Kredyt refinansowy

- wynik wyszukiwania

Kredyt refinansowy - Co to jest?

nich spotkać bardzo różne rodzaje kredytów. Do jednych z takich stosunkowo mało popularnych kredytów należy kredyt refinansowy. (...)

Co to jest kredyt refinansowy?

o kredytach refinansowych, ale wytłumaczcie mi laikowi w tym temacie, a także innym na pewno, co to jest kredyt refinansowy? Na czym polega taki kredyt refinansowy, może jakieś przykłady podacie o kredycie refinanso (...) Dużo tutaj piszeciewym? I jeszcze jedna ważna sprawa, czy taki kredyt refinansowy naprawdę się opłaca? (...)

Kredyt refinansowy - krok po kroku

Gdy oglądamy reklamy banków, które proponują wszystkim kredyt refinansowy, zwykle nie podają one w spotach jak wygląda cała procedura i jak należy taki kredyt załatwić. (...)

Pieniądze z kredytu refinansowego

Czy zaciągając kredyt refinansowy, mogę dostać więcej pieniędzy i przeznaczyć ją na cel związany z kredytowaną nieruchomością? (...)

Dokładnie trzeba założyć, że będziemy spłacać kredyt refinansowy przez taki okres jak w kredycie, który się zrefinansowało. Refinansowałem swój kredyt hipoteczny nie ze względu na trudności ze spłatą rat miesięcznych, al (...) e z oszczędności. Znalazłem kredyt refinansowy, pozwoliło mi to zmniejszyć ratę kredytu o ponad 70 złotych. To prawie 10 % całej raty dotychczasowego kredytu. (...)

Bank nie chce mnie refinansować :(

niemały problem. W zeszłym tygodniu straciłam pracę, a co za tym idzie nie mam z czego spłacać moich dwóch kredytów gotówkowych (oba są wzięte w ING). Udałam się do banku w celu refinansowania zadłużenia, ale bankier (...)

Refinansowanie w Getin Banku

Co sądzicie o kredycie refinansowym w Getin Banku. Można otrzymać taki kredyt refinansowy na oświadczenie. Zabezpieczeniem takiego kredytu refinansowego jest samochód, a takie zabezpiecznie będzie miało wpis w dowodzie r (...) ejestracyjnym samochodu. Oprocentowanie takiego kredyt już od 8,49 %, a do uzyskania kredytu refinansowego potrzeba dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny banku, a bank chwali się, że decyzję kredytową podejmuje w 15 mi (...)

Refinansowanie kredytu hipotecznego

przyjmować z podniesionym czołem, wyciągając konstruktywne wnioski. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku kredytów hipotecznych; jeżeli uświadomiłeś sobie, że Twój kredyt mieszkaniowy jest zły, możesz go zmienić. Naw (...)

Refinansowanie zaległego długu

naciągnąć na duży zakup sprzętu RTV&AGD, który kosztował mnie ponad 10 000 zł. Rzecz jasna wszystko na kredyt. Dopóki była praca, to nie było najmniejszego problemu ze spłacaniem. Ale cztery miesiące temu zwoln (...)

gotówkowy na podstawie osiąganych dochodów oraz historii rachunku jest lepszym wyjściem niż oczywiście taki kredyt refinansowy. (...) Może dlatego trochę droższy kredyt (...)

Kalkulator w ruch, dobrze policzyć, jak chcą dać taki kredyt refinansowy to warto się zastanowić zaciągnąć. Jak wcześniej napisano tutaj chyba lepiej spróbować niż więcej stracić. Dobre podejście, bardzo mi się podoba. (...)

Refinanswoanie- czy to się opłaca?

pieniędzy niż dotychczas. Szukajcie dobrych kredytów refinansowych, znajdziecie o warto sięgnąć po taki kredyt refinansowy. (...) Już kilka razy korzystałem z refinansowania kredytu i uwierzcie, ale jest to świetny pomysł nie tylko na obniżenie rat miesięcznych kredytu. To także dobry pomysł, aby kredyt mógł kosztować o wiele mniej (...)

Kredyt refinansowy to nic innego jak kredyt, który zaciągamy na spłatę jednego zobowiązania kredytowego. To jest różnica pomiędzy tym kredytem, a kredytem konsolidacyjnym, ponieważ w kredycie konsolidacyjnym kwota kredyt (...) u idzie na spłatę więcej niż tylko jednego kredytu. (...)

Jak obniżyć ratę kredytu hipotecznego?

W przypadku kredytu hipotecznego zaciągniętego w polskiej złotówce warto znaleźć refinansowy kredyt w innym banku, często można przenieść kredyt hipoteczny do innego banku i na tym samym okresie czasu trwania takiego kre (...) kilkadziesiąt złotych miesięcznie, nie liczę dalej jakie korzyści to daje przez wiele lat spłacania takiego kredytu hipotecznego. (...)

Konsolidacja lepsza od refinansowania?

Wyższe oprocentowanie jest w kredycie konsolidacyjnym, więc tutaj już jest odpowiedź, że lepszy jest kredyt refinansowy. (...) Refinansowanie kredytu zawsze jest bardziej korzystnym rozwiązaniem przede wszystkim pod względem kosztów jakie się ponosi podczas brania kredytu refinansowego oraz kredytu konsolidacyjnego. (...)

Beata pomyliła kredyt refinansowy z kredytem samochodowym. Tutaj tylko najważniejszą sprawą, która dotyczy auta jest jego wartość, która pozwoli określić kwotę takiego kredytu refinansowego. Beato samochód to tylko zabez (...) pieczenie kredytu refinansowego w Getin Banku. (...)

Czy można refinansować kredyt rodzina na swoim?

Od 3 lat mam w PKO BP kredyt hipoteczny "Rodzina na Swoim" na zakup domu. Do spłaty zostało mi jeszcze 17 lat, ale teraz chciałbym refinansować taki kredyt z programu "Rodzina na Swoim". Czy w ogóle to jest możliwe? (...)

takiego kredytu do innego banku. Będzie sporo formalności i kosztów, ale w dłuższym okresie czasu kredyt refinansowy się opłaca, oczywiście pod warunkiem, że jest to bardzo dobra oferta. (...) Teraz jest duża konkurencja między bankami, więc warto poszukać oferty kredytu refinansowego, jednak musimy się na samym początku liczyć z kosztami, bo trzeba będzie zapłacić prowizję od kredytu oraz wszelkie opłaty zwią (...)

Wady i zalety kredytu refinansowego

Bardzo często ludzie którzy mają kredyt hipoteczny, zastanawiają się czy dokonali dobrego wyboru gdy decydowali się na ten krok. Zazwyczaj moment ten jest poprzedzany wieloma analizami ofert kredytowych i rozmowami (...)

Czy można refinansować kredyt w tym samym banku?

Mam kredyt w Pekao SA, ale mam trochę problemów ze spłatą rat takiego kredytu. Chciałbym trochę ulgi czyli płacić mniejsze raty i zrefinansować obecny kredyt. Czy można refinansować kredyt w tym samym banku? Gdzie mogę z (...)

Czy kredyt rodzina na swoim można zamienić?

Chciałbym zamienić kredyt rodzina na swoim na inny kredyt mieszkaniowy ,ale nie wiem czy jest taka możliwość.Dwa lata temu kupiliśmy mieszkanie 35m2 (małe)dochody na więcej nie pozwalały a teraz coraz częściej zastamawia (...)

Kredyt na spłatę kredytu

tak, że z dnia na dzień zostałem z połową etatu zamiast całego. Nie byłoby tragedii, ale mam na karku spory kredyt gotówkowy - 20 000 zł. Ostatnio pomyślałem o tym, by zaciągając nowy kredyt (na dłuższy okres czasu) sp (...)

Czy dzięki kredytowi refinansowemu można zaoszczędzić

Kiedy ktoś chce wybudować dom, lub kupić mieszkanie, zwykle nie może obejść się bez kredytu bankowego. Trudno jest bowiem zgromadzić odpowiednią ilość pieniędzy, która pozwoli na dokończenie inwestycji. Jednak kredyt, kt (...)

Restrukturyzacja kredytu

Witam, Posiadam kredyt hipoteczny w Deutsche Banku, który spłacam już od 5 lat. Niestety ostatnio przez pewne zdarzenia losowe, nie będe w stanie płacić rat w obecnej wysokości. Dowiedziałem się, iż istnieje możliwość (...)

Nowy kredyt na spłatę starego kredytu

Mam kredyt, jeszcze do spłacenia około 4 000 złotych. Do końca mam około 1,5 roku, ale rata miesięczna jest dosyć duża, dostałem jednak propozycję nowego kredytu na 15 000 złotych na okres 84 miesięcy, a rata miesięczna (...)

Refinansowanie kredytu studenckiego?

Swego czasu wzięłam kredyt studencki. Już jestem prawie dwa lata po studiach i za niedługo będę musiała rozpocząć spłatę tego kredytu, tyle że najzwyczajniej w świecie w mnie na na to nie stać. Rata ma wynieść 428 zł mi (...)

Kłopoty ze spłatą kredytu hipotecznego

Ubiegając się o kredyt hipoteczny, chyba nikt nie myśli, że będzie miał problemy z jego spłatą. Podobnie zresztą jak i bank, który udziela takiego kredytu zakłada, że wszystkie zobowiązania będą spłacane w sposób termino (...)

Banku robią to bardzo skutecznie i szybko. To taka mała przestroga na przyszłość dla zdecydowanych na taki kredyt refinansowy w Getin Banku. (...) wartością takiego samochodu. To jest tylko zabezpieczenie, bo nawet jak dojdzie do problemów ze spałacaniem kredytu i zlicytowania samochodu, to wiadomą rzeczą jest to, że brakującą kwotę po sprzedaży samochodu i tak t (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

Open Finance - opinie Kredyt hipoteczny - mieszkaniowy przeznaczony na zakup domu, mieszkania, budowę domu, zakup działki, remont itp. wszystkie oferty kredytów mieszkaniowych w jednym miejscu porównanie ak (...)

Nordea Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Nordea Bank - Opinie Kredyt hipoteczny Nordea Bank na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, remont lub budowę domu, zakup nieruchomości z rozpoczętą budową domu celem dokończenia budowy, refinansowanie pon (...)

Zakup kolejnego mieszkania i refinansowanie obecnego

które można by wynająć. Co prawda nieźle zarabiamy (razem ok. 10 000 zł miesięcznie), ale mamy już jeden kredyt hipoteczny na karku, na 15 lat. Istniałaby opcja wydłużenia spłaty pierwszego kredytu do np 25 lat i (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów