Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Opinie o kredycie hipotecznym w Banku Millennium

Piątek 6 styczeń 2012 21:44Zgłoś nadużycie
KredytnaM
KredytnaM

Postów: 158
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie


Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp.


  • kredyt bez prowizji
  • marża kredytu już od 0,99%
  • finansowanie do 100% zastawionej nieruchomości
  • niskie opłaty za obsługę kredytu

Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Millennium Bank

Napisz nową opinię

Poniedziałek 12 maj 2014 22:33Zgłoś nadużycie
Nikoś
Nikoś
Olsztyn
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny
Opinia pozytywna

Tylko, że jak jest się wieloletnim stałym klientem Millennium Banku to można dostać kredyt hipoteczny z minimalną ilością formalności, ten bank jest z tego znany.

Skomentuj opinię

Środa 14 maj 2014 22:12Zgłoś nadużycie
Adam
Adam
Mielec
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny
Opinia pozytywna

Inne produkty w Millennium Banku również, mam konto osobiste w Millennium Banku, sami mi zaoferowali kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. o kilku zachętach zdecydowałem się na kredyt hipoteczny, formalności było sporo, ale nie oszukujmy się, że gdzie indziej nie miałbym szans na kredyt hipoteczny. Millennium Bank w tej kwestii trochę inaczej traktuje swojego stałego klienta z kontem osobistym i kilkoma innymi produktami bankowymi.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Środa 21 maj 2014 23:02 | Staszek | Augustów

To się chwali, ale dla obcych klientów, którzy nie mają konta osobistego w Millennium Banku to już nie jest tak dobrze. Warunki są ciężkie do przebrnięcia przez zwykłego człowieka, jest wiele rzeczy, które trzeba spełnić.

Reklama
Środa 15 kwiecień 2015 23:30Zgłoś nadużycie
Zaorla
Zaorla
Nowy Dwór Mazowiecki
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Totalna porażka. Staram się o kredyt na budowę domu na 28% wartości , czyli wkład własny w postaci działki i środków przeszło 70%. Formalności trwają już przeszło dwa miesiące. Rzeczoznawca od nich przeciągnął o kilka tygodni. W momencie składania wniosku zeskanowali nasze salda potwierdzające wkład własny. Dostaliśmy pozytywną decyzję kredytową a teraz informują, że brakuje nam 50 tys. wkładu własnego. A w momencie składania wniosku mieliśmy nawet więcej niż wymagali. Zaczęliśmy budowę i pieniądze zaczęły schodzić z konta a te gamonie analitycy w centrali pewnie sprawdzili aktualny stan kont. Obecnie jestem na etapie lania stropu. Za chwilę zakończymy stan surowy. Jak bym czekał na tych debili to zacząłbym budowę na jesieni!!!!! Kobieta z oddziału powiedziała w momencie składania wniosku, że śmiało możemy startować z budową, bo już mają wszystkie informacje. Skserowali dziennik budowy z wpisami z aktualnych prac, faktury na część robót ale i tak to nic nie pomogło. Przecież nie będę czekał z budową aż Jaśnie Pan gdzieś w centrali wyda pozytywną decyzję. Jestem klientem banku od 8 lat, spłaciłem już jeden kredyt hipoteczny na inną nieruchomość, mam stałe wpływy i oszczędności ale na to nie patrzą. Że mam działalność od niecałego roku musieliśmy dopisać teściów do kredytu, czyli kredyt bierze 4-ka dobrze zarabiających osób. Lepiej zabezpieczonego kredytu to chyba już nie mogą udzielić. Żenada, żenada, żenada

Skomentuj opinię

Poniedziałek 7 listopad 2016 10:29Zgłoś nadużycie
Paulina
Paulina
Wrocław
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny
Opinia negatywna

W listopadzie 2015 zaczęłam starać się o kredyt na mieszkanie i wykończenie.
Bank gubił moje dokumenty i kazał przyjeżdżać mi kilkakrotnie, żeby znów coś podpisać (chociaż już to robiłam). Przez niekompetencje wpadłam na 15% wkładu własnego, więc musiałam zorganizować 5 %, chociaż chciałam załapać się na 10% wsparcia z programu MDM.
Pracownik zapeewniał mnie, że wpis do Księgi wieczystej trwa do 2 tygodni, w rzeczywistości trwa to od miesiąca do trzech.
W związku z tym, że nie miałam wpisu (musiałam wybrać się do Sądu i prosić o przyśpieszenie wpisu), nie mogłam podpisac umowy na kredyt na wykończenie, a co za tym idzie, nie mogłam zacząć urządzania chociażby łazienki, żeby móc się wprowadzić.
Bank spóźnił się z wypłatą pieniędzy na wykończenie.
Poza tym zdjęcia, które przesłałam jako rozliczenie z kredytu na wykońćzenie zostały zagubione, a raczej przypisane przez analityka do innej osoby biorącej kredyt.
Na końcu zmieniłam (jest tu moja wina) dzień spłaty kredytu z 2 na 1 każdego miesiąca i bank pobrał mi 2x 100 zł, bo na stronie ponoć widniała informacja, że zmiana, którą SAMA PRZEKLIKUJĘ, jest odpłatna. Czyste złodziejstwo.
Niekompetentni pracownicy, bałagan.
Wszystkie moje reklamacje zostały odrzucone.
Straciłam duuużo nerwów i czasu, musiałam zwalniać się co chwila z pracy, żeby podpisywać dokumenty, które podpisane były już podczas ostatniej wizyty w banku.
ZAWIODŁAM SIĘ....

Skomentuj opinię

Środa 24 styczeń 2018 12:54Zgłoś nadużycie
Monika
Monika
Warszawa
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny
Opinia negatywna

Współpraca z bankiem millennium to koszmar. Wraz z moim narzeczonym zaciągnęliśmy kredyt hipoteczny na 30 lat (kwota na mieszkanie + środki na dodatkowy cel, czyli wykończenie mieszkania). Już na początku zaczęły się schody - kosztorys przedstawiony przez nas został obniżony przez bank o 20 tysięcy, teraz od ponad 2 tygodni dosłownie walczymy, żeby wypłacono nam drugą transzę, na którą tak czy siak jesteśmy przeciez umówieni w umowie kredytowej! Przesyłamy zdjęcia mieszkania i postępów prac, faktury, rachunki imienne..wydaliśmy ponad 60 tysięcy, choć dostaliśmy połowę mniej i błagamy o ostatnią część.

Jestem klientką banku od 8 lat i nigdy nie przypuszczałabym, że za tę lojalność, korzystanie z produktów i brak jakichkolwiek problemów spotka mnie tak wielka nieprzyjemność, a mianowicie - potraktowanie wiernego, wieloletnego klienta jak potencjalnego złodzieja i oszusta. To upokarzające i żenujące, że musimy "błagać i prosić" o wypłatę środków. Pula potrzebnych "dowodów" dla tajemniczej centrali zdaje się nie mieć końca. Stykając się z innymi bankami jak City czy Alior Bank, a nawet państwowymi instytucjami finansowymi, nigdy podobne doświadczenie nie miało miejsca!!!

Po przesłaniu dokumentów czy zdjęć w mailu zwrotnym bank obiecuje kontakt po weryfikacji ("Po weryfikacji dokumentacji prześlemy Państwu zwrotnie e-mail informujący o jej wyniku";), ale bynajmniej, nikt się z nami nie kontaktuje. Musimy samodzielnie, kilka razy w tygodniu telefonować na właściwy numer infolinii, gdzie za każdym razem inny pracownik jedynie odczytuje dane z monitora i nie jest w stanie wyjaśnić, skąd taka a nie inna decyzja, na jakiej podstawie została podjęcia i jakie powinny byc kolejne kroki. Metodologia tej weryfikacji jest jak widać wiedzą mistyczną, niejawną dla potencjalnych krętaczy i złodziei, czyli .. klientów.

Bank ma przecież dostęp do naszego konta i historii wydatków, więc zakładam, że nie jest rzeczą awykonalną tam zajrzeć i zobaczyć, jakie w rzeczywistości poniesione już zostały koszty, a znacznie przekroczyły one kwotę pierwszej transzy; zaś oczekiwanie na drugą zdaje się nie mieć końca.


Już dziś powoli rezygnujemy z korzystania z usług banku i badamy opcję przeniesienia kredytu hipotecznego do innego banku, na co jesteśmy w stanie się zdecydować nawet ponosząc dodatkowe koszty.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 12 luty 2018 13:19Zgłoś nadużycie
kredala
kredala

Postów: 26
Zabrze
woj.
Na forum od: 2018-02-12
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Wydaje mi się, że w większości banków tak jest. Muszą mieć zysk.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 2 wrzesień 2019 17:46Zgłoś nadużycie
pożyczka z WALDEMAR MROZEK
pożyczka z WALDEMAR MROZEK
Lody, Lubelskie
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Pozdrowienia najznakomitsze
Za wszystkie potrzeby pomocy lub potrzebujesz kredytu
Skontaktuj się tylko z WALDEMAR MROZEK
I nie będziesz zawiedziony.
Z tym wspaniałym człowiekiem WALDEMAR MROZEK
Otrzymałem kwotę 90 000 zł kredytu
Nazywam się KRYSTYNA FORMA
Jest człowiekiem serca, który zawsze szanuje swoje zobowiązania.
On jest człowiekiem swojego słowa
I bardzo dziękuję Bogu
Aby postawić go na mojej drodze. Zawsze będę mu dziękować za wszystko.
Zawsze będę mu wdzięczny.
Więcej informacji
Skontaktuj się przez e-mail pod adresem:
krystynaforma1985@gmail.com
Lub skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby uzyskać więcej informacji
waldemarmrozek1978finansowanie@gmail.com
Jeśli nie potrzebujesz kredytu
Możesz poinformować swoje rodziny, swoich braci, przyjaciół.
dziękuję

Skomentuj opinię

Niedziela 6 październik 2019 0:21Zgłoś nadużycie
alixfenande@gmail.com
alixfenande@gmail.com
whatsapp: 33755806766
Temat postu: Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Pożyczki i kredyty dla osób fizycznych

cześć
Czy masz problemy ze swoim bankiem? Masz długi do
spłacić? Potrzebujesz pożyczek lub specjalnych kredytów
? Udzielamy kredytów i pożyczek. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić z całym naszym doświadczeniem, skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: alixfenande@gmail.com

Skomentuj opinię

Reklama