Rodzina na Swoim

- wynik wyszukiwania

Czy można refinansować kredyt rodzina na swoim?

Od 3 lat mam w PKO BP kredyt hipoteczny "Rodzina na Swoim" na zakup domu. Do spłaty zostało mi jeszcze 17 lat, ale teraz chciałbym refinansować taki kredyt z programu "Rodzina na Swoim". Czy w ogóle to jest możliwe? (...)

Kredyt Rodzina na Swoim - Zmiany

Gdy polski rząd wprowadzał program Rodzina na Swoim, chyba nie do końca zdawał sobie sprawę, jak wielką popularnością będzie się on cieszył wśród kredytobiorców. (...)

Kredyt rodzina na swoim a rozwód

witam, rok temu wzięliśmy z mężem kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim, niestety wszystko się pozmieniało i przed nami rozwód. Jak to będzie z tym kredytem na mieszkanie, kto go będzie spłacał, dalej wspólnie (...) czy tylko ta strona której zostanie po rozwodzie to mieszkanie? (...)

Ile można zaoszczędzić biorąc Rodzina na Swoim?

RnS, ale ile faktycznie można zaoszczędzić jeżeli dostanie się kredyt na mieszkanie w programie dopłat Rodzina na Swoim? Jaki procent ceny mieszkania? Czy można to jakoś prosto policzyć? może jakiś kalkulator gdzi (...)

Kredyt rodzina na swoim

ubiegają się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego, rząd wprowadził program: ?Rodzina na swoim?, którego zadaniem jest odciążenie w spłatach rat kredytowych. (...)

Kredyt z dopłatą w programie Rodzina na Swoim

Koniec programu ?Rodzina na swoim? zbliża się nieuchronnie. Oficjalne zakończenie programu nastąpi trzydziestego pierwszego grudnia i do tego czasu można składać wnioski o kredyt z dopłatą. (...)

Rodzina na swoim jaki bank wybrać?

poradźcie jaki aktualnie bank ma najlepszą ofertę na kredyt z dopłata w programie rodzina na swoim? czytalam na jakims foum że PKO BP albo PKO SA ale nie wiem czy to były aktualne dane czy cos się zmieniło, jesteśmy młod (...) ym małżeństwem i narazie mieszkamy u teściów, ale wiecie jak to jest, chcielibyśmy w końcu wyprowadzić sie do własnego mieszkania, proszę poradźcie w miarę możliwości (...)

Rodzina na swoim na remont?

za miastem jeżeli znajdziemy odpowiednią ofertę. Chcielibyśmy starać się o kredyt mieszkaniowy z dopłatą rodzina na swoim, zastanawiamy sie czy jeżeli znajdziemy jakiś domek do remontu czy będziemy mogli przeznaczyć (...) Witam, planujemy w tym roku kupić mieszkanie na kredyt lub mały domek środki uzyskane z kredytu rodzina na swoim na zakup takiego domku i jego odremontowanie? czy to jest kredyt tylko na zakup nowego mieszkania lub domu? (...)

Jaki trzeba mieć dochód aby otrzymać kredyt rodzina na swoim?

ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt mieszkaniowy rodzina na swoim? jesteśmy młodym małżeństwem, kokosów nie zarabiamy, ja dostaję miesięcznie 1600 na rękę, mąż ma w papierach że zarabia 1500 brutto , w rzeczywistości (...) premie poza umową więc wychodzi mu 2000-2500 miesięcznie, czy z takimi dochodami mozemy liczyć na kredyt rodzina na swoim i w jakim banku? (...)

Limity Rodzina na Swoim IV kwartał 2012

Dzisiaj 1 października 2012 roku weszły w życie nowe limity cen m2 mieszkania w programie Rodzina na Swoim. W większości miast limity cen zmieniły się na niekorzyść klientów. (...)

Rodzina na swoim a działalność gospodarcza

KWOTA KREDYTU O JAKI SIĘ STARAMY TO 100,000TYŚZŁ.NA 25 LAT,CZY Z TAKIMI DOCHODAMI MAMY SZANSĘ NA KREDYT "RODZINA NA SWOIM"I W JAKIM BANKU.DODAM ŻE NIE MAMY ŻADNYCH INNYCH KREDYTÓW,POŻYCZEK,ANI RAT.DZIĘKUJĘ ZA ODPOWI (...)

Jaka najlepsza oferta w programie Rodzina na Swoim?

Witam, Wspólnie z narzeczoną myślimy o zaciągnięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami "Rodzina na swoim". Potrzebowalibyśmy na ten cel ok. 300 000 zł zczego wkład własny możemy dac 40 tys zł. Nasze łaczne dochody to 630 (...) 0zł netto miesięcznie. Czy mamy szanse i w jakim banku znajdziemy najlepszą ofertę? Podobno w Eurobanku mają teraz najlepszą ofertę? Możecie powiedzieć cos na ten temat lub zaproponować inny dobry bank? (...)

Wcześniejsza spłata kredytu rodzina na swoim

Witam, Jestem na początku budowy domu i zastanawiam się nad kredytem rodzina na swoim na jego dokończenie. Tylko pytanie czy jak wezmę owy kredyt czy mam możliwość współcześniejszej jego spłaty? Ponieważ moi rodzice zami (...) erzają przekazać mi pieniądze za sprzedać działki, w przyszłości. Też zastanawia mnie fakt czy kredyt rodzina na swoim jest możliwość wzięcia na mniejszą ilość lat do spłaty np 20? (...)

Rodzina na swoim przed ślubem

Mam małe pytanie. Jestem w związku z moją dziewczyną juz jakiś czas, a za cztery miesiące będzie nasz ślub. Czy w związku z tym, możemy się ubiegać o kredyt już, czy dopiero po zawarciu związku? (...)

Czy kredyt rodzina na swoim można zamienić?

Chciałbym zamienić kredyt rodzina na swoim na inny kredyt mieszkaniowy ,ale nie wiem czy jest taka możliwość.Dwa lata temu kupiliśmy mieszkanie 35m2 (małe)dochody na więcej nie pozwalały a teraz coraz częściej zastamawia (...) my się z żona nad kupnem starego domu do remontu. (...)

Kupno mieszkania od rodziny a kredyt Rodzina na Swoim

z mężem kupiliśmy mieszkanie od mojej teściowej w banku powiedzieli nam ze jeżeli sprzedający jest bliską rodzina to nie możemy dostać dopłaty, czy ktoś może mi powiedzieć czy tak na pewno jest? (...)

Zmiana hipoteki

pytanko : Mianowicie od 3 lat posiadam kredyt w programie RnS kupiłem mieszkanie w bloku :-) ale ostatio napotkałem Ciekawą ofertę kupna domu powiedzmy że ceny obydwóch nieruchomości są zbliżone do siebie i moje pyt (...)

Odpis od podatku

takie jak tynki, regipsy, farby, wanny, umywalki itd. zakupione na wykończenie domu zakupionego w kredycie rodzina na swoim? (...) Witam! Czy można odpisać od podatku materiały (...)

Limity Rodzina na swoim 2012 II kwartał

mogę nigdzie znaleźć a już mamy kwiecień, nie mogę ich znaleźć na stronie BGK? Widzę tylko news "Nowe limity Rodzina na Swoim" że w Warszawie, Krakowie i Opolu limity idą w dół, a więc będzie jeszcze gorzej w tych miast (...) Witam, czy znane są już limity cen m2 na II kwartał 2012 roku, nieach i że we Wrocławiu i Poznaniu idą w górę, a więc trochę optymizmu, gdzie znajdę pełne dane limitów RnS ze wszystkich miast i województw? Czy są gdzieś (...)

i dodać trzeba że kupując na kredyt mieszkanie 75 m2 dopłaty Rodzina na Swoim otrzymamy jedynie do 50 m2, natomiast kupując dom o powierzchni 140m2 dopłaty Rodzina na Swoim otrzymamy tylko do 70 m2, a w przypadku singli (...) zakup mieszkania o powierzchni 50 m2 da możliwość uzyskania dopłat w programie Rodzina na Swoim tylko do 30m2 tego mieszkania (...)

Kredyt Rodzina na Swoim szansą dla młodych

mieszkać w swoich własnych domach lub mieszkaniach, a nie wspólnie z rodzicami czy teściami. Pozwala ta na lepsze ułożenie wzajemnych stosunków pomiędzy nimi i co za tym idzie, ich lepsze zrozumienie. (...)

Rodzina na swoim na zakup domu

Witam. Chcemy z mężem kupić korzystając z kredytu "Rodzina na swoim". Proszę powiedzieć czy możemy kupić dom od dewelopera, który jest w stanie surowym zamkniętym (dom ma okna, drzwi zewnętrzne, brak bramy garażowej), al (...) e nie ma rozprowadzonej po domu kanalizacji, elektryki i ogrzewania. Media są doprowadzone tylko do działki. Nie ma też zrobionych tynków i wylewek. Chcemy wziąć kredyt w kwocie 260 000 zł i czy można dodatkowe dostać 15 (...)

Rodzina na swoim wspiera kogo?

Rodzina na swoim?Pomagają tylko tym lepiej zarabiającym. Jak ktoś zarabia 2500zł na rękę to trzeba mu pomagać. A jak ktoś ma 1600zł to może się pocałować w cztery litery nie ma zdolności kredytowej. Dla mnie sprawiedliws (...) ze jest danie każdemu kto ma do 35 lat i dzieci kilkanaście tysięcy przy zakupie mieszkania lub budowy domu. Ja mam odłożone prawie 100 tysięcy zarabiam 1200 na rękę i mam czasową rentę brakuje mi do zakupu mieszkania ze (...)

Koniec Rodziny na Swoim? Czy to pewne?

witajcie, czy to prawda że w tym roku znikną kredyty z dopłata rodzina na swoim? czy w przyszłym roku już nie będzie? czy może jakiś inny program dopłat zastąpi rodzinę na swoim? próbowac teraz starać sie o kredyt z dopł (...) atą czy może jest szansa na jakieś inne bonusy w przyszłym roku? (...)

Nowe limity Rodzina na swoim kwiecień 2012

Od kwietnia 2012 roku spadaja limity cen m2 mieszkań do programu Rodzina na Swoim w Warszawie, Krakowie i Opolu. Wzrost limitów w takich miastach jak np Wrocław czy Poznań. (...)

Nowy program "Mieszkanie dla młodych" lepszy od "Rodziny na swoim"?

M, to z dnia na dzień przybywa ekspertów, którzy twierdzą że jest to lepsza opcja, niż stara i dobrze znana "Rodzina na Swoim". Dlaczego? (...) Choć na pierwszy rzut oka wydawało się, że "Mieszkanie dla młodych" będzie mało atrakcyjną opcją dla osób chcących zakupić swoje własne (...)

Rodzina na Swoim - jaka różnica w ratach

w PKO BP. Chodziło o zakup nieruchomości o powierzchni uzytkowej 65 metrów kwadratowych, Rata w programie "Rodzina na Swoim" przez pierwsze 8 lat ma wynieść 807 złotych, a po ośmiu latach, kiedy już nie będą dostępne (...) się ostatnio z reklamą, w której były przedstawione raty kredytowe kredytu hipotecznego, który zaciągnąć można w ramach tego programudopłaty rata miesięczna kredytu ma przekroczyć 1320 złotych. Własnie prawie dwukrotni (...)

Co po Rodzina na Swoim w 2013

inny program dopłat do kredytów mieszkaniowych czy to już definitywny koniec jakichkolwiek dopłat i nie ma na co liczyć że będą jakiekolwiek inne dopłaty? Czytałem gdzieś że w marcu posłowie zgłaszali jakieś inne proj (...)

Mieszkanie dla młodych 2013

Zbliża się koniec roku 2012, a razem z nim koniec programu "Rodzina na Swoim". Na stronach rządowych pojawiła się wzmianka o nowym programie na 2013 rok "Mieszkanie dla młodych". (...)

Podaje link do postu gdzie można zobaczyć jakie są aktualne limity cen m2 w programie Rodzina na Swoim. Limity Rodzina na swoim 2012 II kwartał Obowiązują na II kwartał 2012 roku [kwiecień, maj, czerwiec] (...)

Raty wyższe po 8 latach w Rodzinie na Swoim, co dalej?

Raty miesięczne takiego kredytu hipotecznego Rodzina na Swoim są mniejsze, a trzeba jeszcze policzyć ile zyskali tacy kredytobiorcy nie płacąc odsetek od takich kredytów hipotecznych wspomaganych przez państwo. Korzyści (...) są spore, teraz nawet jak wyższa jest rata kredytowa, to w całkowitym rozliczeniu taki kredyt hipoteczny Rodzina na Swoim okaże si bardzo tanim kredytem hipotecznym. (...)

Zaniżona wycena mieszkania

Rodzina chce kupic nasze mieszkanie z rynku wtórnego w rodzina na swoim.Umówiliśmy sie na 155 tys. Przedstawiciel banku Milenium wycenił nasze mieszkanie na 104 tys.3 pokoje z duża kuchnią,mieszkanie dwupoziomowe,łazienk (...) się, że banki zaniżają tak wartość mieszkania jak ktos nie ma wkladu własnego. Więc po diabła te limity na mieszkania w poszczególnych województwach i po co mówią, że kredyt na 100% wartości nieruchomości? Przecież (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów