Kredyt na remont

- wynik wyszukiwania

Czy jest coś takiego jak kredyt na remont?

Czy jest jakiś specjalny kredyt na remont? Słyszałam o czymś takim ale czy on różni się czymś od zwykłego kredytu? Czy ma jakieś lepsze warunki dla klienta? Gdzie najlepiej udać się po kredyt na remont, do jakiego banku? (...)

Kredyt hipoteczny na remont domu lub mieszkania

się właścicielem domu lub mieszkania w bloku, ale niestety nasza nowa nieruchomość wymaga dosyć istotnego remontu. Nie mówimy tu o drobnych naprawach, pomalowaniu ścian, czy wymianie jednego okna. Zdarza się bowiem, (...) Bardzo często zdarza się, że stajemyże zmienić trzeba bardzo dużo, a czasami nawet należy całkowicie zmienić wystrój. (...)

Rodzina na swoim na remont?

Witam, planujemy w tym roku kupić mieszkanie na kredyt lub mały domek za miastem jeżeli znajdziemy odpowiednią ofertę. Chcielibyśmy starać się o kredyt mieszkaniowy z dopłatą rodzina na swoim, zastanawiamy sie czy jeżeli (...) znajdziemy jakiś domek do remontu czy będziemy mogli przeznaczyć środki uzyskane z kredytu rodzina na swoim na zakup takiego domku i jego odremontowanie? czy to jest kredyt tylko na zakup nowego mieszkania lub domu? (...)

kredyt hipoteczny+konsolidacja -kierowca międzynarodowy

osobno na zaświadczeniu ,wpływają na konto.Alior proponuje przeniesienie kredytu hipotecznego+ 25.000 na remont + konsolidacja 60.000 Szukam banku gdzie możemy dostać 70.000 na remont,kwota 25.000 jest zbyt mał (...) ,Witam!! posiadamy kredyt hipoteczny od 2009 w ING KWOTA 150.000 w tym konsolidacja innych kredytów ,płacimy jedną ratę .Chcemy przenieś kredyt do innego banku ponownie skonsolidować dwa kredyty oraz dobrać 70.000 na dal (...)

Kredyt hipoteczny na dom

Dom kosztuje około 150 000 złotych, jest do remontu, więc tam musiałbym mieć te 150 000 plus 100 000 złotych na remont. Mam wkładu włsnego około 60 000 złotych. No i w późniejszym terminie sprzedam mieszkanie za jakieś (...) ładnej okolicy.130 000 złotych. Łącznie z żoną zarabiamy około 4 000 złotych. Ja sądzicie czy mamy szansę na kredyt hipoteczny? (...)

Czy kredyt rodzina na swoim można zamienić?

Chciałbym zamienić kredyt rodzina na swoim na inny kredyt mieszkaniowy ,ale nie wiem czy jest taka możliwość.Dwa lata temu kupiliśmy mieszkanie 35m2 (małe)dochody na więcej nie pozwalały a teraz coraz częściej zastamawia (...) my się z żona nad kupnem starego domu do remontu. (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM: Wziąłem kredyt hipoteczny na remont domu + dowony cel razem ok. 600 tys. w czym 90 tys. bandyckich opłat ale ok - zgodziłem się na to. Alior bank wypłacił dwie z trzech transzy, w sumie 40 % kredy (...) aneks bo nie wydałem 2-giej transzy zg z harmonogramem - co jest bzdurą, i sprawdzają mi drugi raz zdolność kredytową. Jeszcze dwa dni temu dostarczałem kolejne bzdurne i nic nie wnoszące do sprawy dokumenty a pieniędz (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

A do tego wszystkiego wymagania typu: 15 tys. złotych na koncie wolnych środków na remont (udokumentowany) Remont ma być wykonany w przeciągu 12 miesięcy Szereg dokumentów podpisów codziennie coś i po 4 tygodniach decyzj (...) a NEGATYWNA bez wytłumaczenia Zdolność obliczona na ponad 400 tys zł. Kwota o którą się staraliśmy to 120 000 bo reszte mieliśmy w gotówce. (...)

Kredyt na stary dom

i dużo warta jest działka. W związku z tym mam pytanie. Czy dom z działką wystarczy na zabezpieczenie kredytu, który muszę wziąść aby go wyremontować? (...) Dostałem w spadku stary dom nad jeziorkiem, który jednak wymaga kapitalnego remontu. Jego wartość jest w tej chwili niezbyt duża, ale atrakcyjna (...)

Kredyt z dopłatą możecie przeznaczyć jedynie na zakup mieszkania lub zakup domu, nie jest to kredyt na remont domu czy wykończenie mieszkania, ale możecie zrobić tak weźmiecie kredyt Rodzina na Swoim na kupno tego domku, (...) a na wykończenie czy remont weźmiecie oddzielny kredyt hipoteczny na normalnych warunkach a jako zabezpieczenia użyjecie tej samej nieruchomości, jeżeli spełniacie warunki otrzymania kredytu z dopłatą Rodzina na Swoim na (...)

Pożyczka hipoteczna na remont domu

i właśnie mogłabym wziąć pożyczkę hipoteczną pod ten dom, aby go wyremontować. Czy pożyczka hipoteczna na remont domu jest dobrym pomysłem, a może jest jakaś inna alternatywa kredytowa? (...) Mam stary dom, który wymaga remontu (...)

Czy można dobrać kredyt hipoteczny?

na mieszkanie. Teraz chciłbym dobrać kredytu na sumę 12 tysiecy złotych, bo pieniądze potrzebne mi są na remont mojego mieszkania. Czy istnieje taka możliwość dobrania kredytu hipotecznego? (...) Mam kredyt hipoteczny w Millennium Banku już prawie 8 lat, kredyt jest we franku szwajcarskim, spłaciłem więcej niż połowę kredytu hipotecznego (...)

pare pytań nurtujących

witam Zastanawiam się nad kredytem hipotecznym + na remont ale mam parę: 1. Czy raty wzięte w złotówkach nie wzrosną po przewalutowaniu jeśli np. wejdziemy do strefy euro? 2. Czy mieszkanie trzeba ubezpieczyć dodatk (...) owo biorąc kredyt? 3. Jeśli z jakiś powodów np.utrata pracy nie będę mogła zapłacić raty czy to od razu wiąże się z problemami? 4. Co dzieje się z kredytem wziętym na dwie osoby w przypadku śmierci jednej z nich? 5. J (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

STARAM SIĘ O NIE DUŻY KREDYT - 70 TYS - MIESZKANIE KUPUJE ZA 50 TYS (JEST TO OKAZJA ) - 20 TYS BIORĘ NA REMONT WPŁATY WŁASNEJ JEST 5 TYŚ DOCHÓD TO 5600 ZŁ -KAWALER CZY MAM SZANSE NA KREDYT ? ILE TRWA WERYFIKA (...) WITAM WNIOSEK ZŁOŻYŁEM 06.03.2013 WSZYSTKIE DOKUMENTY PODPISANECJA WSTĘPNA? MAM TYLKO JEDEN KREDYT JESZCZE 5 M-CY PO 500 ZŁ (...)

Pieniądze z kredytu refinansowego

miała odpowiednią wartość, to możesz uzyskać taki wyższy kredyt. Nadwyżka może zostać przeznaczona np, na remont. (...) Jeżeli będziesz miał zdolość kredytową, a nieruchomość będzie (...)

Remont domu córki za pozyczkę hipoteczną?

mój dom nowy 20letni. W dobrym stanie technicznym, zadbany, może być zabezpieczeniem w pożyczce hipotecznej na remont domu córki? (...) - oczywiście po remoncie. Córka z zięciem pracują i mają zdolność, ale bank odmówił im udzielenia kredytu pod ten dom (bo jego wartość nie stanowi zabezpieczenia). Czy (...) od lat nie inwestowała w niego i niestety w chwili obecnej nie stanowi dużej wartości. Jest położony jednak w centrum miasta i idealnie nadaje się do zamieszkania i do prowadzenia działalności (...)

Minimalne dochody na kredyt hipoteczny

drugie tyle co się pożyczyło na zakup mieszkania lub domu. A po 30 latach kredytu hipotecznego chyba kolejny kredyt na remonty? Ale wtedy kto nam da taki kredyt na remont nieruchomości? (...) A kto zarabia takie pieniądze, aby wziąć kredyt hipoteczny? To są nieosiągalne dochody dwójki osób. Może stać na taki kredyt z 10 procent ludzi dorosłych, żyjących w naszym pięknym kraju. A jeszcze trzeba oddać w bardzo (...)

czy do kredytu hipotecznego można dobrać pieniądze na remont? (...)

jest duzo warta, więc z uzyskaniem kwoty pod hipotekę nie powinno być problemu. Zwłaszcza, ze chcesz wziąć kredyt na remont domu, a więc chcesz podnieść znacznie majątek tej nieruchomości. Tylko w tym przypadku musisz (...) Piszesz, ze działka się liczyć z tym, że bank będzie wypłącał kredyt w transzach i sprawdzał stan robót remontowych. (...)

Tak naprawdę banki nie patrzą na zdolność kredytową, tylko na wartość danej nieruchomości. Im droższe mieszkanie czy dom, tym wyższy kredyt możesz dostać. Niektóre banki kredytu na np. 110% wartości nieruchomości, przez (...) co może coś zostać na ewentualny remont. (...)

Ile mogę wziąć pożyczki pod hipotekę?

ze jak nie masz żadnej nieruchomości, to na wykup plus remont takiej nieruchomości mógłbyś się starać o kredyt hipoteczny na jakieś 50 000 złotych. (...) Ale Antoni masz już jakąś nieruchomość, na którą mógłbyś wziąć pożyczkę hipoteczną? A tak myślę, (...)

Kredyt hipoteczny - definicja

się, że pomimo ogromnej ilości reklam i informacji, wiele osób wciąż nie zna prawidłowej definicji kredytu hipotecznego, myląc go z kredytem na budowę domu. Oczywiście, jest to jedno z podstawowych zastosowań (...) Okazujekredytu hipotecznego, jednak to nie ono stanowi o charakterze tego produktu finansowego. (...)

Rodzina na swoim na zakup domu

Witam. Chcemy z mężem kupić korzystając z kredytu "Rodzina na swoim". Proszę powiedzieć czy możemy kupić dom od dewelopera, który jest w stanie surowym zamkniętym (dom ma okna, drzwi zewnętrzne, brak bramy garażowej), al (...) e nie ma rozprowadzonej po domu kanalizacji, elektryki i ogrzewania. Media są doprowadzone tylko do działki. Nie ma też zrobionych tynków i wylewek. Chcemy wziąć kredyt w kwocie 260 000 zł i czy można dodatkowe dostać 15 (...)

Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

Bank BPS zapewnia, że chce nam pomóc w spełnianiu marzeń o własnym domu. Zachęca do skorzystania z oferty kredytu mieszkaniowego  ?Mój Dom". Marzenia się spełniają? Sprawdźmy. (...)

Właśnie to chyba jest najlepsze wyjście kupić na kredyt czyli pożyczyć około 90 tysięcy złotych, a później po sprzedaży mieszkania zacząć za uzyskane pieniądze remont tego zakupionego domu. Tak chyba będzie najlepiej i n (...) ajtaniej. A tak niepotrzebnie przy większej kwocie kredytu hipotecznego będą wyższe koszty związane z kredytem hipotecznym. (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

stara się sam aby dostać ma zarobki 2700 netto a ta druga osoba co żyrantuje ma zarobki 2100 netto ale ma kredyt na kwotę 395 zł. dzieci żaden z nich nie ma i więcej kredytów tez nie poradcie coś czy w ogóle nam uda (...) Witam nie wiem może uzyskam tu jakąkolwiek odpowiedz mój chłopak stara się o kredyt hipoteczny w banku PKO BP złożył już dokumenty ma żyranta ze sobą dlatego ze on już komuś wcześniej żyrantował przy wzięciu kredytu hipo (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów