

Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom
Bank BPS zapewnia, że chce nam pomóc w spełnianiu marzeń o własnym domu. Zachęca do skorzystania z oferty kredytu mieszkaniowego ?Mój Dom". Marzenia się spełniają? Sprawdźmy.
100% wartości nieruchomości.
Proponowany przez Bank BPS kredyt pokryć może 100% wartości nieruchomości. Nie jest więc wymagany wkład własny. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat. Proponuje się nam do 24 miesięcy karencji oraz tradycyjnie już przy kredytach mieszkaniowych raz w roku ? wakacje kredytowe.
Zakup mieszkania, domu lub refinansowanie
Kredyt Banku BPS przeznaczyć możemy na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego, zakup działki budowlanej, budowę domu, ale również refinansowanie kosztów poniesionych na cele mieszkaniowe, w szczególności: kosztów prowizji agencji nieruchomości, notariusza oraz opłat sądowych, wpłat dokonanych z tytułu umowy przedwstępnej sprzedaży lokalu mieszkalnego. Jeśli jednak chcemy otrzymać kredyt na zakup działki budowlanej wymagany jest wkład własny w wysokości 60% zakupu.
Zabezpieczenie kredytu
Jako zabezpieczanie kredytu Bank BPS przyjąć może hipotekę na nieruchomości będącej przedmiotem kredytu, cesję praw na rzecz Banku z polisy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych, cesję praw na rzecz Banku z polisy ubezpieczenia na życie. Mogą to być też zabezpieczenie przejściowe ? do czasu ustanowienia hipoteki, takie jak: poręczenie cywilne, kaucja pieniężna, blokada środków na rachunku lub podniesienie marży o 1%. Bank BPS daje możliwość wypłaty kwoty w transzach. Maksymalnie przez okres 24 miesięcy od dnia wypłaty pierwszej transzy. Możemy spłacać kredyt w ratach równych lub malejących.
Wypłata w transzach
Jeżeli zechcemy, aby kredyt wypłacony był nam w transzach obowiązuje standardowo karencją w spłacie kapitału do czasu wypłaty ostatniej transzy. Na nasz wniosek kredyt może być objęty karencją w spłacie kapitału. Może ona wynosić maksymalnie 24 miesiące. W ramach kredytu możemy tez skorzystać z ubezpieczenia. Ubezpieczenie mieszkań i budynków mieszkalnych albo budynków w budowie, gdzie składka naliczana jest rocznie i wynosi dla mieszkań i budynków mieszkalnych ? 0,08% rocznie, natomiast dla budynków w budowie ? 0,098% rocznie. Ubezpieczenie na wypadek śmierci i NW to 0,0380% miesięcznie.
Pokrycie 100% wartości nieruchomości to plus, jednak są banki które udzielają kredytów na okres dłuższy niż 30 lat. Szeroki jest również wachlarz możliwości wykorzystania środków. Atrakcyjny okres karencji. No i te standardowe, ale jednak atrakcyjne wakacje kredytowe. To co spełniamy marzenia z Bankiem BPS?
Pożyczka hipoteczna BZ WBK
Kredyt w obcej walucie, czy to się jeszcze opłaca?
Forum - Opinie
Sobota 22 luty 2020 2:00 MILAN SOPHIE | warsaw
Piątek 13 grudzień 2019 14:18 Gość
Dodaj komentarz
Najnowsze porady


Pożyczka hipoteczna BZ WBK
Pożyczka hipoteczna do niedawna była jednym z najmniej docenianych...kredyt bankowy dla osób bez zdolności bez przedpłat
Oferta szybkiego finansowania już po 24 godzinach ( robert.wedig90@gmail.com)Potrzebujesz szybkiej...
Mieć niewiele pieniędzy? Pożycz szybko pieniądze
Oferta szybkiego finansowania już po 24 godzinach ( robert.wedig90@gmail.com)Potrzebujesz szybkiej...
Szybka i niezawodna obsługa.
Oferta szybkiego finansowania już po 24 godzinach ( robert.wedig90@gmail.com)Potrzebujesz szybkiej...
Szybka i łatwa pożyczka dla wszystkich potrzebuj
Dobry dzień,Złóż wniosek o wszelkiego rodzaju pożyczki, proces jest szybki i prosty, a ogólna...
Zdobądź pożądany kredyt. Możemy Ci pomóc.
Oferta szybkiego finansowania już po 24 godzinach ( robert.wedig90@gmail.com)Potrzebujesz szybkiej...
Najnowsze opinie klientów
INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny
[i][b]Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup...
Expander Kredyt hipoteczny - opinie
[i][b]Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup...
ING - Opinie - Kredyt hipoteczny
[i][b]Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup...
mBank - Opinie - Kredyt hipoteczny
[i][b]Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup...
BPS Bank Polskiej Spółdzielczości - Opinie - Kredyt hipoteczny
[i][b]Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup...