Open Finance

Open Finance

Na rynku w kręgach świata finansowego swoją działalność prowadzą nie tylko banki, ale również inne firmy. Mogą to być na przykład firmy z branży doradztwa finansowego, do których właśnie Open Finance należy. Open Finance to firma gromadząca doradców finansowych, która powstała 2004 roku.

Swoją ofertę kieruje głownie do klientów indywidualnych, którzy wciąż nie są sobie w stanie poradzić z decyzjami odnośnie gospodarowaniem finansów. Open Finance jest spółką akcyjną, która obecnie zatrudnia około 750 doradców finansowych w ponad 95 oddziałach na terenie całej Polski. W kwietniu 2011 akcje Open Finance pojawiły się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Open Finance oferuje swoim klientom wyselekcjonowane produkty bankowe zebrane z istniejących na rynku instytucji finansowych, do których nalezą banki, fundusze inwestycyjne oraz stowarzyszenia ubezpieczeniowe.

Dzięki swoim założeniom utrzymania pozycji lidera pośród firm doradztwa finansowego, Open Finance spełnia potrzeby swoich klientów we wszystkich dziedzina związanych z finansami. Doradztwo odbywa się przez wcześniejszą analizę czyli określenie potrzeby klienta, który zwrócił się o pomoc. I tak w zależności od potrzeb, doradcy finansowi w Open Finance pomogą zdecydować, który z kredytów dostępnych na rynku jest najlepszy dla klienta, wyznaczą najlepszą walutę oraz szczegółowo wyjaśnią podstawy, które skierowały ich na ten wybór. Istotną rolą doradców dla klienta z pewnością będzie również pomoc w sporządzeniu dokumentów związanych z zaciągnięciem kredytu oraz sfinalizowania ostatecznej umowy z bankiem. W Open Finance możemy się również dowiedzieć w jaki sposób zmienić kredyt hipoteczny na bardziej korzystny czy też jak połączyć kredyty w jedną ratę. Osobom, które chciałyby ulokować swoje pieniądze w dogodnej lokacie bądź inwestycji doradca pomoże określić indywidualne potrzeby finansowe oraz wybrać odpowiednie miejsce do ulokowania środków finansowych.

Sprawdź co piszą klienci o współpracy z doradcami Open Finance - opinie.

Open Finance oferuje także usługi bankowe pod nazwą Open Online, z których mogą korzystać klienci Open Finance, jak i osoby, które nie miały z tą firmą styczności.

Kredyt hipoteczny przez Open Finance się opłaci, przyjdź, sprawdź i przekonaj się sam. Skontaktuj się z doradcą w twojej okolicy przez internet.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj