Pożyczka hipoteczna BZ WBK

Pożyczka hipoteczna BZ WBK

Pożyczka hipoteczna do niedawna była jednym z najmniej docenianych produktów bankowych. Na szczęście jakiś czas temu zaczęło się to zmieniać. Ludzie coraz bardziej zaczęli dostrzegać korzyści płynące z tego rodzaju pożyczki. Obecnie wiele osób ma świadomość, że pożyczając od banku większą kwotę pieniędzy dzięki pożyczce hipotecznej można zmniejszyć swoje koszty.

O pożyczce hipotecznej krążą różne opinie, jedno jest jednak pewne dzięki temu, że bank dostaje zabezpieczenie w postaci nieruchomości, pożyczkobiorca może liczyć na dużo lepsze warunki niż w przypadku wzięcia kredytów gotówkowych o tej samej kwocie.

Prawie każdy bank ma w swojej ofercie pożyczkę gotówkową. Jedną z ciekawszych ofert można znaleźć w Banku Zachodnim WBK. Bank ma stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku dzięki czemu klient może być spokojny o los swojej nieruchomości.

W przypadku pożyczki hipotecznej oferowanej przez BZ WBK nie trzeba określać na jaki cel zostanie ona przeznaczona. Ten warunek nie dotyczy celów związanych z działalnością gospodarczą i celami spekulacyjnymi.

Maksymalna kwota o jaką można wnioskować starając się o pożyczkę hipoteczną w Banku Zachodnim WBK, to 60% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Bank daje możliwość rozłożenia spłaty zaciągniętej pożyczki na 20 lat. Pożyczka hipoteczna udzielana jest wyłącznie w walucie polskiej czyli PLN.

Opinie klientów, którzy otrzymali pożyczkę w BZ WBK mówią, że marża i prowizja ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Nie mniej jednak osoby te podkreślają, że istnieje możliwość negocjacji tych sum, a jeśli uśmiechnie się do nas szczęście to prowizja może wynieść nawet 0%.

Podsumowując, warto zainteresować się pożyczką hipoteczną w BZWBK. Bank daje możliwość negocjacji prowizji, a oprocentowanie jest ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Ponadto okres kredytowania wynosi do 20 lat, a maksymalna kwota to 60% wartości nieruchomości.

Do minusów można zaliczyć spore kolejki w placówkach banku, co znacznie wydłuża czas oczekiwania na realizacje wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem procedury bankowej.

Jeśli macie jakieś ciekawe opinie na temat pożyczki hipotecznej udzielanej przez Bank Zachodni WBK, śmiało podzielcie się z ogółem. Może dzięki waszym sugestiom i spostrzeżeniom internauci poszukujący informacji na ten temat, znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Drodzy Pożyczka PoszukiwaczeMasz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną...

Gdzie taniej po franki

Przez prawie rok czasu już kupuję CHF poza bankiem- na Gieldawalut.com. Jest to dobre...

Najnowsze opinie klientów