Kredyt na zakup ziemi rolnej

- wynik wyszukiwania

Kredyt na zakup ziemi rolnej

witam, czy banki udzielają kredytu na zakup ziemi rolnej pod hipotekę? czy tylko działki budowlane podchodzą pod kredyt hipoteczny? Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym kupić ziemię która ma na dzień dzisiejszy status dzi (...) taką nadzieją chciałbym nabycziemie. Czy możecie mi pomóc w odpowiedzi czy na działke rolną mogę dostać kredyt pod hipoteke i gdzie ewentualnie, w jakim banku szukać? (...)

w wielu bankach jest udzielany kredyt na zakup ziemi rolnej ale pod różnymi obostrzeniami, często ziemia ta musi posiadać możliwości pobudowania się na niej żeby taki kredyt był przyznany, a kredyt na zakup ziemi typowo (...) rolnej to tylko w bgż (...)

Kredyt na zakup ziemi rolnej można dostać w BGŻ - do 100% LtV BNP Paribas - gdy ziemia rolna ma możliwość zabudowy mieszkaniowej EuroBank - jeśli jest szansa na budowę na ziemi rolnej Getin Bank - jeśli na ziemi rolnej (...) możliwości budowy/do 80% LtV Millennium Bank - jeśli jest z przeznaczeniem pod zabudowę; 100% LtV/ 35 lat Kredyt Bank - 0,5 ha, 100% LtV, pod zabudowę mieszkaniową Noreda Bank - jeśli istnieje możliwość odrolnienia (...)

nie trzeba, ale generalnie jest ciężko dostać kredyt hipoteczny na zakup ziemi rolnej, w ostateczności można wziąć pożyczkę hipoteczną pod zastaw innej nieruchomości jeśli takową posiadamy (...)

w bgż ruszyła nowa pula kredytów preferencyjnych na zakup ziemi rolnej, na wyposażenie gospodarstwa, na modernizację budynków i budowli z przeznaczeniem na cele rolnicze itp... (...)

a czy trzeba być rolnikiem żeby dostać kredyt na kupno ziemi rolnej? (...)

Bank BGŻ: atrakcyjny kredyt na powiększenie gospodarstwa rolnego, zakup ziemi, modernizację

szybko dostępną wysoką kwotę kredytu z możliwością negocjacji wysokości marży. W Banku BGŻ można dostać kredyt na zakup ziemi rolnej, rozpoczęcie produkcji rolnej, poszerzenie produkcji, zmianę technologii, budowę (...) inwestycyjny w Banku BGŻ. Kredytem tym można sfinansować wiele celów związanych z rolnictwem miedzy innymi zakup ziemi rolnej czy też modernizację gospodarstwa rolnego. Bank BGŻ to jedyny bank, w którym znajdziemy (...)

Kredyt hipoteczny dla rolnika

dzień dobry, czy jako rolnik mogę liczyc na jakiś preferencyjny kredyt hipoteczny? wiadomo jako rolnik nie mam stałego dochodu, nie jestem zatrudniony na żadnym etacie, prowadzę własne gospodarstwo nieduże bo 7,5ha. Chcę (...) wziąść kredyt hipoteczny na budowę nowego domu, wystarczyłoby jakieś 300 tys., gdzie szukać takiego kredytu hipotecznego dla rolnika, czy mam szansę na przyznanie mi na taka kwotę? (...)

Bank BGŻ uruchamia udzielanie kredytów preferencyjnych

kredytu preferencyjnego i od tej pory wynosi minimum 3%. Kredyt preferencyjny w Banku BGŻ to najtańszy kredyt na zakupu ziemi rolnej dostępny na rynku, budowy, remontu lub modernizacji budynków rolniczych, albo za (...) Kredyty będą udzielane do końca roku 2012. Począwszy od tego dnia zmienia się również limit kwoty na zakup gruntów rolnych. Kwota kredytu nie może przekroczyć 1,5 mln zł. Zmianie ulega także minimalne oprocen (...)

BOŚ Bank nie oferuje kredytów hipotecznych na zakup działki rolnej (...)

Jak to aktualnie wygląda, które banki udzielą kredytu na zakup działki rolnej? Chcę na niej pobudować domek, jest taka możliwość. (...)

Sprzedaż ziemi na której stoi dom zbudowany za kredyt mieszkaniowy.

Chcę sprzedać sporą część ziemi na której stoi nasz dom. Mamy strasznie duży kredyt 400 000 zł. Jak sprzedam grunt, liczę że za około 250 000 zł (duża działka w bezpośredniej okolicy terenów przemysłowych) to wtedy raty (...) znacznie nam spadną. Jednak czy ja mam prawo sprzedawać taką działkę jeśli bank wystąpił do sądu spłatę należności? (...)

Co mi wiadomo to PKO BP udziela takich kredytów hipotecznych na zakup działki rolnej. Teraz jeszcze przez ten tydzień są dni otwarte w tym banku, więc warto iść do oddziału i popytać o taki kredyt hipoteczny, można się z (...) ałapać na promocje, a więc niższe koszty obsługi takiego kredytu hipotecznego. (...)

Ustawa deweloperska 2012

mały deweloper to nie deweloper tylko firemka budowlana, jak stac ich tylko na sprzedaż dziury w ziemi to jaki to deweloper, tu nie chodzi o dobro deweloperów ale klientów i to mi sie podoba, może skończy sie to cwaniact (...) wo ze sprzedażą dziur w ziemi a klient potem sie zastanawia wybudują czy nie? czy straci oszczednosci swojego zycia czy moze jednak wybuduja, tylko kiedy, dosc tego (...)

Zakup kolejnego mieszkania i refinansowanie obecnego

które można by wynająć. Co prawda nieźle zarabiamy (razem ok. 10 000 zł miesięcznie), ale mamy już jeden kredyt hipoteczny na karku, na 15 lat. Istniałaby opcja wydłużenia spłaty pierwszego kredytu do np 25 lat i (...) i wychodzi nam, że będzie nas stać na spłatę dwóch kredytów - zwłaszcza, że w przyszłości dostaniemy trochę ziemi po rodzicach, którą można sprzedać, a środki ze sprzedaży przeznaczyć na spłatę zobowiązań. Co o tym (...)

Kredyt na działkę rolną z warunkami zabudowy?

Czy może lepiej działkę za gotówkę a wziąć kredyt hipoteczny na budowę tego domku, ale czy możliwy jest kredyt na domek letniskowy? Koszt budowy domku oszacowany został na max 120 tys. zł. Zakup działki to podobna (...) witam, czy możliwy jest kredyt hipoteczny na działkę rolną ale z wydanymi warunkami zabudowy na dom sezonowy inaczej letniskowy, wykorzystywany tylko latem, bez centralnego ogrzewania, tylko kominkowe.kwota bo aż 80 tys. (...)

Kredyt hipoteczny się nie opłaca!

się nie zaliczają. A tak to wydaje mi się, że warto oszczędzać na jakiś określony cel, jak na przykład na zakup ziemi, działki, to już nie są wydatki kilkaset tysięcy złotych, ale już za kilkanaście tysięcy złotyc (...) Ale Mirek jednak warto oszczędzać, choćby po to, aby jednak nie mieć kredytów, tylko z oszczędności kupować rzeczy, na które do codziennych wydatkówh można zainwestować choćby w działkę rekreacyjną. (...)

farbowanych rolników prowadzących swoje działalności, mających gdzieś hektar ziemi żeby płacić krus, też te kredyty są dostępne? (...)

Kredyt hipoteczny na zakup garażu

Witam, zastanawiam się czy można wziąć kredyt hipoteczny na zakup garażu? Mam własne mieszkanie, ale garażuję pod chmurką i coś mnie naszło żeby kupić garaż, akurat jest w bliskiej okolicy na sprzedaż. Czy na zakup garaż (...) u dają kredyt hipoteczny czy tylko kredyt gotówkowy wchodzi w grę? Jak to jest? W jakim banku ewentualnie ruszyć temat? Dzięki z góry za informacje. (...)

Kredyt na zakup działki i budowę domu

witam, czy mogę liczyć na kredyt na zakup działki i budowę domku w łącznej kwocie 400000zł? zarabiam miesięcznie 4400zł netto, żona nie pracuje, mamy dwójkę małych dzieci 3 i 6 lat Adam (...)

Jak kupić zadłużone mieszkanie na kredyt?

interesuje mnie jedno mieszkanie, odpowiada mi cena, lokalizacja. Mieszkanie w chwili obecnej jest na kredyt hipoteczny, który na jego zakup wziął właściciel tego mieszkania. Jak to wygląda w tym przypadku, cz (...) Planuję zakupić mieszkanie, znalazłem kilka ofert, ale najbardziejy jest to skomplikowana sprawa kupno mieszkania, który ma wpis w hipotece o kredycie hipoytecznym w banku? (...)

Kredyt hipoteczny na zakup domu, jakie mamy szanse?

(były tylko zakupy agd rtv na raty) pracujemy oboje na umowy o pracę na czas nieokreślony, czy mamy szanse na zakup domu w takiej cenie, jeżeli tak to do jakiego banku udać sie najlepiej po kredyt hipoteczny? (...) za 800tys. Łącznie zarabiamy około 13tys. miesięcznie tys. miesięcznie, aktualnie nie spłacamy żadnych kredytów, nie mieliśmy też nigdy żadnych zaległosci w spłatach (...)

Podział hipoteki przy pożyczce hipotecznej?

Zgadzam się lepiej podzielić działkę przed zaciągnięciem kredytu. W razie trudności będziecie mogli np. sprzedać część ziemi, albo tak jak piszesz przekażesz ją synowi. Jak bank zajmie całość i wpisze działkę w księgę ja (...)

Kredyt na mały domek

kupioną 7 lat temu za 20 tys. zł, obecnie taka sama po sąsiedzku sprzedana została za 80 tys. zł, ceny ziemi tak poszły w górę przez ostatnie 10 lat że teraz tanio kupić działkę to trzeba mieć szczęście (...)

Zakup mieszkania na kredyt. Ceny katalogowe to fikcja!

Kiedy wpadamy na pomysł zakupu własnego M bardzo często przeglądamy strony internetowe poszczególnych deweloperów czy ich katalogi z lokalami. Widząc wielotysięczne (nierzadko sięgające miliona złotych) ceny zastanawiamy (...) się, za co my kupimy to mieszkanie. Warto jednak podkreślić, że cena katalogowa ma niewiele wspólnego z realną ceną transakcyjną. (...)

Jakie szanse na kredyt MDm

Obawiam się, że możecie takiego kredytu hipotecznego nie dostać, bo kredyt MDM jest na zakup nowego mieszkania, a wnioskuję, że te 100 tysięcy złotych na zakup jest mieszkania używanego, a na takie nie dostaniecie. Kiedy (...) ś kredyty hipoteczne Rodzina na Swoim były udzielane na zakup używanych mieszkań i domów. (...)

Czy kredyt hipoteczny to kredyt konsumencki?

nieruchomości, a nieruchomość taka ma hipotekę i ma wpis w hipotece nieruchomość, że jest hipoteka obciążona kredytem hipotecznym. Natomiast kredyt konsumencki to typowy kredyt na dowolny cel lub zakup na sprzęt, rze (...) Kredyt hipoteczny jak sama nazwa wskazuje jest na zakupczy, które nie są nieruchomością. (...)

Gdzie kredyt hipoteczny?

My z mężem braliśmy kredyt na zakup mieszkania. Zdecydowaliśmy się na kredyt mieszkaniowy Własny kąt. Część kredytu przeznaczyliśmy na zakup mebli. Raty mamy równe. Możemy tez zawiesic splatę jednej raty co jest wygodna (...)

Darowana działka a kredyt hipoteczny

wspólny dom. Niestety nasze oszczędności nie pozwolą nam go skończyć więc będziemy musieli posiłkować się kredytem hipotecznym. Dlatego proszę o pomoc czy możemy starać się o kredyt łącznie? Czy musimy być małżeństwe (...) Mój chłopak otrzymał działkę (darowizna od babci niedawno) na której powstaje naszm? Czy ja jako osoba nie spokrewniona mogę wsiąść kredy z partnerem na budowę domu na jego działce? Zaznaczam że plan jest taki że po pięc (...)

Kredyt hipoteczny na mieszkanie czy dom?

czas rat miesięcznych kredytu hipotecznego, a nie ma to żadnego znaczenia czy będzie to kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy zakup bądź budowę domu jednorodzinnego. (...) Dla banków liczą się wasze możliwości finansowe do spłacania przez określony (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów