Kredyt na budowę domu

- wynik wyszukiwania

Kredyt na zakup działki i budowę domu

witam, czy mogę liczyć na kredyt na zakup działki i budowę domku w łącznej kwocie 400000zł? zarabiam miesięcznie 4400zł netto, żona nie pracuje, mamy dwójkę małych dzieci 3 i 6 lat Adam (...)

MDM n budowę domu?

Słyszałem, że kredyt hipoteczny MDM z dopłatami można wziąć na budowę domu jednorodzinnego? Czy to jest prawda? (...)

Kredyt na dom? Jedynie dla zamożnych

się na lata, aby kupić wymarzone mieszkanie w jednym z dużych miast polskich, to wciąż nie brakuje i takich kredytobiorców, którzy za pożyczone środki chcą postawić lub kupić już wybudowany dom. (...)

Darowana działka a kredyt hipoteczny

łącznie? Czy musimy być małżeństwem? Czy ja jako osoba nie spokrewniona mogę wsiąść kredy z partnerem na budowę domu na jego działce? Zaznaczam że plan jest taki że po pięciu latach działka będzie mi również przekaz (...) wspólny dom. Niestety nasze oszczędności nie pozwolą nam go skończyć więc będziemy musieli posiłkować się kredytem hipotecznym. Dlatego proszę o pomoc czy możemy starać się o kredytana w formie darowizny aby uniknąć (...)

Rodzina na swoim PKO BP - kredyt hipoteczny na budowę domu

witajcie, proszę o pomoc. Mamy kredyt hipoteczny na budowę domu PKO BP Rodzina na Swoim. Okres wypłaty transz został w umowie ustalony na 2 lata i trwa do 31.07.2013 roku. Co dziwne, okres zakończenia budowy też został w (...) Chcielibyśmy wydłużyć okres oddania budowy do 36 miesięcy lub chociaż 30 msc. Czy jeśli teraz wypłacę cały kredyt (ostatnią transzę), to bank nie bedzie robił problemów z przedłużeniem terminu oddania budowy? ( wniose (...)

Kredyt hipoteczny - definicja

Trudno się temu dziwić, że ludzie utożsamiają kredyt hipoteczny z kredytem na budowę domu. Banki we wszystkich reklamach podkreślają że kredyt hipoteczny jest właśnie na budowę domu lub zakup mieszkania. Takie utrwalenie (...) się i już niedługo chyba nikt nie będzie pamiętał że z zabezpieczaniem na hipotece bank może udzielać kredytów na różne cele. (...)

Kredyt na rozpoczętej budowie

Mam rozpoczętą budowę domu, koszty budowy tego domu oceniam na około 400 tysięcy złotych. Na budowę wydałem około 200 tysięcy złotych. Potrzebuję jak łatwo policzyć około 200 tysięcy złotych. Chciałbym zaciągnąć kredyt h (...) ipoteczny na około 30 lat, nie obawiam się, że nie będę mieć zdolności kredytowej, ale czy na rozpoczętą budwoę domu dostanę łatwo i szybko taki kredyt hipoteczny? (...)

Ograniczona liczba nowych budów domów

Tych, których stać na budowę domu oraz wzięcie kredytu hipotecznego na budowę domu, będą budowali, ale nie jest to duża liczba gospodarstw domowych. A program "Rodzina na Swoim" niewiele w tej kwestii pomagał, (...) bo przecież były ograniczenia metrażowe jeżeli chodzi o dopłaty do kredytów hipotecznych. (...)

i informacji, wiele osób wciąż nie zna prawidłowej definicji kredytu hipotecznego, myląc go z kredytem na budowę domu. Oczywiście, jest to jedno z podstawowych zastosowań kredytu hipotecznego, jednak to nie ono st (...) Okazuje się, że pomimo ogromnej ilości reklamanowi o charakterze tego produktu finansowego. (...)

Dopłaty do energooszczędnych domów

tysięcy złotych. Czy ktoś więcej wie na ten temat, jakie trzeba spałnić warunki otrzymania takiej dopłaty do kredytu? (...) Przeczytałem dzisiaj news na temat dopłąt do budowanych domów tak zwanych energooszczędnych. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomi taki program dopłat jeszcze w pierwszym kwartale 2013 roku. oż (...)

Kredyt na budowę budynku usługowego

- żeby żaden urząd mi się o to nie czepiał. Dlatego też chciałbym zapytać, gdzie obecnie najlepiej iść po kredyt na budowę budynku usługowego? Jeśli robi to jakąś różnicę, to prowadzę rzecz jasna jednoosobową działal (...) usługowegoność gospodarczą (obecnie w nowo wybudowanym domu). Potrzeba mi jakieś 100 000 zł. O zdolność kredytową raczej się nie martwię - bo kredytów nie mam, a zarobki też tam jakieś są. (...)

Nordea Bank Kredyt hipoteczny - opinie

zakup nieruchomości z rozpoczętą budową domu celem dokończenia budowy, refinansowanie poniesionych nakładów na budowę domu atrakcyjniejszym kredytem niska rata prowizja już od 0% formal (...) - Opinie Kredyt hipoteczny Nordea Bank na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, remont lub budowę domu,ności uproszczone do minimum, tak aby otrzymać środki w jak najkrótszym czasie możliwość f (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

Ja nie chcę miec do czynienia z tym bankiem. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny na budowe domu i wstępną decyzje mieliśmy pozytywną i wysłali do analityka a atam po miesiącu dał odpowiedz ze chcemy za mało na wybudowanie (...) tego domu i nici z tego. W ciagu tego miesiąca jeszcze musiliśmy dosyłać papiery kyóre nie były wcale potrzebne do podiecia takiej decyzji.Mogli dac wczesniej odpowiedŹ a czlowiekie sie stresuje i zyje nadzieja a tu taki (...)

Kredyt hipoteczny - dokumenty i nieruchomość

w przypadku kredytu na budowę domu radzę dokładnie sie przyjrzeć który bank wymaga najmniej dokumentów, żeby nie wymagał faktur i żeby pracownicy nie przyłazili na budowe sprawdzać postęp prac budowlanych i oczywiście ni (...) e kasowali nas za takie przyłażenie jeszcze (...)

Na jaki cel mozna wziąść kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny można wsiąść na zakup mieszkania lub domu opcjonalnie na budowę nowego domu. W innych wypadkach jest to pożyczka hipoteczna. Przynajmniej ja tak to rozumiem. W obydwóch przypadkach w grę wchodzi zastawi (...)

Można wziąć kredyt hipoteczny w ramach Mieszkanie dla Młodych na budowę domu w systemie gospodarczym , tylko, ze jest limit na taki dom jeżeli chodzi o powierzchnię użytkową, nie może przekraczać taka powierzchnia użytko (...) wa kredytowanego domu bodajże 100 metrów kwadratowych. (...)

Dobranie kredytu a nie rozliczone transze.

Witam, mam problem, wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny na budowę domu 250 tys zł. Nasz wkład w budowę to 150 tys. Dom stoi, jet prawie wykończony. No właśnie prawie. Żeby zakończyć dostać ostatnią transzę na zrobienie (...) jakiś 20 tys. na dokończenie przedostatniej transzy. Nie mamy tych pieniędzy. Dlatego chwielibyśmy dobrać kredyt. Czy jest taka możliwość ? Bo słyszałam, że bank nie chcą dawać kredytu przed wybraniem ostatniej trans (...)

Budowanie domu jednorodzinnego na kredyt Mieszkanie dla Młodych

pełne zakończenie inwestycji. A jak już myślisz o dobudowaniu to wtedy musisz ponownie wystąpić o pozwolenie na budowę, tylko co na to bank? Bo przecież tam masz kredyt hipoteczny, a tak właściwie to bank jest nadal wła (...) Tylko trzeba przedstawić projekt domu naścicielem wybudowanego domu. (...)

Czy podwyższony limit o 10 metrów jest taki sam dla domu i mieszkania?

jest taki sam podwyższony limit dla rodzin wielodzietnych, czyli czy chcesz dostać kredyt hipoteczny MDM na budowę domu bądź zakup nowego mieszkania możesz liczyć nawet na kilka tysięcy złotych więcej niż w przypadk (...) Zarówno dla mieszkania i domuu osób, które mają jedno lud dwoje dzieci. (...)

Kredyt hipoteczny na budynek gospodarczy

budynek gospodarczy czy znajdę w jakimś banku kredyt hipoteczny którym będę mógł sfinansować zakup działki i budowę tego budynku? Koszt działki to 200 tys. zł., budowa budynku będzie kosztować dodatkowo około 50 tys. zł (...) Witam, chcę nabyć 1 ha działkę po części budowlaną w większości rolną i postawić. (...)

Pekao SA | PKO SA Kredyt hipoteczny - opinie

Witam! Również odradzam ten bank, staraliśmy się o kredyt na budowę domu, wstępna decyzja pozytywna, jednakże po 3 miesiącach zwodzenia, donoszenia różnych dokumentów - ostateczna decyzja negatywna - opinia "analit (...) W tm banku klienta traktuje się jak śmiecia, mam wrażenie, że w ogóle nie zależy im na tym, żeby udzielić kredyt. Zero profesjonalizmu! (...) yka" zbyt tani koszt wybudowania 1 m domu! (...)

dziś mieszkania sprzedawane są w cenie wybudowania własnego domku jednorodzinnego, ale mało kto odważa się na budowę własnego domu i to jest błąd, ludzie nie ma się czego bać, koszty utrzymania domu nie sa wcale większe (...)

Budowa domu a szansa na kredyt

.Działka jest położona w woj. pomorskim moje pytanie dotyczy dostępności kredytu na budowę tego domu przy zarobkach 2400 netto na jaką wysokość kredytu mogę liczyć ? Czy bank bierze pod uwag (...) działkę budowlaną i chciałbym wybudować na tej działce dom ...dokładnie taki :http://www.tooba.pl/projekt-domu-Raul/a,s_pd,idp,16195.htmlę stan posiadania działki która została zakupiona za gotówkę ? Pozdrawiam (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Złożyłam wniosek o kredyt na budowę domu w kwietniu co tydzień kazali donosić jakieś dokumenty mija już dwa i pół miesiąca i cisza od miesiąca sie nie odzywają mimo interwencji .okropny bank. (...)

Kredyt hipoteczny na mieszkanie czy dom?

a nie ma to żadnego znaczenia czy będzie to kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy zakup bądź budowę domu jednorodzinnego. (...) Dla banków liczą się wasze możliwości finansowe do spłacania przez określony czas rat miesięcznych kredytu hipotecznego, (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...) elany w walutach PLN i EURO okres kredytowania do 30 lat niska marża już od 0,99% maksymalne kwota kredytu to 100% wartości nieruchomości Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w (...)

Kredyt hipoteczny a płaca minimalna

witam szukam wszelakich sposobow by uzyskac kredyt hipoteczny ale mam problem jestem zatrudniony na czas nieokreslony, tu jest ok, ale pensje wyplacana mam w dwoch transzach pierwsza to 1200zl czyli minimum a drugie to 2 (...) 300zl ale nigdzie nieudokumentowane czyli dla banku tego nie ma! mam 26lat, kawaler przed slubem (po slubie napewno nie otrzymam kredytu bo dziewczyna pracuje dorywczo), posiadam dzialke budowlana 14ar i normalnie w swie (...)

Jakie formalności trzeba załatwić żeby móc starać się o pożyczkę hipoteczną

Jakie formalności trzeba załatwić żeby móc starać się o pożyczkę hipoteczną na budowę domu. Mam ogród i myślę że można by się było tam wybudować. Nie podjąłem jeszcze żadnych kroków żeby w ogóle zacząć budowę. Chcę wszys (...) tko zacząć załatwiać na dniach. Czy w banku potrzeba zaświadczeń o rozpoczęciu budowy, czy pokazuje się pozwolenia itp? (...)

Kredyt na mały domek

Przeczytałam artykuł na tym portalu o opłacalności budowy małego domku poza obrzeżami wielkiego miasta. Zdecydowanie taniej można wybudować dom o małej powierzchni wraz z kupnem działki budowlanej. A jak to się ma do rze (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów