Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Bank

Piątek 6 styczeń 2012 12:15Zgłoś nadużycie
KredytnaM
KredytnaM

Postów: 158
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Raiffeisen Bank - Opinie


Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku na zakup mieszkania, domu, działki budowę lub rozbudowę domu itp.


  • waluta kredytu: PLN i EURO
  • minimalna kwota kredytu hipotecznego 50 000 zł
  • kredytowanie do 100% wartości zastawianej nieruchomości
  • marża kredytu od 0,95%

Czekamy na Twoje opinie o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Bank

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Sobota 31 październik 2020 7:39
Środa 10 październik 2012 17:22Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie
Opinia negatywna

jeżeli ktoś by się jeszcze zastanawiał czy wziąć kredyt hipoteczny w Raiffeisen Bank to zdecydowanie ale to zdecydowanie odradzam!!!

Skomentuj opinię

Reklama
Poniedziałek 4 luty 2013 19:14Zgłoś nadużycie
Ypsilon
Ypsilon
Temat postu: Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie
Opinia negatywna

W ofercie kredytu hipotecznego Raiffeisen Polbank właściwie nie ma dodatkowych kosztów związanych z zaciągnięciem takiegom kredytu na zakup nieruchomości. Nawet prowizja od kwoty udzielonej kwotykredytu hipotecznego wynosi o %, ale pod warunkiem, że wykupimy ubezpieczenie na życie. Również jak się nie ma odpowiedniego zabezpieczenia w postaci polisy ubezpieczeniowej bank może podnieść marżę kredytową od 0,15 % aż nawet do 2,45 %. Przy kredycie hipotecznym w Reiffeisen Polbank trzeba też mieć minimalny wkład własny na poziomie 20 % ceny nieruchomości, którą chcemy zakupić, kredytując ją kredytem hipotecznym. Ale właśnie te zabezpieczenia w formie polisy ubezpieczeniowej powodują, że jednak kredyt hipoteczny w tym banku jest drogi!!!

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Niedziela 24 luty 2013 15:21 | Kamil | Poznań

Jak dla kogo drogi. :D

Jest to raczej bank (i to nawet po ostatnim połączeniu z Polbankiem) dla klienta zamożnego.

Można negocjować tam rachunki hipoteki, ale tylko wtedy, gdy wykonuje się wolny zawód (np. adwokata) i ma się duże oszczędności.

Jednym słowem lubią kasiastych, a nie przeciętnego Kowalskiego, który w dodatku nie ma u nich konta, karty kredytowej itd. :)

Moim zdaniem Raiffeisen Bank (a właściwie obecnie to już Raiffeisen Polbank) jest dość elitarny - aż zanadto dla przeciętnego Polaka zarabiającego nierzadko poniżej średniej krajowej i nie mającego żadnych oszczędności (lub raptem kilkadziesiąt tysięcy złotych).

Niedziela 10 marzec 2013 7:39Zgłoś nadużycie
Filip
Filip
Warszawa
Temat postu: Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie
Opinia pozytywna

Z tego co wiem, to Raiffeisen (a obecnie to już właściwie Raiffeisen Polbank) ma ciekawą ofertę (nie tylko kredytów hipotecznych) dla wspomnianej już grupy osób, która wykonuje wolny zawód.

O ile dla przeciętnego Kowalskiego może być tam drogo, to dla adwokata/lekarza/aptekarza/komornika/tłumacza itd. wcale nie. Wszystko przez to, że po przedstawieniu stosownej legitymacji (np. adwokackiej) dostaniemy zniżkę w oprocentowaniu i zupełnie inną ofertę, niż reszta klientów.

Dodatkowo jeśli mamy już konto osobiste i firmowe w Raiffeisen Banku, to możemy liczyć na stosunkowo skromną procedurę kredytową. Nie musimy przynosić sterty dokumentów. Wszystko załatwi za nas doradca. :)

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Wtorek 3 czerwiec 2014 21:44 | Kinga | Łomża

A dlaczego ma tak być, że pewne bogatsze i uprzywilejowane grupy społeczne mają lepsze warunki kredytu hipotecznego i ułatwiony dostęp do takich kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości?

Niedziela 6 październik 2019 0:51Zgłoś nadużycie
alixfenande@gmail.com
alixfenande@gmail.com
whatsapp: 33755806766
Temat postu: Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Oferta pożyczki pomiędzy poważną a szybką osobą w 48 godzin. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić z całym naszym doświadczeniem, skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: alixfenande@gmail.com

Skomentuj opinię

Sobota 31 październik 2020 7:39Zgłoś nadużycie
Simone
Simone
simonerenardfr@gmail.com
Temat postu: Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Witam Panie i Pani
Aby otrzymać pożyczkę w ciągu 48 godzin w 100% rzetelnie z maksymalną powagą należy odpowiedzieć na tę wiadomość. co
mają długi w banku lub problemy z kredytem hipotecznym tylko z ich identyfikacją mogą wziąć u nas pożyczkę. spróbuj pożyczki: konsumenckiej, hipotecznej lub zjednoczonej w celu umorzenia długów, studiów, zdrowia, opuszczenia
pilny problem, założenie małej firmy lub po prostu zaoferowanie przedmiotu w jego obecnym stanie nie pomaga. Uzyskaj pożyczkę już dziś bez konieczności czekania miesięcy na przyjęcie ich wniosku. Pożycz w możliwości dotarcia do potrzebujących bez żadnych trudności. Co czeka Skontaktuj się ze mną przez e-mail: simonerenardfr@gmail.com

Skomentuj opinię

Reklama