MultiBank

MultiBank

MultiBank jest drugim obok mBanku bankiem, którym wchodzi w skład grupy BRE Bank S.A. Powstał w roku 2001 i miał być uzupełnieniem oferty finansowej, jaka posiada cała grupa.

Jest to bardzo nowoczesny bank, który jednak potrafi łączyć w sobie tradycyjną bankowość z najnowszymi nowinami jakie można osiągnąć stosując internet lub telefon. Dzięki temu, w skład jego klientów wchodzą przedstawiciele różnych pokoleń oraz różnej zasobności portfela.

Oferta banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do biznesowych, którzy reprezentują sektor małych firm. Dla każdej z tych grup, bank proponuje wiele produktów, które należą do jednych z najbardziej ciekawych w porównaniu do konkurencji. Należy do nich zaliczyć szczególnie: kredyty gotówkowe, karty kredytowe, rachunek oszczędnościowo ? rozliczeniowy, czy też kredyty hipoteczne. Natomiast dla osób, które posiadają wyższe dochody, MultiBank powołał Klub Ekskluzywnej Bankowości Aquarius, który zapewnia wszystkim jego członkom możliwość korzystania ze specjalnej oferty kredytowej i depozytowej, a ponadto każdy z klientów posiada własnego indywidualnego doradce finansowego.

Kredyt hipoteczny MultiBank to sposób na sfinansowanie nawet do 110% wartości nieruchomości z maksymalnym okresem spłaty 40 lat. Multibank udziela również na preferencyjnych warunkach kredytu mieszkaniowego Rodzina na Swoim, w którym możemy otrzymać dopłaty nawet do połowy odsetek przez 8 pierwszych lat jego spłaty.

MultiBank posiada również oprócz tradycyjnych produktów bankowych, nowoczesne formy inwestycyjne poprzez dostęp do funduszy inwestycyjnych, akcji oraz produktów strukturyzowanych. Co ciekawe wszystkie operacje związane z inwestowaniem można dokonywać za pomocą internetu. Za pośrednictwem tego medium, jest tez możliwe załatwianie również innych czynności, związanych ze obsługą rachunku, złożeniem wniosku o kredyt, czy założeniem lokaty. Wiele spraw można załatwić również za pomocą telefonu.

MultiBank stale powiększa ilość swoich oddziałów, które pokrywają coraz większą część kraju. Jako ciekawostkę można podać fakt, że w oddziałach znajdują się specjalne strefy, które są dostępne przez 24 godziny na dobę. Można z nich za darmo skorzystać z bankomatu, dokonać wpłaty w specjalnych wpłatomatach, czy w stoisku internetowym obsługiwać swój rachunek.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj