Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

Bank BPS - Kredyt mieszkaniowy Mój Dom

Bank BPS zapewnia, że chce nam pomóc w spełnianiu marzeń o własnym domu. Zachęca do skorzystania z oferty kredytu mieszkaniowego  ?Mój Dom". Marzenia się spełniają? Sprawdźmy.

100% wartości nieruchomości.

Proponowany przez Bank BPS kredyt pokryć może 100% wartości nieruchomości. Nie jest więc wymagany wkład własny. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat. Proponuje się nam do 24 miesięcy karencji oraz tradycyjnie już przy kredytach mieszkaniowych raz w roku ? wakacje kredytowe.

Zakup mieszkania, domu lub refinansowanie

Kredyt Banku BPS przeznaczyć możemy na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego, zakup działki budowlanej, budowę domu, ale również refinansowanie kosztów poniesionych na cele mieszkaniowe, w szczególności: kosztów prowizji agencji nieruchomości, notariusza oraz opłat sądowych, wpłat dokonanych z tytułu umowy przedwstępnej sprzedaży lokalu mieszkalnego. Jeśli jednak chcemy otrzymać kredyt na zakup działki budowlanej wymagany jest wkład własny w wysokości 60% zakupu.

Zabezpieczenie kredytu

Jako zabezpieczanie kredytu Bank BPS przyjąć może hipotekę na nieruchomości będącej przedmiotem kredytu, cesję praw na rzecz Banku z polisy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych, cesję praw na rzecz Banku z polisy ubezpieczenia na życie. Mogą to być też zabezpieczenie przejściowe ? do czasu ustanowienia hipoteki, takie jak: poręczenie cywilne, kaucja pieniężna, blokada środków na rachunku lub podniesienie marży o 1%.  Bank BPS daje możliwość wypłaty kwoty w transzach. Maksymalnie przez okres 24 miesięcy od dnia wypłaty pierwszej transzy. Możemy spłacać kredyt w ratach równych lub malejących.

Wypłata w transzach

Jeżeli zechcemy, aby kredyt wypłacony był nam w transzach obowiązuje standardowo karencją w spłacie kapitału do czasu wypłaty ostatniej transzy. Na nasz wniosek kredyt może być objęty karencją w spłacie kapitału. Może ona wynosić maksymalnie 24 miesiące. W ramach kredytu możemy tez skorzystać z ubezpieczenia. Ubezpieczenie mieszkań i budynków mieszkalnych albo budynków w budowie, gdzie składka naliczana jest rocznie i wynosi dla mieszkań i budynków mieszkalnych ? 0,08% rocznie, natomiast dla budynków w budowie ? 0,098% rocznie. Ubezpieczenie na wypadek śmierci i NW to 0,0380% miesięcznie.

Pokrycie 100% wartości nieruchomości to plus, jednak są banki które udzielają kredytów na okres dłuższy niż 30 lat. Szeroki jest również wachlarz możliwości wykorzystania środków. Atrakcyjny okres karencji. No i te standardowe, ale jednak atrakcyjne wakacje kredytowe. To co spełniamy marzenia z Bankiem BPS?

Forum - Opinie

Sobota 22 luty 2020 2:00 MILAN SOPHIE | warsaw

Cześć wszystkim,LIGHTSTREAM jest najlepszą firmą oferującą pożyczki online, aby udzielić ci pożyczki, której szukałeś bez stresu i dużej ilości papierkowej roboty.Czy niepokoiło Cię, gdzie uzyskać pożyczkę? odrzucony przez banki z powodu niskiej oceny zdolności kredytowej? lub martwisz się o pożyczanie online.Nie martw się, ponieważ LIGHTSTREAM KREDYTY zapewni ci pożyczkę na oprocentowanie tak niskie, jak 3%. Skontaktuj się z nami już dziś (lightstreamloansinc@gmail.com).Nasze usługi obejmują. Pożyczki biznesowe. Pożyczki samochodowe. Pożyczki mieszkaniowe. Pożyczki studenckie . prawdziwe finansowanie. inwestor nieruchomości. kredyty budowlane. kredyty mieszkaniowe. Pożyczki konsumenckie. Pożyczki FHA. pożyczki osobiste. kredyty samochodowe andetc.LIGHTSTREAM oferuje pożyczki bez ukrytych płatności od 1000 do 20 000 000 EUR / USD / POUNDS na okres od 1 do 20 lat.Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.Nasze metody są proste i krótkie, co oznacza, że ​​możesz złożyć wniosek i uzyskać pożyczkę w ciągu 24 godzin. Nie wahaj się, nie pozwól, aby ciężar finansowy Cię zagłuszył. Nie pozwól, by finanse powstrzymało ten biznes, pozbawiło cię maszyny, nowego samochodu lub nowego domu.Skontaktuj się z nami już dziś (lightstreamloansinc@gmail.com)

Piątek 13 grudzień 2019 14:18 Gość

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy też potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie Twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Skontaktuj się z nami przez e-mail:oceanfmortgages@gmail.com oceanfmortgages@gmail.comTo są hipoteki Ocean Finance. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000,00 $ do maksymalnie 100 000 000,00 $.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów