Open finance opinie

- wynik wyszukiwania

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

Open Finance - opinie Kredyt hipoteczny - mieszkaniowy przeznaczony na zakup domu, mieszkania, budowę domu, zakup działki, remont itp. wszystkie oferty kredytów mieszkaniowych w jednym miejscu porównanie ak (...) na bardziej atrakcyjny kredyt Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia z kredytem hipotecznym w Open Finance (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

A ja jestem bardzo zadowolona z usług doradcy, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług doradcy Open Finance ze względu na brak czasu na chodzenie po bankach. Trafiliśmy na profesjonalną obsługę, pan okazał się profesj (...) w swoim fachu, uzyskaliśmy bardzo dobre warunki kredytu, jesteśmy w pełni zadowoleni z usług doradcy Open Finance, same pozytywne opinie, pozdrawiamy, dziękujemy! (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

Jaka lokata w Open Finance? Właśnie straciłem pieniądze z pseudolokaty w jakimś Open Life i dostałem tylko 10% wkładu. Open Finance to tylko banda naciągaczy (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

Ja również mam mieszane opinie co do rzetelności pana z open finance, nie będę tu podawać jego nazwiska. Ubiegam się z mężem o kredyt hipoteczny i za pośrednictwem Open Finance złożyliśmy wnioski do 3 banków, okazało się (...) m.in. Paribas, PKO BP, Pekao i wcale nie na gorszych warunkach niż ten kredyt zasugerowany przez pana z Open Finance w Getin Banku. Teraz jesteśmy w trakcie załatwiania kredytu na własną rękę w PKO BP i cieszę się że ta (...)

Gold Finance - opinie

Gold Finance - kredyt hipoteczny - opinie Kredyt mieszkaniowy u doradcy Gold Finance - opinie Gold Finance działa na polskim rynku od 2007 roku, opiera się tylko i wyłącznie na polskim kapitale i posiada już oddzi (...) kredytu hipotecznego, dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości jego spłaty. Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia przy współpracy z doradcami Gold Finance (...)

a ja skorzystałam z usług doradcy Open Finance i dostałam lepszą ofertę niż bezpośrednio w banku i trzeba wziąć pod uwagę jeszcze to że bank daje też jakiś procent doradcom, także kto tu naciąga bardziej bank bezpośredni (...) o klienta czy doradcy Open Finance? (...)

ani expander ani open finance, jak chcesz mieć rzetelnie załatwioną sprawę to skorzystaj lepiej z usług open direct (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

rozumiem, ze większość z was miała złe doswiadczenia z tą firma, może i tak jest, ale powinniście rozróżniać open finance od open direct, ponieważ ci drudzy muszą pracować na swoją opinie i wypłatę a open finance mają st (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

do Pana.W razie dodatkowych pytań jestem do Pana dyspozycji.Pozdrawiam, Piotr Szymański - Online Ekspert Open Finance (...) doradcą to 801 600 200. Może Pan również skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie lp.open.pl/lp1/rk/1108-of-formularz-open, a My oddzwonimy (...)

Niech wydrukują umowę ale jej nie podpisujcie, weźcie do domu i przeanalizujcie na spokojnie. Praktyką Open Finance jest to, że umowę drukują podczas spotkania i dają do podpisu. Czas odstąpienia? Nie 30 dni jak t (...) doradcy są tak mili są niekompetentni. UWAGA na tabele opłat! analizujcie, dopytujcie, czytajcie opinie w necie.o jest przyjęte, ale 7... i to poprzez doradcę, który może nagle nie mieć czasu. (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

OSTRZEGAM WSZYSTKICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW OPEN FINANCE W ŁODZI, PRZED WSZELKIM KONTAKTEM FINANSOWYM Z TĄ OSZUKAŃCZĄ INSTYTUCJĄ W OGÓLE, W SZCZEGÓLNOŚCI- Z ŁUKASZEM MICHALAKIEM ,KTÓRY JAKO MÓJ DORADCA FINANSOWY OKRADŁ (...) WSZYSTKIE WIELO-LETNIO ODKŁADANE OSZCZĘDNOŚCI ŻYCIA ZNACZNEJ WARTOŚCI. POTENCJALNYCH KLIENTÓW OPEN FINANCE MAJĄCYCH JESZCZE WĄTPLIWOŚCI, TAKŻE INNYCH ZAINTERESOWANYCH PREZENTACJĄ DOWODÓW INFERNALNEGO SYSTEMOWE (...)

Korzystałem raz z usług Open Finance na ulicy Zwycięstwa - totalna porażka przyszedłem po kredyt a jakiś pseudodoradca przez 30 minut chciał mi wcisnać jakiś produkt finansowy którym w ogóle nie byłem zainteresowany. Zra (...) Jak przyszedłem do jego biura prz ul. Toszeckiej to chciałem się od razu odwrócić widząc na drzwiach Open Finance... na szczęście doradca okazał się kompetentny i zainteresowany pomocą w tym zakresie która była dla m (...)

Witam. Skorzystaliśmy z Open Finance w Krakowie i nadal korzystamy z mężem Nie wiem czemu opienie są rózne ale jak to bywa jeden klient zadowoly drugiemu się nie podoba Ja póki co jesteśmy zadowoleni z usług i będziemy (...) nadal korzystać z doradców Open Finace. Odezwę się za dwa miesiące bo taki mamy czas oczekiwania sz mężem na kredyt mieszkaniowy (...)

Open Finance daje szanse na kredtyt ale tylko bogaczom. (...)

W żadnym wypadku nie polecam Open Finance,to naciągacze i kombinatorzy. (...)

zazwyczaj w getin banku jeśli akurat korzystasz z open finance (...)

jak ktoś koniecznie chce skorzystać z usług doradców to ostatecznie poleciłbym Open Finance (...)

odradzam korzystanie z usług open finance, mówiąc wprost zostałem olany przez swojego doradcę (...)

Zapraszam do współpracy. Jestem mobilnym doradcą Open Finance tel. 723-985-315 e-mail mariusz.kowalski@opendirect.pl Pozdrawiam (...)

po pierwsze open finance to nie bank, a po drugie sam pewnie zły numer wybierasz i masz pretensje do całego świata (...)

Również zostałem wrobiony przez pracownika Open Finance oto moja historia ze szczegółami: http://openfinancegdansk.cosik.pl (...)

Open Finance to banda oszustów i złodzieji po 3 latach oszczedzania u nich otrzymałem 1450 zł a wplaciłem ponad 15000zł. (...)

czytam właśnie trochę na temat open i raczej przeważają pozytywne opinie. samej mi się nie uda kredytu dostać, to nie jest takie proste, więc wolę się zdać na doradcę. (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

Firma Open Finance to oszust finansowy, który zamiast doradzić wciśnie Ci produkt na którym stracisz ci cięzko zarobione pieniądze. Szczerze odradzam/ (...)

dlaczego zaraz open finance, jest tyle różnych firm doradczych gdzie nie będzie z góry wiadomo że będą ci wciskać getin bank (...)

Ile zarabia doradca ds kredytów hipotecznych?

Brałem ostatnio kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w PKO BP. Bardzo dobrze zostałem obsłużony przez takiego doradcę i zastanawiałem się ostatnio ile może zarabiac taki doradca ds kredytów hipotecznych. Czy ma płacone

Ja nie wyobrażam soebie jak by to wyglądało bez pomocy doradcy z open finance. Sama w życiu nie byłabym w stanie porównać ponad 20 ofert i wybrać ta która jest najwłaściwsza. (...)

a nie swoja jednorazowa korzyść. polecam ,,odłam'' openfinance tj.opendirect mobilnych doradców open finance ponieważ my pracujemy na swoją opinię co przekłada się na naprawdę zadowolonych klientów. (...) w każdej firmie są lepsi i gorsi pracownicy którzy psują wizerunek całej firmy niestety jeśli chodzi o openfinance to największą korzyść mają z getin banku ,oferta banku jest korzystna tylko dla klientów tzw.klasy A z (...)

Jaki kredyt hipoteczny mogę dostać?

to jest rozsądne wyjście.też miałam trochę problemów z hipotecznym ale w końcu zdecydowałam się na doradcę w open finance i on mi bardzo dużo pomógł (...)

dostaną najwiekszy procent za dostarczonego klienta, taka jest prawda o tych wszystkich doradcach, także open finance (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów