Jaki banki oferują MDM

Środa 5 luty 2014 22:43Zgłoś nadużycie
Feliks
Feliks
Gdańsk
Temat postu: Jaki banki oferują MDM

Nie większość, bo jest ich kilka a są to PKO BP, Pekao SA, Alior Banku, Banku Ochrony Środowiska, Getin Noble Bank i dwa banki banki spółdzielcze BPS i SGB. A różnice w ofertach kredytów hipotecznych MDM są jak napisałeś dosyć spore, Warto przeanalizować wszystkie oferty banków, które oferują takie kredyty hipoteczne "Mieszkanie dla Młodych".

Piątek 7 luty 2014 23:00Zgłoś nadużycie
Marek
Marek
Dzierżoniów
Temat postu: Jaki banki oferują MDM

Z tych wszystkich banków to wybrałbym PKO BP, Pekao SA, Alior Banku, Banku Ochrony Środowiska i ewentualnie sprawdziłbym ofertę kredytu hipotecznego "Mieszkanie dla Młodych" w bankach spółdzielczych.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Sobota 8 luty 2014 10:58 | Adam | Jaworzno

Czyli tylko Getin Bank nie wchodzi w rachubę, a dlaczego, bo właśnie czytałem wiele niezbyt pochlebnych wypowiedzi o kredytach hipotecznych zaciąganych w Getin Banku, a tutaj przecież jest sporo w Mieszkaniu dla Młodych do zyskania, bo dostaje się dopłatę?

Reklama
Wtorek 11 luty 2014 22:14Zgłoś nadużycie
Michał
Michał
Warszawa
Temat postu: Jaki banki oferują MDM

Raptem jest chyba siedem banków, które oferują kredyt MDM, więc nie jest to duża liczba, konkurencja na rynku tych kredytów niestety nie będzie zbyt duża, zwłaszcza teraz widać, że nie widać reklam banków, które oferują taki kredyt Mieszkanie dla Młodych.

Skomentuj wypowiedź

Reklama