Kredyt na dom

- wynik wyszukiwania

Czy kredyt hipoteczny to kredyt konsumencki?

Nie znam się w ogóle na kredytach, a jestem zainteresowany kredytem na zakup mieszkania, dlatego moja obecnośc na tym forum. Chciałbym się dowiedzieć, bo mylą mi się pewne pojęcia, czy kredyt hipoteczny to taki sam kredy (...) t jak kredyt konsumencki? Pozdrawiam. (...)

Kredyt hipoteczny a rozwód

Co się dzieje z umową na kredyt hipoteczny w przypadku rozwodu? Czy można odstąpić od umowy jeżeli jedna z osób nadal spłaca kredyt? (...)

Kredyt na dom? Jedynie dla zamożnych

się na lata, aby kupić wymarzone mieszkanie w jednym z dużych miast polskich, to wciąż nie brakuje i takich kredytobiorców, którzy za pożyczone środki chcą postawić lub kupić już wybudowany dom. (...)

Czy dostanę kredyt hipoteczny bez meldunku?

Jestem bez zameldowania, ale chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. Zarabiam dobrze, aby uzyskać taki kredyt hipoteczny na zakup domu, ale nie wiem czy banki są skłonne udzielić mi takiego kredytu jeżeli nie mam żadnego zame (...)

Kredyt konsumpcyjny zabezpieczony hipoteką

Czy w ogóle istnieje taki kredyt mając nieruchomość chciałbym wziąć kredyt. Czy jednak brać normalny kredyt bez takiego zabezpieczenia w postaci nieruchomości? Co się bardziej opłaca w tym przypadku? (...)

Kredyt hipoteczny walutowy 2012

Ubiegając się o kredyt hipoteczny, wnioskodawca ma zazwyczaj do wyboru możliwość wyboru waluty, w której kredyt zostanie mu udzielony. Dlatego mówimy o kredytach złotówkowych, oraz o kredycie w walutach obcych. (...)

kredyt hipoteczny u dewelopera?

Ostatnio odzwiedziłem dewelopera, który ma swojej ofercie sprzedaż mieszkań, a które chciałbym zakupić na kredyt hipoteczny. Deweloper zaproponował mi kredyt hipoteczny u siebie. Czy to on pożycza pieniądze na ten cel cz (...) y jest tylko pośrednikiem jakiegoś banku? Czy koszty takiego kredytu hipotecznego u dewelopera są wyższe niż przy kredycie hipotecznym udzielonym w banku? (...)

Gdzie po kredyt hipoteczny?

Mam zamiar kupic mieszkanie i w związku z tym chciałbym zaciągnąć kredyt. Mieszkanie jest warte około 150 tyś zlotych. Zgromadzony wkład własny to 100 tyś złotych, więc potrzebuje 50 tyś kredytu. Moje dochody to 1 700 zł (...) otych na rękę. Czy jest mozliwość uzyskania kredyt przy takich dochodach? (...)

Kredyt hipoteczny a rozdzielność majątkowa

Razem z mężem mamy rozdzielność majątkową, chcę tylko na siebie wziąć kredyt hipoteczny na zakup domu. Powinny moje osobiste dochody pokryć miesięczną ratę kredytową, ale jakby nie to mój może wystąpić jak kredytobiorca (...) w stosunku do podziału majątku po zakupie takiej nieruchomości oraz spłaceniu takiego kredytu hipotecznego na dom? (...)

Kredyt z partnerką bez ślubu

Od kilku lat jestem w związku partnerskim i teraz chcielibyśmy wziąść kredyt mieszkaniowy. Czy możemy połączyć swoje dochody i ubiegać sie o niego razem?? (...)

Kredyt hipoteczny na mieszkanie pod wynajem

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w dużym mieście i wziąć kredyt hipoteczny na zakup tego mieszkania. Po zakupie chciałbym takie mieszkanie wynajmować, ale nie wiem czy będzie mi się to kalkulowało, bo nie chodzi mi (...) o zarobek na tym wynajmie mieszkania, ale bardziej żeby to byłą inwestycja, która spłacałaby mi ten kredyt hipoteczny na mieszkanie. Czy opłata odstępnego z wynajmu pokryje wszelkie koszty związane z kredytem hipotecznym (...)

Kredyt z dopłatą w programie Rodzina na Swoim

zakończenie programu nastąpi trzydziestego pierwszego grudnia i do tego czasu można składać wnioski o kredyt z dopłatą. (...) Koniec programu ?Rodzina na swoim? zbliża się nieuchronnie. Oficjalne (...)

Kredyt hipoteczny dla studenta

swoją ofertę o osoby, które często jeszcze nie posiadają własnego źródła dochodu, oferując na przykład kredyt hipoteczny dla studentów. (...)

Kredyt oddłużeniowy pod hipotekę

złotych długu i w sumie trzy kredyty. Posiadam dom, który wart jest około 400000 złotych. Czy mam szansę na kredyt oddłużeniowy pod zastaw hipoteki domu? Gdzie mogę się pytać o taki kredyt na spłatę moich długów kre (...)

Kredyt hipoteczny w walucie obcej czy w złotówkach

Zawsze gdy decydujemy się na kredyt hipoteczny, związany z zakupem nieruchomości, przez głowę przelatuje nam tysiące pytań. Nie wiadomo w którym banku oferta będzie najlepsza, na jaki czas powinniśmy go zaciągnąć, w jaki (...) ej wysokości, czy w końcu jak waluta była by najkorzystniejsza. (...)

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

witam, czy znajdę jeszcze w 2013 roku kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? został jakiś bank który nie wymaga wkładu własnego? Jeżeli są takie to w którym banku dostanę najtańszy kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? (...)

Kredyt hipoteczny w małej miejscowości

czy to prawda że kredyt na mieszkanie w mniejszej miejscowości trudniej dostać niż w dużym mieście? jakie to w ogóle może mieć znaczenie dla banku czy daje kredyt na mieszkanie w jakiejś mieścinie czy w dużym mieście? ni (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...) spłaty kredytu hipotecznego: 40 lat brak prowizji dla stałych klientów Kredyt Banku minimalna kwota kredytu: 50 tys. zł maksymalna Kwota do 100% nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu (...)

Zmiana pracy a kredyt hipoteczny

Mam kredyt hipoteczny w Kredyt Banku, za niedługo być może zmienię pracę, a tym samym moje dochody będą trochę wyższe niż w dotychczasowej pracy. Czy muszę zgłaszać ten fakt Kredyt Bankowi i czy mogę ponieść jakieś konse (...)

Kredyt hipoteczny w Expanderze

w wysokości minimum 100 złotych. Kredyt początkowo jest euro, ale po okresie chyba 2 lat jest przewalutowany na kredyt w polskich złotych. Co myślicie o takiej ofercie kredytowej na zakup nieruchomości? (...) Widziałem ofertę kredytu hipotecznego Expandera, gdzie otrzymując kredyt hipoteczny w wysokości 100 000 złotych rata miesięczna wychodzi 305 złotych. Mało oczywiście, ale do tego dochodzi ubezpieczenie miesięczne (...)

Co to jest kredyt hipoteczny

Najbardziej ogólna definicja kredytu hipotecznego, mówi że jest to długoterminowy kredyt bankowy, który charakteryzuje się tym, że jego zabezpieczeniem, jest hipoteka, a dokładniej mówiąc wpis do księgi wieczystej nieruc (...)

Kredyt hipoteczny a umowa zlecenie

Mam umowę zlecenie, średnio miesięcznie zarabiam około 4000 złotych na rękę. Czy mam mozliwość wzięcia kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? (...)

Który bank ma najtańszy kredyt hipoteczny?

Stopy procentowe poszły w dół, więc oprocentowanie również jest mniejsze na takich kredytach hipotecznych. Gdzie można dostać najtańszy kredyt hipotecznych. Czy już wszystkie banki obniżyły oprocentowanie kredytów hipote (...)

Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki

Czy wszystkie kredyty konsolidacyjne muszą byc zastawione hipoteką? czy mozliwy jest kredyt konsolidacyjny bez zastawiania nieruchomości? chodzi o kilka kredytów gotówkowych i skok, razem jest tego około 45tys. zł (...)

Kredyt refinansowy - Co to jest?

Przeglądając oferty banków, które promują swoje oferty, można w nich spotkać bardzo różne rodzaje kredytów. Do jednych z takich stosunkowo mało popularnych kredytów należy kredyt refinansowy. (...)

Dla kogo kredyt mieszkaniowy

który daje stabilizację życiową. Niestety nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić, gdyż aby otrzymać kredyt hipoteczny ? a taka jest najczęstsza forma kupna mieszkania ? należy spełnić określone kryteria. (...) Wielu z nas marzy o własnych czterech kątach. Posiadanie mieszkania jest bowiem dużym komfortem, (...)

Wkład własny

Masz rację raty malejące są korzystniejsze bo można szybciej spłacic szybciej kredyt. W PKO jest kredyt mieszkaniowy Własny kąt. Wzieliśmy taki kredyt z mężem. Kredyt wzielismy na zakup mieszkania z części pieniedzy wyko (...)

Jaki najlepszy kredyt hipoteczny

Znasz opłaty, jakie są pobierane, gdy jest przyznawany kredyt mieszkaniowy i wiesz, że są one w dużej mierze dobierane indywidualnie do każdego klienta. W takim razie dobrze byłoby wybrać najlepszy kredyt hipoteczny, czy (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

też mamy kredyt w PKO BP, obsługa profesjonalna, nie mam żadnych zastrzeżeń, a kredyt jak kredyt, trzeba spłacać w terminie (...)

Kredyt hipoteczny - umowa przedwstępna

Nikt nie przyznaje kredytów na "piękne oczy". Kiedy zgłaszamy się do banku, by ocenić najlepszy kredyt hipoteczny pod kątem swoich możliwości i oczekiwań, musimy liczyć się z tym, iż zostaniemy poproszeni o wypełnienie w (...) ielu formalności mających na celu określenie nas jako potencjalnych kredytobiorców. (...)

Kredyt na 30 lat bez hipoteki?

witam, czy jest jakaś oferta długoterminowego kredytu/pożyczki powiedzmy na 30 lat, ale bez zastawiania mieszkania? w jakim banku ewentualnie dostane taki kredyt/pożyczkę? jakie byłoby oprocentowanie kredytu hipotecznego (...)

Kredyt hipoteczny - definicja

się, że pomimo ogromnej ilości reklam i informacji, wiele osób wciąż nie zna prawidłowej definicji kredytu hipotecznego, myląc go z kredytem na budowę domu. Oczywiście, jest to jedno z podstawowych zastosowań (...) Okazujekredytu hipotecznego, jednak to nie ono stanowi o charakterze tego produktu finansowego. (...)

Kredyt hipoteczny po śmierci

Długo zastaniawiałam się nad sprawą, że kiedy ma się kredyt hipoteczny i się umiera, co dzieje się w takim przypadku? Czy umarzany jest kredyt hipoteczny w związku ze śmiercią kredytobiorcy? Może ubezpieczenie takiego kr (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów