Pekao sa opinie

- wynik wyszukiwania

Pekao SA | PKO SA Kredyt hipoteczny - opinie

Pekao SA | PKO SA - opinie Kredyt hipoteczny, budowlany, remontowy, Rodzina na Swoim - na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. stała, niska marża przez cały okres (...) lat dla kredytów walutowych kredyt hipoteczny w oprocentowaniu zmiennym Czekamy na Twoje opinie i doświadczenia - kredyt hipoteczny Pekao SA | PKO SA (...)

Pekao SA | PKO SA Kredyt hipoteczny - opinie

A jaki to ma związek z kredytami hipotecznymi w PeKaO SA, przecież to nic nie jest związane w kredytami hipotecznymi. Opinie tutaj są jednak na temat kredytów hipotecznych w PeKaO SA pozytywne, bo muszą być pozytywne, bo (...) PeKaO SA ma dobrą ofertę takich kredytów hipotecznych, mają najniższe raty kredytowe dla różnych opcji kredytów hipotecznych, nie ma wielkich obciążeń związanych z kredytem hipotecznym. (...)

ta o której rozmawialiśmy, radzę uważać na bank Pekao i czytać uważnie umowy przed podpisaniem, mam mieszane opinie, czy to jakieś zmiany w międzyczasie nastąpiły czy chciano nas naciągnąć (...) przygotowano nam umowę znacznie odbiegająca od tego co wcześniej ustaliliśmy w rozmowie z pracownikiem Pekao, pojawiło się kilka dodatkowych opłat o których wcześniej nas nie poinformowano, a co najważniejsze marż (...)

Dni Otwarte Kredytu Mieszkaniowego w Pekao

własnego. Sprawdź bieżącą ofertę - kredyt hipoteczny Pekao S.A. i zapoznaj sie z komentarzami na forum - Opinie Pekao S.A. Bank Pekao w roku 2011 zanotował wzrost udzielonych kredytów hipotecznych aż o 27% w poró (...) Dnia 24 marca 2012 w wybranych placówkach Banku Pekao odbędzie się "Dzień Otwarty Kredytu Mieszkaniowego". Klienci którzy w dniu promocji zadeklarują w wybranej placówce skorzystanie z oferty kredytu hipotecznego Banku P (...)

Pekao SA | PKO SA Kredyt hipoteczny - opinie

'rozwód". Zastanawiam się nad Pekao BP lub Alior (wspieram Polski kapitał i już). Może ktoś ma jakieś opinie o tych dwóch bankach? (...) Witam Od 20 lat jestem klientem Pekao S.A. Na początku byłem zadowolony (mała konkurencja no i przyzwyczajenie do nazwy Pekao). Obecnie zastanawiam się nad zmianą banku. Nie dba się o starych lojalnych klijentów, lepiej (...)

BPH Kredyt hipoteczny - opinie

BPH - Opinie Kredyt hipoteczny w Banku BPH na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu walute kredytu: PLN okres kredytowania do 40 lat wakacje kredytowe do 3 miesięcy kredy (...)

Piszesz na forum banku Pekao SA. PKO BP i Pekao SA to dwa różne banki. (...)

MultiBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

MultiBank - Opinie Kredyt hipoteczny w MultiBanku na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont i wykup nieruchomości okres kredytowania do 40 lat finansowanie do 110% wartości nieruchomości kredyt w PL (...)

BGŻ - Opinie - Kredyt hipoteczny i budowlany

Bank BGŻ - Opinie Kredyt hipoteczny i budowlany w Banku BGŻ na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, refinansowanie innego kredytu hipotecznego marża promocyjna od 1,05% maksymalny okres spłaty kredytu to (...)

DnB NORD Kredyt hipoteczny - opinie

DnB NORD - Opinie Kredyty hipoteczny w DnB NORD na zakup mieszkania, domu, działki, remont, refinansowanie waluta kredytu: PLN marża już od 0% kredytem hipotecznym w DnB NORD można (...)

Eurobank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Eurobank - Opinie Kredyt hipoteczny w Eurobank przeznaczony jest na na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania, działki, remont itp. kredyt do 100% wartości nieruchomości waluta kredytu: PLN maksymalny o (...)

mBank - Opinie - Kredyt hipoteczny

mBank - Opinie Kredyt hipoteczny w mBanku na zakup mieszkania lub domu, budowę, remont, refinansowanie kredytu mieszkaniowego w z innego banku kredyt hipoteczny udzielany w walutach: PLN, USD, EUR, GBP finan (...)

BZ WBK Kredyt hipoteczny - opinie

BZ WBK - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK na kupno domu, mieszkania, budowę domu, kupno działki, przebudowę, rozbudowe domu, remont, refinansowanie kredytu hipotecznego kredyt udzi (...)

Credit Agricole Kredyt hipoteczny - opinie

Credit Agricole - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Credit Agricole na zakup domu, mieszkania, działki, budowę domu lub refinansowanie niska marża już od 0,5% okres kredytowania do 35 lat (...)

Deutsche Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Deutsche Bank - Opinie Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku na zakup mieszkania, domu, remont, spłatę innego kredytu hipotecznego finansowanie do 100% wartości nieruchomości prowizja nawet (...)

Raiffeisen Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Raiffeisen Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku na zakup mieszkania, domu, działki budowę lub rozbudowę domu itp. waluta kredytu: PLN i EURO minimalna kwota kredytu hipoteczneg (...)

Citi Handlowy - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Citi Handlowy - Opinie Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym na zakup domu mieszkania, refinansowanie kredytów mieszkaniowych w innych bankach waluta kredytu: PLN finansowanie do 90% wartości nieruch (...)

Millennium - Opinie - Kredyt hipoteczny

Bank Millennium - Opinie Kredyt hipoteczny w Millennium Banku przeznaczony jest na zakup mieszkania, domu, działki, remont mieszkania lub domu itp. kredyt bez prowizji marża kredytu już od 0,99% finansow (...)

ING - Opinie - Kredyt hipoteczny

ING Bank - Opinie Kredyty hipoteczny i budowlano-hipoteczny w Banku ING przeznaczony na nabycie nowego mieszkania lub domu, zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym, budowę domu, remont, zakup działki itp. dor (...)

Alior Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Alior Bank - Opinie Kredyty hipoteczny w Alior Banku oraz kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim na zakup mieszkania, domu, remont ... lub dowolny cel konsumpcyjny kredyt w walutach do wyboru PLN lub (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

PKO BP - Opinie Kredyt hipoteczny PKO BP na zakup mieszkania, domu, budowę domu, remont, zakup działki rekreacyjnej, kredyt mieszkaniowy Rodzina na Swoim do 20% kwoty kredytu możesz przeznaczyć na d (...)

Doradcy bankowi czy sprzedawcy

Ostatnio odbyłem kilka spotkań z pracownikami różnych banków w sprawie kredytów hipotecznych. Z wielu spotakań nie jestem do końca zadowolony, bo przedstawiono mi wiele ofert kredytowych, ale tak do końca bardziej mi chc

Banki na siłę wciskają na PayPassa!

Ostatnio dostałem nową kartę debetową z Pekao SA i niestety zostałem uraczony PayPassem! Nie ukrywam, że trzymam na koncie osobistym spore środki (momentami kilkadziesiąt tysięcy złotych) i boję się, co będzie jeśli n (...) mi portfel. Może być tak, że nie dowiem się o tym od razu, a ktoś w między czasie "nastuka" 10-20-30 transakcji po 50 zł każda moją kartą. A kto mi potem za to zwróci? Mam czekać np. miesiąc aż bank łaskawie roz (...)

Getin Bank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Getin Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Getin Banku na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, zakup działki... marża kredytu od 0% maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego w Getin B (...)

Expander Kredyt hipoteczny - opinie

Expander - opinie Kredyt mieszkaniowy Expander na zakup domu, mieszkania, budowę domu, wykup mieszkania, przekształcenie na własnościowe, spłatę innego kredytu mieszkaniowego, remont, modernizację lub też adap (...)

PKO BP Kredyt hipoteczny - opinie

Złożyliśmy wnioski do dwóch banków Pekao SA i własnie PKO BP - decyzja z Pekao SA przyszła już 5 dni (w tym weekend) po złożeniu wniosku - co prawda negatywna. Jak długo czeka się na decyzje od PKO BP.? Dodam jeszcze, że (...)

Polbank - Opinie - Kredyt hipoteczny

Polbank - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy z możliwością obniżenia wysokości rat kredytu kredyt posiada możliwość obniżenia wysokości rat raz w roku odroczenie spłaty kredytu niska marża i brak pr (...)

Kredyt Bank Kredyt hipoteczny - opinie

Kredyt Bank - Opinie Kredyt hipoteczny w Kredyt Banku na zakup mieszkania, domu, budowę domu w systemie gospodarczym, remont, wykończenie, zakup wyposażenia, zakup działki, spłatę innego kredytu hipotecznego... (...)

BOŚ Bank Kredyt hipoteczny - opinie

BOŚ Bank - opinie Kredyt hipoteczny i budowlano - hipoteczny na zakup/budowę domu, mieszkania, zakup działki budowlanej, remont itp. możliwość skredytowania do 100% wartości inwestycji k (...) kredyt hipoteczny może być zwiększony, a dodatkowe środki przeznaczone na dowolny cel np wyposażenie mieszkania atrakcyjna prowizja początkowa dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na dodatkow (...)

INVEST-BANK - Opinie - Kredyt hipoteczny

INVEST-BANK - opinie Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy w INVEST-BANK na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont albo kupno działki budowlanej niskie, zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego waluta (...)

Brak pieniędzy na spłatę

od przyszłego miesiąca nie będę miał na raty (ponad 5000 zł). Wszystkie zobowiązania są w banku Pekao SA. Czy ten bank "idzie na rękę" takim ludziom, jak ja - którzy mają przejściowe problemy finansowe? (...)

Unicredito ma wielką stratę

W Polsce Pekao SA miało prawie 3 miliardy zysku złotych, może nie jest to kwota zbyt duża ze stratą Unicredito liczoną tylko za kwartał i walucie euro, to nie obawiałby7m się nerwowych i nieprzyjemnych reakcji ze strony (...) właściciela Pekao SA. Zwłaszcza, ze bankierzy przecież żyją z udzielania kredytów. (...)

że ma wynik ujemny opiewający na 15 mld euro. Czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na działalność banku Pekao SA, którego właścicielem jest Unicredito? A jak tak to co z kredytami hipotecznymi w Pekao SA? (...)

Kredyt hipoteczny Własny Kąt - wasze opinie

oferuje PKO BP. Warunki tego kredytu hipotecznego w PKO BP wydają mi się atrakcyjne, ale chciałbym znać opinie na temat tego produktu kredytowego, jakie macie doświadczenia związane z kredytem hipotecznym Własny Ką (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów