Refinansowanie w Getin Banku

Środa 23 styczeń 2013 22:08Zgłoś nadużycie
Alex
Alex
Brzesko
Temat postu: Refinansowanie w Getin Banku

Co sądzicie o kredycie refinansowym w Getin Banku. Można otrzymać taki kredyt refinansowy na oświadczenie. Zabezpieczeniem takiego kredytu refinansowego jest samochód, a takie zabezpiecznie będzie miało wpis w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Oprocentowanie takiego kredyt już od 8,49 %, a do uzyskania kredytu refinansowego potrzeba dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny banku, a bank chwali się, że decyzję kredytową podejmuje w 15 minut.

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Piątek 22 luty 2013 16:47
Środa 23 styczeń 2013 23:11Zgłoś nadużycie
Mirosław
Mirosław
Łeba
Temat postu: Refinansowanie w Getin Banku

Chyba jest to kredyt na dowolny cel. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy nie mają możliwości zabezpieczenia kredytu jak na przykład nieruchomość. Ale warunek tutaj musi być solidny do spełnienia, samochód musi sporo kosztować.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Czwartek 24 styczeń 2013 22:15Zgłoś nadużycie
Maks
Maks
Polska
Temat postu: Refinansowanie w Getin Banku

Musi sporo kosztować taki samochód, bo bank nie da 100 procent wartości takiego samochodu, ale najwięcej 50 proent, bo musi się liczyć ze spadającą wartością takiego samochodu. To jest tylko zabezpieczenie, bo nawet jak dojdzie do problemów ze spałacaniem kredytu i zlicytowania samochodu, to wiadomą rzeczą jest to, że brakującą kwotę po sprzedaży samochodu i tak trzeba będzie dopłacić. A windykatorzy Getin Banku robią to bardzo skutecznie i szybko. To taka mała przestroga na przyszłość dla zdecydowanych na taki kredyt refinansowy w Getin Banku.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 27 styczeń 2013 11:49 | Beata | Krosno

Ja bym dokładnie przyjrzała się ramowej umowie kredytowej przed podpisanie, bo może tam być bardzo wiele haczyków (np. związanych z ewentualnymi naprawami pojazdu czy jego ubezpieczeniem).

Tani kredyt nie musi bowiem oznaczać taniego samochodu. Nieraz bank z góry narzuca, gdzie masz ubezpieczyć auto (rzecz jasna tam, gdzie drożej - bo bank ma często podpisaną umowę z danym ubezpieczycielem). Dodatkowo z pewnością będziesz musiał serwisować auto w autoryzowanym serwisie, gdzie sam przegląda potrafi kosztować kilkaset złotych (nie mówiąc o naprawach).

Przemyśl to dwa razy, żeby potem nie żałować. Za duży złych opinie na temat Getinu krąży po Internecie. Ten bank doi klienta jak się da.

Czwartek 21 luty 2013 22:46Zgłoś nadużycie
Maks
Maks
Warszawa
Temat postu: Refinansowanie w Getin Banku

Beata pomyliła kredyt refinansowy z kredytem samochodowym. Tutaj tylko najważniejszą sprawą, która dotyczy auta jest jego wartość, która pozwoli określić kwotę takiego kredytu refinansowego. Beato samochód to tylko zabezpieczenie kredytu refinansowego w Getin Banku.

Skomentuj wypowiedź

Piątek 22 luty 2013 16:47Zgłoś nadużycie
Bal
Bal
Zielona Góra
Temat postu: Refinansowanie w Getin Banku

To dla posiadaczy dobrych i drogich samochodów, a różnicy z kredytem gotówkowym za bardzo nie ma, chociaż oprocentowanie takiego kredytu jest atrakcyjniejsze.

Skomentuj wypowiedź

Reklama