Kredyt pod hipotekę

- wynik wyszukiwania

Kredyt oddłużeniowy pod hipotekę

Mam 70000 złotych długu i w sumie trzy kredyty. Posiadam dom, który wart jest około 400000 złotych. Czy mam szansę na kredyt oddłużeniowy pod zastaw hipoteki domu? Gdzie mogę się pytać o taki kredyt na spłatę moich długó (...)

Kredyt konsumpcyjny zabezpieczony hipoteką

Czy w ogóle istnieje taki kredyt mając nieruchomość chciałbym wziąć kredyt. Czy jednak brać normalny kredyt bez takiego zabezpieczenia w postaci nieruchomości? Co się bardziej opłaca w tym przypadku? (...)

Kredyt pod hipotekę bez dochodów?

w tej chwili dorabiam już trochę niestety nie są to jeszcze udokumentowane dochody, czy mam jakąś szansę na kredyt pod hipotekę domku? Potrzebuję około 80 tys zł. Proszę poradźcie gdzie się zwrócić w takiej sytuacji po (...)

Ile mogę wziąć pożyczki pod hipotekę?

ile dostanę pożyczki pod hipoteke mieszkania o wartości 200tys. zł? w jakim banku dostane najwięcej? w ogóle jakie warunki musze spełnic aby taką pożyczkę dostać?

Kredyt konsolidacyjny bez zastawu

Właściwie pozostaje ci opcja wzięcia kredytu konsolidacyjnego właśnie pod hipotekę nieruchomości. Po pierwsze na ogół właśnie pod hipotekę dają taki kredyt konsolidacyjny banki, a po drugie jest to bardzo opłacalne, bo o (...) procentowanie oraz inne koszty związane z kredytem konsolidacyjnym nie są aż tak duże jak na przykład koszty kredytów konsumpcyjnych. (...)

Zniesienie współwłasności nieruchomości obciążonej hipoteką

wziąć ok 200 tyś złotych na wykończenie domu.Ale dom który chcę dać pod zastawienie jest już zastawiony pod hipotekę ale nie cały dom tylko jego poddasze a także współwłaścicielem klatki schodowej a poddasze jest włas (...) Witam.Mam takie pytanie do doświadczonych osób tutaj na forum a mianowicie.Chcę wziąć kredyt hipoteczny zdolność kredytową mam na 800 tyś ponieważ pracuję za granicą chciał bymnością mojego brata on jest kredytobiorcą a (...)

Hipoteka częściowo zajęta a następny kredyt hipoteczny???Prośba o poradę

wziąć ok 200 tyś złotych na wykończenie domu.Ale dom który chcę dać pod zastawienie jest już zastawiony pod hipotekę ale nie cały dom tylko jego poddasze a także współwłaścicielem klatki schodowej a poddasze jest własn (...) Witam.Mam takie pytanie do doświadczonych osób tutaj na forum a mianowicie.Chcę wziąć kredyt hipoteczny zdolność kredytową mam na 800 tyś ponieważ pracuję za granicą chciał bymością mojego brata on jest kredytobiorcą a r (...)

Podział majątku obciążonego hipoteką

sądu. Przeważnie podział majątku jest na dwie strony, a ten majątek jest załużony tak jak w twoim przypadku hipotekę domu. Dlatego też oboje będziecie zobowiązani spłacić kredyty zaciągnięte pod hipotekę. (...)

Dom po połowie a wzięcie pożyczki pod hipotekę

Czy można wziąć pożyczkę pod hipotekę domu którego w połowie jestem właścicielem? Druga połowa należy do mojej siostry. Czy dadzą mi w banku pożyczkę w tej sytuacji i ewentualnie na co zwrócić uwagę? Jakie mogą być niech (...)

a na jaki procent mozna dostac kredyt pod hipoteke? (...)

Kredyt na zakup ziemi rolnej

witam, czy banki udzielają kredytu na zakup ziemi rolnej pod hipotekę? czy tylko działki budowlane podchodzą pod kredyt hipoteczny? Nie jestem rolnikiem, ale chciałbym kupić ziemię która ma na dzień dzisiejszy status dzi (...) taką nadzieją chciałbym nabyc tę ziemie. Czy możecie mi pomóc w odpowiedzi czy na działke rolną mogę dostać kredyt pod hipoteke i gdzie ewentualnie, w jakim banku szukać? (...)

Łatwiej o hipotekę?

się nad wzięciem kredytu hipotecznego - tylko chciałbym zapytać, czy ktoś może właśnie teraz brał hipotekę i wie, jak wygląda kwestia zdolności kredytowej? Banki nareszcie dają, tyle ile klient potrzebuje cz (...)

Linia kredytowa zabezpieczona hipoteką

Chciałbym mieć dostęp do linii kredytowej, która byłaby dla mnie dostępna w każdej chwili. A taki dostęp do linii kredytowej chciałbym zabezpieczeć hipoteką domu. Czy w ogóle mam sznasę dostać taki produkt w naszych bank (...)

Czy kredyt hipoteczny to kredyt konsumencki?

Kredyt hipoteczny jak sama nazwa wskazuje jest na zakup nieruchomości, a nieruchomość taka ma hipotekę i ma wpis w hipotece nieruchomość, że jest hipoteka obciążona kredytem hipotecznym. Natomiast kredyt konsumencki to t (...) ypowy kredyt na dowolny cel lub zakup na sprzęt, rzeczy, które nie są nieruchomością. (...)

Odwrócona hipoteka

jak to aktualnie wygląda czy jakieś banki oferują już odwróconą hipotekę? (...)

Kredyt hipoteczny a płaca minimalna

nie wiem nie orientuje sie w tych kredytach ale jesli kredyt hipoteczny to chyba daje sie cos pod zastaw w moim rozumieniu ta hipoteke na ktora biore kredyt poprawcie mnie jesli sie myle?? czyli ciezko bedzie mi dostac k (...)

Kredyt hipoteczny dla zadłużonych

Próbować zawsze można, ale ostatnio np. mój brat startował po hipotekę (m.in. do PKO BP) i odmówiono mu z powodu braku wkładu własnego - i to pomimo tego, że jego historia w BIK jest co najmniej brylantowa. Banki obecn (...) ie nie dość że wymagają dobrej historii w BIK, to do tego cenią sobie to, że potencjalny kredytobiorca np. ma wysoką polisę na życie czy wkład własny na poziomie min. 10 czy 20%. Jeśli brakuje jednego czy drugiego, to za (...)

dwa kredyty hipoteczne

Jak będziesz miał zdolność kredytową, a komórka oraz miejsce będzie mieć odrębną hipotekę, to myślę, że nic nie staje na przeszkodzie, aby wziąć kredyt hipoteczny MDM oraz drugi kredytu hipoteczny już bez dopłat w ramach (...)

Kredyt na stary dom

Piszesz, ze działka jest duzo warta, więc z uzyskaniem kwoty pod hipotekę nie powinno być problemu. Zwłaszcza, ze chcesz wziąć kredyt na remont domu, a więc chcesz podnieść znacznie majątek tej nieruchomości. Tylko w tym (...) przypadku musisz się liczyć z tym, że bank będzie wypłącał kredyt w transzach i sprawdzał stan robót remontowych. (...)

Kolejność zaspokajania wierzytelności zabezpieczonych hipoteką

kredytu zabezpieczonego hipoteką? A co z innymi długami, czy wierzyciel może wejść mi w takim przypadku na hipotekę nieruchomości? (...) Ciekawy jestem jak mam kredyty zabezpieczone taką hipoteką nieruchomości. Czy mając jeszcze inne zobowiązania i długi najpierw spłaca się długi względem takiego (...)

Najlepiej jak będziesz się starać o kredyt konsolidacyjny. redyt konsolidacyjny będziesz mieć wpisany w hipotekę poiadanego domu. Hipoteka domu w chwili obecnej nie może być zadłużona, wtedy jak masz zdolność kredytową, (...) spokojnie możesz ubiegać się o taki kredyt konsolidacyjny, który jest bardziej atrakcyjny niż kredyty konsumpcyjne i zadłużenia na kartach kredytowych. (...)

Jaki okres kredytu konsolidacyjnego?

kredytów, choćby na lepszym oprocentowaniu takich kredytów. Długo zastawiałbym się nad zastawem pod hipotekę kredytu. (...) Szukałbym innych rozwiązań jak refinansowanie kredytu, choćby każdy kredyt oddzielnie i można nie tylko zmniejszyć miesięcznych rat kredytowych, ale również obniżyć koszty zaciągniętych (...)

Kredyt hipoteczny na zakup garażu

się gdzieś w stolicy, jest murowany itd. to być może jest on tyle wart i bez problemu dostaniesz na niego hipotekę. Pytanie tylko - czy warto? Może dużo lepiej wziąć zwykły kredyt gotówkowy? (...) Nie podzielę zdania przedmówcy - bo kredyt na garaż jest jak najbardziej możliwy. Jest to nieruchomość, jak każda inna. Sęk w tym, że wiele banków kredytuje nieruchomości warte od ok. 50 000 zł w górę. Jeśli jednak ten (...)

Kredyt hipoteczny czy pożyczka hipoteczna?

przez bank. Ja bym brała kredyt hipoteczny na mieszkanie. Dom jest sporej wartości i poco mu zaśmiecać hipotekę. Może kiedyś będziecie chcieli go sprzedać i spłacić część kredytu lub cały i będą schody. Albo w raz (...) Ile masz lat? I na ile planujesz wziąć pożyczkę lub kredyt? To jest bardzo istotne bo może się okazać że po prostu nie mieścisz się w maksymalnych latach ustalonychie problemów ze spłatą to ty i twój dom będą zagrożone. (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

My też staraliśmy się o hipotekę w PKO złożyliśmy wniosek pod koniec grudnia 2012 (rodzina na swoim) dochód 6500 zł netto. Dzieci BRAK - decyzja 4 tygodnie NEGATYWNA po rzekomych 4 decyzjach pozytwnych. (...)

Życie z kredytem hipotecznym

lat stracisz pracę lub zmniejszą ci pensję, czego oczywiście ci nie życzę, będziesz musiał wziąć odwróconą hipotekę w banku na swoje mieszkanie, bo nie będzie cię stać na utrzymanie twojego mieszkania. I po raz kolejn (...) A za 10y będziesz na garnuszku banku, trudno przez dwadzieścia lat poświęcać się, aby spłacać swój kredyt hipoteczny na jakąś klitkę, oddając dwa razy tyle bankom. (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów