Gold Finance - opinie

Kredyt hipoteczny u doradców Gold Finance - opinie

Środa 19 wrzesień 2012 22:55Zgłoś nadużycie
KredytnaM
KredytnaM

Postów: 157
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Gold Finance - opinie

Gold Finance - kredyt hipoteczny - opinie


Kredyt mieszkaniowy u doradcy Gold Finance - opinieGold Finance działa na polskim rynku od 2007 roku, opiera się tylko i wyłącznie na polskim kapitale i posiada już oddziały w całym kraju. Doradcy finansowi Gold Finance na życzenie umówią się z Tobą na indywidualne spotkanie we wskazanym przez Ciebie miejscu. Wybiorą najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego spośród aktualnie dostępnych ofert bankowych. Doradcy finansowi Gold Finance wynegocjują dogodne warunki kredytu, załatwią wszelkie formalności i zgromadzą wymagane przez bank dokumenty. Decydując się na skorzystanie z usług doradców Gold Finance, możesz oczekiwać wyboru najlepszego kredytu hipotecznego, dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości jego spłaty.


Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia przy współpracy z doradcami Gold Finance

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Niedziela 6 październik 2019 1:00
Wtorek 11 grudzień 2012 17:13Zgłoś nadużycie
Anka
Anka
Zgorzelec
Temat postu: Gold Finance - opinie

Szczerze mówiąc ja bym się nie pchała w kredyt hipoteczny (który z reguły jest zaciągany na całe życie) w instytucji finansowej, która działa dopiero 5 lat...

Wiele się może zdarzyć. W końcu mamy kryzys i nawet duże banki są w ciężkiej sytuacji - nie mówiąc o stosunkowo niewielkich (w porównaniu do np. PKO BP) firmach z branży kredytowej.

Skomentuj opinię

Reklama
Wtorek 11 grudzień 2012 23:00Zgłoś nadużycie
michal
michal
Łódź
Temat postu: Gold Finance - opinie

Bo jest pewna stara prawda, że jak chcesz kredyt jakikolwiek czy to kredyt gotówkowy czy to kredyt hipoteczny to nie idź do pośrednika czy jakiejś instytucji finansowej, ale idź do banku. Tam ci doradzą na pewno lepiej niż właśni w wymienionych wyżej podmiotach gospodarczych.

Skomentuj opinię

Niedziela 6 październik 2019 1:00Zgłoś nadużycie
alixfenande@gmail.com
alixfenande@gmail.com
whatsapp: 33755806766
Temat postu: Gold Finance - opinie

Oferta pożyczki pomiędzy poważną a szybką osobą w 48 godzin. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić z całym naszym doświadczeniem, skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: alixfenande@gmail.com

Skomentuj opinię

Reklama