłacalny. Czy jednak lepiej wziąć kredyt konsolidacyjny pod zastaw nieruchomości? (...)

Kredyt oddłużeniowy pod hipotekę

Najlepiej jak będziesz się starać o kredyt konsolidacyjny. redyt konsolidacyjny będziesz mieć wpisany w hipotekę poiadanego domu. Hipoteka domu w chwili obecnej nie może być zadłużona, wtedy jak masz zdolność kredytową, (...) spokojnie możesz ubiegać się o taki kredyt konsolidacyjny, który jest bardziej atrakcyjny niż kredyty konsumpcyjne i zadłużenia na kartach kredytowych. (...)

Jak zmienic kilka kredytów w jeden z nizsza ratą?

hipoteczny,do spłaty zostało 27 tyś i drugi kredyt na samochód 7500. Chciałbym się zapytać czy dostane kredyt konsolidacyjny. To znaczy czy te dwa kredyty zamienie na jeden konsolidacyjny i czy do tego kredytu dos (...) Witam mam pytanie. Mam kredyttane dodatkowo 50 tyś na otwarcie biznesu? Dzięki (...)

Mamy do czynienia z boomem na kredyty konsolidacyjne?

oraz kredyty konsolidacyjne, teraz przy kolejnych problemach ze spłatą zaciągniętych kredytów trzeba wziąć kredyt konsolidacyjny. A że jest on mniej opłacalny to wiadoma rzecz, bo oprocentowanie takich kredytów konsol (...) jest bardzo wysokie. Ale tonący trzyma się nawet brzytwy, w dłuższym okresie zapłaci więcej za taki kredyt konsolidacyjny, ale uly mu to teraz jak weźmie kredyt konsolidacyjny, bo ma mniejsze raty miesięczne do spłaty (...)

Plany wyjścia z długów

Pod zastaw nieruchomości taki kredyt konsolidacyjny na spłatę swoich zobowiązań kredytowych to jedno wyjście, ale drugie to, że wiele banków oferuje kredyt konsolidacyjny na spłatę innych kredytów bez zastawu nieruchomoś (...)

Jaki okres kredytu konsolidacyjnego?

30 lat to zdecydowanie za dużo jak na taki kredyt konsolidacyjny, taki kredyt ma nam pomóc kiedy nie radzimy sobie ze spłatą wszystkich kredytów oraz innych zobowiązań. Ale już w momencie kiedy zostają nam nadwyżki w bud (...) żecie po zapłaceniu raty kredytowej warto spłacać szybciej taki kredyt konsolidacyjny. (...)

Kredyt konsolidacyjny bez zastawu jest na pewno lepszy , ale droższy. Natomiast w przypadku samego zastawu, nie ma zabezpieczenia w postaci hipoteki posiadanej nieruchomości do kredytowania. Ale jak już napisałem z zasta (...) wem kredyt konsolidacyjny jest lepszy pod względem kosztów jakie ponosi się w ramach takiego kredytu konsolidacyjnego. (...)

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny?

Wnioskuję z twojej wypowiedzi, że posiadasz nieruchomość jak pytasz o hipoteczny kredyt konsolidacyjny. Twoja sytuacja jest nie do pozazdroszczenia, ale właśnie dzięki takiemu kredytowi konsolidacyjnemu będziesz mógł sob (...) ie obniżyć ratę miesięczną kredytu nawet o 500 złotych. Polecam udać się do PKO BP, tam kiedyś brałem kredyt konsolidacyjny i byłem bardzo zadowolony i z obsługi oraz warunków takiego kredytu konsolidacyjnego. (...)

Konsolidacja dwóch kredytów samochodowych?

Jestem osobą posiadającą własną (jednoosobową) firmę. Z powodu okazji w salonie rok temu wziąłem dwa kredyty na zakup dwóch aut dostawczych. Pomimo kryzysu firma ma się nieźle, mam na spłatę tych zobowiązań, ale po co (...)

Konsolidacja kredytów obu małżonków

Witam! Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość skonsolidowania dwóch kredytów - ale należących do poszczególnych małżonków? Mam z żoną wspólnotę majątkową. Swego czasu wziąłem 4000 zł pożyczki gotówkowej, a nastę (...)

Konsolidacyjne z hipoteką czy bez?

jeden to z tak zwaną hipoteką, która jest zabezpieczeniem takiego kredytu konsolidacyjnego. Drugi oferowany kredyt konsolidacyjny na rynku bankowym to bez zabezpieczenia w postaci wpisu zadłużenia do hipoteki posiadane (...) oferują kredyty konsolidacyjne,j nieruchomości. Tyle wyczytałem, ale już nie wiem co dalej i który kredyt konsolidacyjny jest lepszy, może ktoś mi wytłumaczy? (...)

Wydłużenie czasu spłaty czy kredyt konsolidacyjny

Mam kredyt hipotecxzny oraz spore problemy ze spłatą raty miesięcznej kredytu hipotecznego, ponieważ dodatkowo muszę jeszcze spłacać dwa inne kredyty gotówkowe. Mam dwa wyjścia albo sobie wydłużę czas spłaty kredytu hipo (...)

Czy dostanę kredyt konsolidacyjny będąc w BIKu?

jest tego sporo, ale mam sporo wartą nieruchomość, więc mógłbym tą nieruchomość mieć jako pod zastaw pod kredyt konsolidacyjny. Czy jednak będę miał w takim przypadku szansę na uzyskanie kredytu konsolidacyjnego? (...) Jestem wpisany jako zły kredytobiorca do Biura Informacji Kredytowej. Chciałbym jednak skonsolidować swoje zobowiązania kredytowe, (...)

Konsolidacja - jakie dokumenty?

Chciałabym zapytać, jakie dokumenty potrzebne są do skonsolidowania kredytów? Mam: - kredyt gotówkowy, zostało jeszcze ok. 2800 zł do spłaty (14 miesięcy) - kredyt ratalny, zostało jeszcze ok. 5100 zł do spłaty (21 miesi (...)

Kilka pożyczek...

problemy z uzyskaniem kredytu konsolidacyjnego, chyba, że zabezpieczysz się polisą ubezpieczeniową. Na pewno kredyt konsolidacyjny jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem, ale niestety już sam opłata za miesieczną polisę ub (...) napisałaś, więc nie jesteś właścicielką nieruchomości. To możesz miećezpieczeniową już podraża taki kredyt konsolidacyjny. Ale w przypadku miesięcznych rat w wysokości 1000 złotych możesz "ugrać" do 300 złot (...)

Skonsolidowanie kilku kredytów ratalnych

Czy jest możliwość skonsolidowania kilku kredytów ratalnych? Mam obecnie lodówkę, pralkę i laptopa na raty. Raty za wszystkie sprzęty wynoszą prawie 520 zł miesięcznie. Chętnie bym to skonsolidował, aby uzyskać nieco niż (...)

Kredyt hipoteczny - Brak spłaty

kilka innych kredytów i gubisz się w ratach? Nie jesteś jedyny. Dlatego właśnie powstał tak zwany kredyt konsolidacyjny. (...) Masz już kredyt hipoteczny, dodatkowo zaciągnąłeś (...)

Obserwuję od dłuższego czasu rozwój tego działu na forum (tj. działu kredytów konsolidacyjnych) i dochodzę do wniosku, że mamy do czynienia ze swoistym boomem kredytów konsolidacyjnych w naszym kraju. Czym to jest spo (...) kolejna bańka spekulacyjna, która może pęknąć z dnia na dzień? Może jednak warto skusić się na taki kredyt? Ewentualnie tylko chciałbym zapytać dlaczego? (...)

Konsolidacja czy nowy kredyt?

Tutaj jak najbardziej nowy kredyt, ale ma to być kredyt konsolidacyjny, który pozwoli na spokojną spłatę rat kredytowych. (...)

Nie wiem czy aż do 30... Ja mam kredyt konsolidacyjny na niecałe 20 tysięcy na 5 lat w BNP Paribas. (...)

Nowy kredyt na spłatę starego kredytu

Mam kredyt, jeszcze do spłacenia około 4 000 złotych. Do końca mam około 1,5 roku, ale rata miesięczna jest dosyć duża, dostałem jednak propozycję nowego kredytu na 15 000 złotych na okres 84 miesięcy, a rata miesięczna (...)

Jak obniżyć raty kredytu?

Kredyt konsolidacyjny to chyba jedyna realna możliwość aby obniżyć wysokość rat. Ale mimo, że będą one niższe to warto pamiętać, że kredyt będzie się spłacać dłuzej. (...)

Tak ostatnio zastanawiam się nad tym co byłoby lepsze - konsolidacja zobowiązań (np. kredytu gotówkowego i samochodowego) w jednym banku, czy wzięcie nowego kredytu (na spłatę starych zobowiązań)? Przecież nie brakuje ta (...)

Trzeba też wziąć pod uwagę, że kredyt konsolidacyjny jednak jest udzielany na krótszy okres czasu niż kredyt hipoteczny, zmniejsza się wtedy zdolność kredytowa kredytobiorcy. (...)

Bo jest zdecydowanie tańszy niż kredyty konsumpcyjne, wychodzi taniej mimo, że taki kredyt konsolidacyjny banki udzielają na dłuższy czas, przeważnie jest to okres kredytowania przynajmniej 10 lat. Jeszcze bardziej opłac (...) alny jest kredyt konsolidacyjny, kiedy spłata z tego kredytu idzie na zadłużenie na kartach kredytowych, gdzie są potężne odsetki. Ja tak zrobiłem, spłaciłem prawie 15 tysięcy złotych na kartach kredytowych oraz kredyt n (...)

Dokładnie. Za każdym razem jak chcesz zebrać kilka zobowiązań w jedno będzie to kredyt konsolidacyjny. (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów