Idea Expert (PDK)

Idea Expert (PDK)

Idea Expert (dawniej PDK - Powszechny Dom Kredytowy), jest jednym z funkcjonujących na rynku finansowym operatorem kredytowym. Zatrudnia on wielu profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu w dziedzinie bankowości i finansów pomogą każdemu z klientów wybrać odpowiednią dla niego ofertę kredytową. Idea Expert kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Doradcy finansowi Idea Expert (dawniej PDK - Powszechny Dom Kredytowy) mogą pomóc każdemu z klientów w wyborze odpowiedniej oferty spośród tych, które obecnie proponują funkcjonujące na rynku banki.

Powszechny Dom Kredytowy dla klientów indywidualnych przygotował ofertę, która dzieli ich na tych, którzy chcieliby zdecydować się na zobowiązanie kredytowe oraz tych, którzy chcą ulokować swoją gotówkę w korzystny sposób. Dla tych pierwszych doradcy Idea Expert (PDK) mogą zaproponować szeroki wybór wśród pożyczek gotówkowych i hipotecznych oraz kredytów, do których będą należały kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe, gotówkowe, odnawialne oraz samochodowe. Te ostatnie umożliwiają zakup samochodu osobowego bądź też transportowego, którego masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Poza tym osoby fizyczne mogą również skorzystać z kart kredytowych, które dają większą swobodę finansową.

Sprawdź na jaką ofertę możesz liczyć korzystając z usług Idea Expert (PDK)- kredyt hipoteczny. Wejdź na nasze forum kredytowe i sprawdź opinie o Idea Expert (PDK).

Dla osób, które chcę inwestować swoje pieniądze i na tym zarobić, Idea Expert (PDK) proponuje długą listę usług, do których zalicza się doradztwo inwestycyjne, fundusze inwestycyjne, lokaty, konta oszczędnościowe oraz inwestycja w kruszce i kamienie.

Oferta dla podmiotów gospodarczych to przede wszystkich doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów dla firm, takich jak rachunki firmowe, kredyty dla firm, karty kredytowe oraz leasing i factoring.

Powszechny Dom Kredytowy w swojej bazie produktów finansowych ma nie tylko oferty przygotowane przez banki ale również przez inne firmy zajmujące się doradztwem finansowym, które w swojej ofercie mają najnowsze propozycje pochodzące z banków międzynarodowych oraz giełdy krajowej. Idea Expert (PDK) to z pewnością najlepszy wybór dla każdego kto nie potrafi poruszać się w świecie finansjery.

Opinie

Napisany Niedziela 20 październik 2013 20:45 przez ziomas

Dokładnie jak ktoś chce wziąć kredyt to warto się skontaktować z ekspertami Idea Expert. Najlpiej zlecić komuś kto się na tym zna. Ja osobiście jeszcze nie brałem kredytu, ale myślę właśnie nad zmianą samochodu i o kredycie na ten cel i chyba się skontaktuję właśnie z nimi.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w KredytnaM zarejestruj się.
  2. Przeładuj