Pożyczka hipoteczna w Citi Handlowy, Meritum Bank, a może w BPH?

Pożyczka hipoteczna w Citi Handlowy, Meritum Bank, a może w BPH?

Pieniądze pod hipotekę na cel dowolny. Tak to możliwe, bo właśnie tym różni się pożyczka hipoteczna od kredytu hipotecznego, że pożyczkę zaciągnąć możemy na co tylko zechcemy. Sprawdziliśmy, który z banków ma obecnie najatrakcyjniejsza ofertę na rynku, jeżeli chodzi o ten produkt. Wartość naszej nieruchomości to 300 tys. zł, kwota kredytu 100 tys. zł, okres, na jaki zaciągnęliśmy potencjalną pożyczkę to 20 lat.

Prowizja

W przypadku pożyczek wynosi ona sporo. Co prawda jest to opłata jednorazowa, jednak mając świadomość, że są to pieniądze, które przekazujemy jedynie za wykonanie usługi bankowi, odnosimy wrażenie, że jest nieadekwatna do tego, co bank może nam zaoferować. Zwłaszcza, ze rozbieżności są tutaj ogromne. W Citi Handlowym z tego tytułu zapłacimy 1tys. zł, Meritum Bank i Bank BPH zażyczą sobie prawie 3 razy tyle, bo 2 900 zł. Przyznać należy, ze po takiej informacji wielu nie będzie miało wątpliwości, który kredyt wybrać.

Ubezpieczenie, wycena

Zazwyczaj przy pożyczkach hipotecznych, gdy wkład własny jest niewielki banki zmuszają nas do wykupu ubezpieczenia, tutaj na szczęście ubezpieczenia takiego opłacać nie musimy. Koszty natomiast poniesiemy w Citi Handlowym i Meritum Banku z tytułu wyceny nieruchomości. Będzie to kolejno 600 zł i 750 zł. Bank BPH za wycenę opłat nie pobiera.

Koszt przyznania

Koszt przyznania kredytu najmniej atrakcyjny jest w Meritum Banku nie dość, że płacimy wysoką prowizję to jeszcze obowiązuje nas opłata za wycenę nieruchomości najkorzystniej dzięki niskiej prowizji wypada Citi Handlowy.

Oprocentowanie

Zwróćmy uwagę na to, co przy kredytach interesuje najbardziej. Na oprocentowanie. Oprocentowanie rzeczywiste pożyczki w Citi Handlowym wyniesie 6,01 %, w Meritum Banku 6,33% w BPH będzie to 5,65%. Wynika z tego, więc, że miesięczna rata spłacając kredyt 100 tys. przez 20 lat wyniesie w Citi Handlowym 696,39 zł w Meritum Bank 699,23 zł, a w Banku BPH 716,43 zł.

Dodatkowy produkt a może niższa prowizja?

Jeżeli wciąż trudno podjąć nam decyzje, możemy zwrócić uwagę na kilka wyróżniających oferty cech. W Citi Handlowym za pomoc w dopełnieniu formalności będziemy musieli zapłacić. Minimalnie możemy otrzymać 40tys.zł, a jeszcze atrakcyjniejsze warunki pożyczki zaproponowane nam zostaną, jeżeli posiadamy już jakieś produkty z oferty Citi Handlowy. Meritum Bank kusi nas możliwością uzyskania dodatkowych środków. Niższą prowizją dla wykupujących ubezpieczenie na życie (na niższą niż w Citi Handlowym nie ma jednak szans). Wadą jest w tym przypadku odpłatny wpis hipoteki do Księgi Wieczystej. Bank BPH proponuje kredyt dostępny w wysokości do 50% wartości nieruchomości. Możliwość spłaty w ratach malejących oraz marże uzależnioną od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Wszystkie z ofert wydają się, więc warte uwagi, jednak oczywistym jest, że zaciągając pożyczkę najbardziej zważamy na to ile wyniesie nas rata. W tym przypadku wygrywa Citi Handlowy. Zapłacimy najniższą ratę, a ponadto zapłacimy najniższą na rynku prowizję.

autor: Żaneta Pilarska

Forum - Opinie

Piątek 22 marzec 2024 19:28 Claudia Klein | Warsaw

Witam, nazywam się Claudia Klein, jestem dyrektorem finansowym, udzielam pożyczek i innych usług finansowych oraz reprezentuję Spotcap Global Financial Services.Spotcap Global Financial Services to kompleksowa i niezawodna firma pożyczkowa, oferująca wszelkiego rodzaju usługi finansowe, takie jak; Pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz usług pożyczkowych, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem (spotcapglobalservices@gmail.com) i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ my zapewniają doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro z oprocentowaniem 3% rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska zdolność kredytowa lub z innych powodówKoniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować transakcje kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujeszŚwiadczymy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań/pytań? - Wyślij e-mail na adres ( spotcapglobalservices@gmail.com) i natychmiast otrzymaj odpowiedźTwoja rodzina, przyjaciele i współpracownicy nie muszą wiedzieć, że brakuje Ci gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!

Wtorek 9 styczeń 2024 8:24 robert.wedig90@gmail.com

Oferta kredytowa 2024 Jestem skłonny sfinansować wszystkie rzetelne projekty inwestycyjne i udzielić pożyczek w wysokości od 5000 do 150 000 000 € bez protokołu w maksymalnym terminie 48 godzin. Proszę o kontakt, jeśli Twoja prośba jest poważna Kontakt: robert.wedig90@gmail.com

Czwartek 14 grudzień 2023 3:27 Gość

Administracja Małych Przedsiębiorstw Stanów ZjednoczonychSBA zapewnia niskooprocentowane pożyczki, aby pomóc firmom i właścicielom domów odzyskać siły po ogłoszonych klęskach żywiołowych oraz handlu kryptowalutami, który jest bardzo rozległy i szeroki, dzięki nowej wiedzy i wzorcom handlu i osiągania niesamowitych zysków.•Umowy Rządu Federalnego •Pożyczki biznesowe z gwarancją SBA •Pożyczki na wypadek katastrofy biznesowej • Początkowe zyski z handlu kryptowalutami •Bezpłatne doradztwo biznesowe i dotyczące handlu kryptowalutamiProgramy SBA przyjmują obecnie nowe wnioski, zwiększają liczbę żądań lub ponowne rozpatrzenie. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i dowiedzenia się więcej na temat pomocy w zakresie programów SBA i handlu kryptowalutami. Nie wahaj się z nami skontaktować, korzystając z podanych poniżej informacji.Złóż wniosek pocztą: sba.gov.info@consultant.com

Sobota 9 grudzień 2023 17:58 Gość

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki E-mail: hoffanfunds@gmail.com

Poniedziałek 3 lipiec 2023 15:57 martinakiersteinfr@gmail.com

ogłoszeniaOferta pożyczki zabezpieczonejOferujemy pożyczki w wysokości od 5000 € do 1 200 000 € każdej osobie lub firmie, która chce i jest w stanie dokonać spłaty wraz z odsetkami w wysokości 03%.E-mail: martinakiersteinfr@gmail.com

Piątek 23 czerwiec 2023 0:05 Gość

Nazywam się Lidia Tomaszewska. Jestem z Wrocławia Polska, chcę napisać do internetu, że jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki Patricia Kingsman jest prawdziwą firmą pożyczkową, która udziela pożyczki. Złożyłem wniosek o pożyczkę od tej firmy w zeszłym tygodniu w piątek i właśnie otrzymałem od nich pożyczkę dzisiaj, więc wszyscy, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki bez bycia oszukanym, jest to właściwa firma, z której można złożyć wniosek, dlatego firma jest naprawdę świetna i są prawdziwi, tak wielu ludzi, którzy zostali oszukani, jeśli potrzebujesz pożyczki bez bycia oszukanym, to jest prawdziwa firma, która udziela pożyczek Złożyłem wniosek o pożyczkę od tej firmy Patricia Kingsman i otrzymałem pożyczkę dzisiaj, więc każdy na całym świecie, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, zlokalizuj tę firmę i bądź pewien, że ta firma wywoła uśmiech na twojej twarzy. z firmą można się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, ich adres e-mail to patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Dzięki każdemu, kto przeczyta tę wiadomość, ta firma nie wie, że robię to, robię to tylko dla osób potrzebujących prawdziwej pożyczki, aby były bezpieczne.

Piątek 23 czerwiec 2023 0:04 Gość

Nazywam się Elżbieta Sokołowska i jestem z Polski. Chcę wykorzystać ten czas, aby opowiedzieć wszystkim w Internecie, jak otrzymałam pożyczkę po 3-krotnym oszustwie. Wczoraj złożyłem wniosek o pożyczkę w firmie pożyczkowej Patricia Kingsman. Widziałem, jak ludzie zeznawali na jej temat. dobra robota i jak pomogła ludziom, więc zdecydowałem się złożyć wniosek, a ona powiedziała mi, co muszę zrobić, przestraszyłem się, ale zrobiłem to dziś rano, właśnie otrzymałem powiadomienie z mojego banku, że na moim koncie są pieniądze i sprawdziłem kwota i to była moja pożyczka, jestem bardzo szczęśliwy. Chcę więc wykorzystać ten czas i powiedzieć wszystkim w Internecie, że ta firma jest prawdziwa, jeśli potrzebujesz pożyczki, ta firma jest właściwą firmą do złożenia wniosku, nie daj się oszukać tak jak ja, ponieważ są oszuści, którzy składają wniosek z tej firmy i będziesz szczęśliwy. ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Piątek 23 czerwiec 2023 0:03 Gość

Witam wszystkichNazywam się Sławek Sławkowski, pochodzę z Polski i mieszkam w Krakowie. Szukałem pożyczki online i dostaję tylko oszustów, ale znalazłem tę firmę pożyczkową o nazwie Firma pożyczkowa Patricia Kingsman i widziałem, jak ludzie online zeznają o tam dobre uczynki, więc postanowiłem spróbować, czy będę jeszcze raz szczęśliwy, więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 350 000,00 euro, a pożyczkodawca pani Patricia Kingsman zapewniła mnie, że za 8 godzin moja pożyczka będzie na moim koncie bankowym, więc dzisiaj tak jak byłem pracując widziałem, że mój bank napisał mi wiadomość, że na moim koncie jest trochę środków w wysokości 350 000,00 euro i dziękuję Patricii Kingsman, ponieważ jest prawdziwa, więc jeśli potrzebujesz pożyczki online, nie daj się oszukać, tak jak ja, złóż wniosek w tej firmie, ponieważ ona jest jedyna prawdziwa firma, która udziela pożyczki online. Ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Piątek 23 czerwiec 2023 0:02 Gość

Witam wszystkich, nazywam się Zofia Balkowska, jestem z Polski, właśnie otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej pani Patricii Kingsman, są nową legalną firmą pożyczkową z 2023 roku i nie minęło dużo czasu, otrzymałem od nich pożyczkę, otrzymałem pożyczkę od nich dzisiaj i teraz, gdy publikuję tę wiadomość, jestem bardzo szczęśliwy, że ta firma jest naprawdę świetna, więc każdy, kto potrzebuje pożyczki, skontaktuj się z tą firmą, są naprawdę świetni, tam poczta to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Poniedziałek 27 luty 2023 22:26 Gość

złóż wniosek o natychmiastowe finansowanie E-mail: hoffanfunds@gmail.com

Niedziela 15 styczeń 2023 0:33 Gość

Hello, My name is Fenna . I want to say a big thank you to  Marcus Loans for lending  me a loan of $55000 Dollars, I was ripped of by fake lenders so many times, Until a friend of mine introduced me to a private loan lender Marcus Loans, I contacted Marcus loans via Email : Marcusloanfirm22@gmail.com  then i was directed on how to proceed with the loan process. Three days later i was surprise to received a loan amount of $55000 Dollars . You can also contact Marcus loans for quick loans. Best Regards. Fenna Helen

Niedziela 25 grudzień 2022 9:57 Gość

Nazywam się Susan Wilson. Właśnie dostałem pożyczkę świąteczną od firmy pożyczkowej Marcus z niskim oprocentowaniem 2%, więc jeśli potrzebujesz pożyczki biznesowej lub pożyczki na te święta, skontaktuj się z firmą pożyczkową Marcus już dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej: marcusloanfirm22@gmail.com

Piątek 28 październik 2022 16:28 Gość

Witam, szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

Poniedziałek 17 październik 2022 13:17 Gość

Dzień dobry Drodzy Poszukiwacze Pożyczek, Potrzebujesz pilnego kredytu finansowego***? * Bardzo szybki i bezpośredni przelew na konto bankowe * Spłata rozpoczyna się 8 miesięcy po wpłynięciu pieniędzy na konto * Niskie oprocentowanie 1% * Spłata długoterminowa (1-30 lat) Wzrost * Elastyczny ***następnie co miesiąc Zapłata *. Jak długo będzie finansowany? Po złożeniu wniosku *** Wstępnej odpowiedzi możesz spodziewać się w mniej niż 24 godziny finansowania w 72-96 godzin po otrzymaniu od Ciebie potrzebnych informacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: unisoncreditunion344@gmail.com i wypełnienie poniższego formularza wniosku o pożyczkę. Formularz wniosku o pożyczkę: Imię i nazwisko:.................. Kraj:...................... Państwo:........... Miasto:........... Płeć:................ ......... Numer telefonu:.......... Kwota pożyczki :.......... Miesięczny dochód:.......... Zawód:.................................. Okres kredytowania:...................... . ................ Cel pożyczki:......................... .... ....... Adres e-mail:...................... ............... Czy aplikowałeś już wcześniej? ............. Czekamy na Twoje pilne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wyślij do nas e-mail: ( unisoncreditunion344@gmail.com ) Z poważaniem. Pan UNISON Nazwa firmy: UNISON CREDIT UNION Adres e-mail: unisoncreditunion344@gmail.com Adres e-mail: unisoncreditunion344@gmail.com Adres e-mail: unisoncreditunion344@gmail.com

Poniedziałek 17 październik 2022 13:14 Gość

Dzień dobry Drodzy Poszukiwacze Pożyczek, Potrzebujesz pilnego kredytu finansowego***? * Bardzo szybki i bezpośredni przelew na konto bankowe * Spłata rozpoczyna się 8 miesięcy po wpłynięciu pieniędzy na konto * Niskie oprocentowanie 1% * Spłata długoterminowa (1-30 lat) Wzrost * Elastyczny ***następnie co miesiąc Zapłata *. Jak długo będzie finansowany? Po złożeniu wniosku *** Wstępnej odpowiedzi możesz spodziewać się w mniej niż 24 godziny finansowania w 72-96 godzin po otrzymaniu od Ciebie potrzebnych informacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: unisoncreditunion344@gmail.com i wypełnienie poniższego formularza wniosku o pożyczkę. Formularz wniosku o pożyczkę: Imię i nazwisko:.................. Kraj:...................... Państwo:........... Miasto:........... Płeć:................ ......... Numer telefonu:.......... Kwota pożyczki :.......... Miesięczny dochód:.......... Zawód:.................................. Okres kredytowania:...................... . ................ Cel pożyczki:......................... .... ....... Adres e-mail:...................... ............... Czy aplikowałeś już wcześniej? ............. Czekamy na Twoje pilne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wyślij do nas e-mail: ( unisoncreditunion344@gmail.com ) Z poważaniem. Pan UNISON Nazwa firmy: UNISON CREDIT UNION Adres e-mail: unisoncreditunion344@gmail.com Adres e-mail: unisoncreditunion344@gmail.com Adres e-mail: unisoncreditunion344@gmail.com

Niedziela 8 maj 2022 22:34 alixfenande@gmail.com

Witam, udzielam pożyczek prywatnych z własnych środków finansowych. Nie analizuję historii kredytowej.Od razu uprzedzam, że nie jestem w stanie pomóc osobom pracującym i przebywającym na stałe za granicą, ani obcokrajowcom z kartą pobytu.Podaję kontakt do mniealixfenande@gmail.comProszę śmiało pisać na maila. Nie ma przedpłat.

Czwartek 5 maj 2022 14:43 Gość

Jak dostałem pożyczkę od Christy Walton Finance, wpadłem w ręce oszustów, dopóki nie spotkałem tego wiernego pożyczkodawcy, który udzielił mi pożyczki w wysokości 50 000 zł, teraz wierzę, że nadal istnieją prawdziwi pożyczkodawcy online, oto e-mail (christywalton355@ gmail.com) pożyczkodawcy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej, możesz skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy: christywalton355@gmail.com

Czwartek 5 maj 2022 14:20 Gość

Jak dostałem pożyczkę od Christy Walton Finance, wpadłem w ręce oszustów, dopóki nie spotkałem tego wiernego pożyczkodawcy, który udzielił mi pożyczki w wysokości 50 000 zł, teraz wierzę, że nadal istnieją prawdziwi pożyczkodawcy online, oto e-mail (christywalton355@ gmail.com) pożyczkodawcy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej, możesz skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy: christywalton355@gmail.com

Wtorek 19 kwiecień 2022 16:53 Gość

Świadectwo! Świadectwo!! Świadectwo!!! Zeznanie pożyczki Otrzymałem pożyczkę w wysokości 145 000 € od Martina Nagl, więc jeśli potrzebujesz pożyczyć pieniądze, możesz się z nią skontaktować i poprosić o więcej informacji na temat warunków pożyczki.naglmartin11@gmail.com

Środa 6 kwiecień 2022 1:24 Gość

Potrzebujesz pilnej pożyczki? takie jak pożyczka osobista, firma pożyczka, pożyczka biznesowa, pożyczka na spłatę, pożyczka edukacyjna, każdy rodzaj pożyczki szukasz kontaktu z nami teraz lub napisz do nas bezpośrednio w swoich usługachE-mail: rogerskenservices@gmail.com

Środa 6 kwiecień 2022 1:23 Gość

Potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? Lub dla Twojej firmy, jeśli tak E-mail: investorloanoffer@gmail.com następnie wypełnij te informacje dozarejestruj swoje imię i nazwisko w naszej bazie danych.(1)Twoje imię:(2)Kwota potrzebna jako pożyczka:(3) Numer telefonu:(4) Czas trwania:(5) Płeć:(6) Kraj

Niedziela 18 kwiecień 2021 1:15 Gość

Potrzebuję pilnej pożyczki na opłacenie rachunków post komentarz blog Poszukuję pożyczki konsolidacyjnej, pożyczek niezabezpieczonych, pożyczek biznesowych, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, kredytów studenckich, pożyczek osobistych, kapitału podwyższonego ryzyka, pożyczki bitcoin itp! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom fizycznym o niskich i rozsądnych stopach procentowych w wysokości 3%. E-mail na adres: Katarzyna.kaykoloanfirm@gmail.com

Sobota 7 grudzień 2019 7:37 Gość

Jestem Ania z warszawskiej Polski, chciałbym krótko opowiedzieć, w jaki sposób udało mi się uzyskać pożyczkę online, złożyłem pożyczki z forów must tutaj na tych stronach i nie byli w stanie pomóc, więc mam szczęście, że dostałem w kontakcie z firmą pożyczkową o nazwie Jorge Grace z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, mój przyjaciel dostał od nich pożyczkę i dał mi adres swojej firmy, więc skontaktowałem się z nimi i byli w stanie pomóc, wszystko dzięki im za wspaniałe pomóżcie i modlę się, niech Bóg ich błogosławi, proszę, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nimi pod adresem firmowym (jorgegraceloanfirm@gmail.com). Pomogą ci powiedzieć, że Ania skierowała ci dzięki.Ania Monica

Piątek 15 listopad 2019 2:36 Gość

Czy odmówiono ci pożyczki z banku lub innej firmy finansowej? * Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunki lub kupić dom? * Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą? Spełnij swoje marzenia, kontaktując się z firmą AMERISAVE FINANCIALS KREDYT, udzielamy pożyczki o oprocentowaniu 3%, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami podanym poniżej adresem e-mail: (AMERISAVEFINANCIALS@GMAIL.COM), aby uzyskać więcej informacji na temat tej pożyczki.

Piątek 15 listopad 2019 2:36 Gość

Czy odmówiono ci pożyczki z banku lub innej firmy finansowej? * Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunki lub kupić dom? * Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą? Spełnij swoje marzenia, kontaktując się z firmą AMERISAVE FINANCIALS KREDYT, udzielamy pożyczki o oprocentowaniu 3%, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami podanym poniżej adresem e-mail: (AMERISAVEFINANCIALS@GMAIL.COM), aby uzyskać więcej informacji na temat tej pożyczki.

Poniedziałek 11 listopad 2019 1:52 Gość

Witam, jestem Lepek z imienia i mieszkam w Warsaw, jestem tak pełen szczęścia i radości, chciałbym porozmawiać o dobroci Boga w moim życiu, po tylu miesiącach starania się o pożyczkę internet i został oszukany, rozpaczliwie potrzebowałem pożyczki od pożyczkodawców internetowych, a potem spotkałem się z przyjaciółką o imieniu Magma i rozmawiałem o tej wiarygodnej firmie pożyczkowej, w której była w stanie uzyskać pożyczkę, w której szybko i łatwo dostała pożyczkę stres, więc przedstawiła mnie bogobojnej kobiecie, pani Jorge Grace, która kontroluje firmę pożyczkową, i wymagała kwoty pożyczki (50.000,00 złoty) z niskim oprocentowaniem 4%, aby umożliwić mi spłatę długów i rozpoczęcie działalności mały interes, więc pożyczka została zatwierdzona i została wpłacona na moje konto bankowe w ciągu 48 godzin. W ten sposób udało mi się uzyskać prawdziwą, legalną pożyczkę na rozpoczęcie działalności i spłatę rachunków, więc radzę każdemu z was zainteresowany szybką i łatwą pożyczką na bezpieczną i niezawodną pożyczkę bez oszukiwania, tutaj jest adres ich firmy {jorgegraceloanfirm@gmail.com} dzięki.Lepek Anita

Sobota 22 luty 2014 8:48 Gość

Wychodzi najtaniej w Citi Handlowym, wszystkie koszty są zdecydowanie mniejsze niż w innych bankach, które zostały tutaj opisane. Zarówno mniejsza jest prowizja jak i rata miesięczna, tutaj nie ma co się zastanawiać nad wzięciem pożyczki hipotecznej, w którym banku.

Środa 5 luty 2014 22:12 Feno | Oświęcim

Zawsze sprawdzam całkowity koszt kredytu, to najlepszy wyznacznik czy kredyt jest tani czy drogi. Nigdy nie sugeruję się wielkością raty kredytowej, bo interesuj mnie ile faktycznie oddam bankowi w postaci odsetek.

Środa 4 grudzień 2013 20:13 Gość

Pożyczka hipoteczna powinna być przede wszystkim tania. Nie jest ważne skąd ją wezmę. Nazwa banku nie gwarantuje najlepszej oferty. Tu gdzie oprocentowanie jest bardzo niskie bank może nadrabiać olbrzymią prowizją. Natomiast tu gdzie oprocentowanie pozornie jest wyższe nie musi być dodatkowych kosztów. Tak więc najlepiej sprawdzać całkowity koszt kredytu.

Czwartek 26 wrzesień 2013 19:56 Zdzisław | Ciechanów

Przy pożyczkach oraz kredytach nie zwracam uwagi na prowizję, chyba że jest ona na poziomie 5 procent i jest kredytowana. Najważniejsze dla mnie jest oprocentowanie kredytu i pożyczki, na pewno fajnie jest, że pożyczka czy kredyt nie jest obarczona opłatami typu właśnie jak prowizja od kwoty udzielonego kredytu oraz pożyczki.

Piątek 20 wrzesień 2013 22:28 Gość

Z tych podanych przykładów najlepsza oferta pożyczki hipotecznej jest w CityHandlowym, bo jest najniższe oprocentowanie rzeczywiste i oczywiście najniższa rata kredytowa. Trochę więcej trzeba zapłacić za wycenę nieruchomości, która będzie zastawiana pod taka pożyczkę hipoteczną. To jest jednak jednorazowy wydatek, ważna jest rata miesięczna pożyczki hipotecznej, na niej zyskamy więcej.

Wtorek 17 wrzesień 2013 21:44 Gość

Dlaczego nie, duże banki z popularnym logo wcale nie muszą mieć najlepszych ofert. Ja byłam w BPH i powiem, że mi się spodobało to jak mnie obsłużono i chyba się zdecyduję na pożyczkę właśnie w tym banku. Naprawdę nie mam ochoty i potrzeby szukać gdzie indziej.

Sobota 14 wrzesień 2013 21:40 Gość

Nie wybrała bym żadnego z tych banków. Nie to że nie podoba mi się ich oferta. Jednak martwię się o stabilność tego rodzaju banków. Duże banki są dla mnie pewniejsze. Szczególnie, że kredyt biorę na długie lata a nie na rok. Przy fuzji mogą się zmienić warunki, a ja jednak wolę stabilność.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów