Pożyczka hipoteczna

- wynik wyszukiwania

Pożyczka hipoteczna bez BIK?

Gdy słyszymy stwierdzenie, że istnieje pożyczka hipoteczna bez BIK, czyli bez sprawdzania wiarygodności kredytowej wnioskodawcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), powinniśmy się zastanowić, czy osoba która wypowiada t (...)

Na ile lat taka pożyczka hipoteczna

Dowiedziałem się, że zamiast kredytu gotówkowego mogę wziąć pożyczkę hipoteczną, którą mogę zabezpieczyć posiadaną nieruchomością. Tylko nie wiem na jaki okres czasu mogę wziąć taką pożyczkę hipoteczną? Pytam, bo zależy

Kredyt hipoteczny a pożyczka hipoteczna

Spotkałam się z dwoma produktami hipotecznymi, które oferują banki. Jest kredyt hipoteczny, ale także pożyczka hipoteczna. Jaka jest różnica pomiędzy tymi produktami, na co można wziąć takie kredyty? Co jest bardziej opł (...) acalne kredyt hipoteczny czy pożyczka hipoteczna? (...)

Pożyczka hipoteczna pod zastaw działki?

Czy pożyczkę hipoteczną mogę dostać pod zastaw działki budowlanej na której nic nie ma? Gdzie dostanę najlepszą ofertę? działka jest warta mniej więcej 100tys.

Pożyczka hipoteczna a współwłaściciel

Jestem współwłaścicielem domu w 50% czy mogę starać się o pożyczkę hipoteczną pod moją część domu bez powiadamiania właściciela? czy w ogóle jest taka możliwość dostania pożyczki/kredytu jeżeli jest współwłasność domu?

Pożyczka hipoteczna pod mieszkanie a brak dochodu

witam, potrzebuję pilnie pieniedzy, mam mieszkanie w bloku, 44m2, nie mam obecnie pracy, dorabiam w różnych miejscach bez zatrudnienia, czy istnieje szansa na otrzymanie pożyczki hipotecznej gdy nie mam stałego dochodu,

Kredyt hipoteczny a pożyczka hipoteczna - różnice

Główną różnicą pomiędzy kredytem hipotecznym a pożyczką hipoteczną jest celowości składania wniosku do banku. To co je łączy, to sposób ustanowienia zabezpieczenia, którym zawsze jest wpis hipoteki do księgi wieczystej n

Pożyczka hipoteczna dla prowadzących firmę

Witam! Jak wygląda kwestia pożyczki hipotecznej dla osób prowadzących własną firmę? W najbliższym czasie przechodzę na swoje. Ile trzeba prowadzić działalność gospodarczą, żeby dostać taki kredyt? Zależy mi konk

Pożyczka hipoteczna pod zastaw kredytowanego mieszkania

Czy jest taka możliwość, jak się ma spłaconego połowę kredytu hipotecznego, a chciałoby się na swoją nieruchomość wziąść taką pożyczkę hipoteczną pod zastaw mieszkania? I jak to wychodzi procentowo w stosunku do wartości

Jaki jest czas oczekiwania na pożyczkę hipoteczną?

Chcę wziąć pozyczkę hipoteczną pod zastaw mojej nieruchomości: domu. Mam zdolność kredytową, dom nie jest zadłużony, są wszelkie przesłanki, aby dostać 90 tysięcy złotych takiej pożyczki hipotecznej. Zależy mi na czasie,

Pożyczka hipoteczna na działalność gospodarczą

witam, w jakim banku dostanę pożyczkę hipoteczną z której pieniądze będę mógł przeznaczyć na cele związane z prowadzoną przeze mnie jednoosobową działalnością gospodarczą? Chciałbym zastawić swoje mieszkanie, nie chcę br

Pożyczka hipoteczna dla emeryta?

Od dwóch lat jestem na emeryturze. Mam spore świadczenie, oscylujące w granicach 3000 zł. Nie wydaje z tego więcej, niż połowy - bo żona także ma emeryturę (skromną, bo skromną - ale zawsze coś). Ostatnio wpadliśmy

Mała pożyczka hipoteczna zamiast kredytu gotówkowego

Lepsza pożyczka hipoteczna patrząc na skutki fimnansowe. Około dwa i pół raza taka pożyczka hipoteczna jest tańsza od kredytu gotówkowego. Prowizje od udzielonej pożyczki i kredytu gotówkowego są na podobnym poziomie. Dl (...)

Pożyczka hipoteczna na spłatę kredytu gotówkowego

witam, mam kredyt gotówkowy na 20 tys. zł, niestety okoliczności powstałe takie a nie inne że nie mam z czego go aktualnie spłacać w takich ratach jakie mam zapisane, czy mogę zaciągnąć pożyczkę hipoteczną pod zastaw mie

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania mamy?

Moja mama ma zapisane mieszkanie po mojej babci (z opcją "dożywotki" - tzn. babcia ma prawo tam mieszkać aż do śmierci). Mam pomysł na rozkręcenie fajnego interesu, ale potrzeba mi kilkadziesiąt tysięcy złotych na towar.

Pożyczka hipoteczna na remont domu

dom, który wymaga remontu i właśnie mogłabym wziąć pożyczkę hipoteczną pod ten dom, aby go wyremontować. Czy pożyczka hipoteczna na remont domu jest dobrym pomysłem, a może jest jakaś inna alternatywa kredytowa? (...)

mam dom i mogę spokojnie dostać pożyczkę hipoteczną albo kredyt gotówkowy. Ale co bardziej jest korzystne pożyczka hipoteczna czy kredyt gotówkowy na taką sumę? I nie chodzi mi tylko o korzyści finansowe. (...)

Pożyczka hipoteczna vs zwykły kredyt

Mam pewien dylemat, bo potrzebuję praktycznie "na już" 80 000 zł i nie wiem czy skorzystać z pożyczki hipotecznej, czy zdecydować się na zwykły kredyt. Oczywiście wiadomo, że w przypadku tego pierwszego mogę liczyć na d

Konsolidacja pod zastaw mieszkania kogoś innego

Po pierwsze jak Hal wcześniej napisał to nie jest kredyt konsolidacyjny, ale pożyczka hipoteczna. A po drugie jak to ma być pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości, która do ciebie nie należy, to jednak musi być oso (...)

Pożyczka hipoteczna ma naprawdę sens?

sęk w tym, że boję się iż np. tracąc pracę stracę także mieszkanie... No i sam teraz nie wiem co lepsze - pożyczka hipoteczna czy gotówkowa? Bo boję się, że jak mi się noga powinie, to kolokwialnie mówiąc zostanę z r (...)

Kredyt hipoteczny jst kredytem celowym na zakup lub budowę nieruchomości jak miszkanie, dom. Natomiast pożyczka hipoteczna jest kredytem na dowolony cel pod zastaw posiadanej nieruchomości. Można w zależności od banku do (...) % wartości nieruchomości, którą posiadamy. Zawsze kredyt hipoteczny ma mniejsze oprocentowanie niż pożyczka hipoteczna. (...)

Taka pożyczka hipoteczna jest jak najbardziej możliwa, ale niestety formalności z tym związanych jest sporo. Bo to trochę skomplikowana sprawa. A jak ci radzą moi przedforowicze to warto kilka razy się jeszcze zastanowić (...)

Na co pożyczka hipoteczna?

Czy bank daje taka pożyczkę hipoteczną nie pytając na co przeznaczam pieniądze? Czy może wstrzymać wypłatę pieniędzy lub odrzucić wniosek o pożyczkę hipoteczną jak dowie się o przeznaczeniu pieniędzy z pożyczki hipoteczn

Kredyt na 30 lat bez hipoteki?

pożyczka hipoteczna to najtańsza forma pożyczki długoterminowej, nigdzie nie dostaniesz tańszej długoterminowej pożyczki gotówkowej na taki długi okres jak pożyczka hipoteczna (...)

Potrzebuję kredytu

Szukasz pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, takie jak Pożyczka Osobista, Pożyczka Hipoteczna, Pożyczka na Nieruchomości, Pożyczka Firmowa, Pożyczka Inwestycyjna, Pożyczka Biznesowa, Pożyczka Komercyjna, Poży (...)

Polacy boją się pożyczek hipotecznych?

Polacy boją się brać pożyczki hipoteczne, jak boją się brać kredyty hipoteczne i kupować mieszkania i domy. Pożyczka hipoteczna niesie spore ryzyko, bo jest droga w porównaniu z kredytem hipotecznym, a dzieje się tak, (...) Nic dziwnego, żeponieważ pożyczka hipoteczna jest na dowolny cel, więc banki pożyczając pieniądze jako pożyczkę hipoteczną zabezpieczają się wyższym oprocentowaniem takiej pożyczki hipotecznej. (...)

Pożyczka hipoteczna ma to do siebie, że jest pod zastaw nieruchmości i jest na dowolny cel. Bank nie jest zainteresowany na jaki pójdzie cel udzielana pożyczka hipoteczna, bank po prostu interesują regularne spłaty miesi (...)

Ile mogę wziąć pożyczki pod hipotekę?

ile dostanę pożyczki pod hipoteke mieszkania o wartości 200tys. zł? w jakim banku dostane najwięcej? w ogóle jakie warunki musze spełnic aby taką pożyczkę dostać?

Musisz się zdecydować czy kredyt hipoteczny czy pożyczka hipoteczna? Jak chcesz pieniądze na dowolny cel to jest dla ciebie pożyczka hipoteczna, a jak tylko chcesz wykupić mieszkanie to pozostaje ci wziąć kredyt hipotecz (...)

Pożyczka hipoteczna jak wyglądają formalnośći?

Witam, wiem że pożyczka hipoteczna to świetny pomysł na zaciągnięcie większego kredytu. W dodatku jest dużo tańsza niż zwykły kredyt gotówkowy o tej samej wartości. Nie wiem tylko jakie formalności trzeba spełnić żeby st (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów