Pożyczka hipoteczna BZ WBK

Pożyczka hipoteczna BZ WBK

Pożyczka hipoteczna do niedawna była jednym z najmniej docenianych produktów bankowych. Na szczęście jakiś czas temu zaczęło się to zmieniać. Ludzie coraz bardziej zaczęli dostrzegać korzyści płynące z tego rodzaju pożyczki. Obecnie wiele osób ma świadomość, że pożyczając od banku większą kwotę pieniędzy dzięki pożyczce hipotecznej można zmniejszyć swoje koszty.

O pożyczce hipotecznej krążą różne opinie, jedno jest jednak pewne dzięki temu, że bank dostaje zabezpieczenie w postaci nieruchomości, pożyczkobiorca może liczyć na dużo lepsze warunki niż w przypadku wzięcia kredytów gotówkowych o tej samej kwocie.

Prawie każdy bank ma w swojej ofercie pożyczkę gotówkową. Jedną z ciekawszych ofert można znaleźć w Banku Zachodnim WBK. Bank ma stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku dzięki czemu klient może być spokojny o los swojej nieruchomości.

W przypadku pożyczki hipotecznej oferowanej przez BZ WBK nie trzeba określać na jaki cel zostanie ona przeznaczona. Ten warunek nie dotyczy celów związanych z działalnością gospodarczą i celami spekulacyjnymi.

Maksymalna kwota o jaką można wnioskować starając się o pożyczkę hipoteczną w Banku Zachodnim WBK, to 60% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Bank daje możliwość rozłożenia spłaty zaciągniętej pożyczki na 20 lat. Pożyczka hipoteczna udzielana jest wyłącznie w walucie polskiej czyli PLN.

Opinie klientów, którzy otrzymali pożyczkę w BZ WBK mówią, że marża i prowizja ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Nie mniej jednak osoby te podkreślają, że istnieje możliwość negocjacji tych sum, a jeśli uśmiechnie się do nas szczęście to prowizja może wynieść nawet 0%.

Podsumowując, warto zainteresować się pożyczką hipoteczną w BZWBK. Bank daje możliwość negocjacji prowizji, a oprocentowanie jest ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Ponadto okres kredytowania wynosi do 20 lat, a maksymalna kwota to 60% wartości nieruchomości.

Do minusów można zaliczyć spore kolejki w placówkach banku, co znacznie wydłuża czas oczekiwania na realizacje wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem procedury bankowej.

Jeśli macie jakieś ciekawe opinie na temat pożyczki hipotecznej udzielanej przez Bank Zachodni WBK, śmiało podzielcie się z ogółem. Może dzięki waszym sugestiom i spostrzeżeniom internauci poszukujący informacji na ten temat, znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów