Rodzina na swoim 2013

- wynik wyszukiwania

Mieszkanie dla młodych 2013

Zbliża się koniec roku 2012, a razem z nim koniec programu "Rodzina na Swoim". Na stronach rządowych pojawiła się wzmianka o nowym programie na 2013 rok "Mieszkanie dla młodych". (...)

Co po Rodzina na Swoim w 2013

Witam, czy w roku 2013 przewidziany jest jakiś inny program dopłat do kredytów mieszkaniowych czy to już definitywny koniec jakichkolwiek dopłat i nie ma na co liczyć że będą jakiekolwiek inne dopłaty? Czytałem gdzieś że (...)

Kredyt Rodzina na Swoim - Zmiany

Gdy polski rząd wprowadzał program Rodzina na Swoim, chyba nie do końca zdawał sobie sprawę, jak wielką popularnością będzie się on cieszył wśród kredytobiorców. (...)

Nowy program "Mieszkanie dla młodych" lepszy od "Rodziny na swoim"?

M, to z dnia na dzień przybywa ekspertów, którzy twierdzą że jest to lepsza opcja, niż stara i dobrze znana "Rodzina na Swoim". Dlaczego? (...) Choć na pierwszy rzut oka wydawało się, że "Mieszkanie dla młodych" będzie mało atrakcyjną opcją dla osób chcących zakupić swoje własne (...)

Odpis od podatku

takie jak tynki, regipsy, farby, wanny, umywalki itd. zakupione na wykończenie domu zakupionego w kredycie rodzina na swoim? (...) Witam! Czy można odpisać od podatku materiały (...)

Czy można refinansować kredyt rodzina na swoim?

Od 3 lat mam w PKO BP kredyt hipoteczny "Rodzina na Swoim" na zakup domu. Do spłaty zostało mi jeszcze 17 lat, ale teraz chciałbym refinansować taki kredyt z programu "Rodzina na Swoim". Czy w ogóle to jest możliwe? (...)

Kredyt Rodzina na Swoim szansą dla młodych

mieszkać w swoich własnych domach lub mieszkaniach, a nie wspólnie z rodzicami czy teściami. Pozwala ta na lepsze ułożenie wzajemnych stosunków pomiędzy nimi i co za tym idzie, ich lepsze zrozumienie. (...)

Mieszkanie dla Młodych

Innymi słowy kredytów na zakup pierwszego mieszkania dla młodych Polaków. Ma być on odpowiednikiem programu Rodzina na swoim, który zakończony został w 2012 roku. (...)

MdM

Chodzi o nowy program, który zastąpi inny program dofinansowania do kredytów hipotecznych "Rodzina na Swoim". Na razie wiele szczegółów nie znamy, bo ministrowie się nie chwalą, ale program dopiero będzie dostępny najszy (...) bciej w połowie najbliższego roku, a może później. Wartośc programu to od 700 mln złotych do 1 miliarda złotych. Z programu może skorzystać 36 tysięcy gospodarstw domowych. Może ktoś więcej wie na temat tego programu? Co (...)

Kredyt rodzina na swoim a rozwód

witam, rok temu wzięliśmy z mężem kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim, niestety wszystko się pozmieniało i przed nami rozwód. Jak to będzie z tym kredytem na mieszkanie, kto go będzie spłacał, dalej wspólnie (...) czy tylko ta strona której zostanie po rozwodzie to mieszkanie? (...)

Ile można zaoszczędzić biorąc Rodzina na Swoim?

RnS, ale ile faktycznie można zaoszczędzić jeżeli dostanie się kredyt na mieszkanie w programie dopłat Rodzina na Swoim? Jaki procent ceny mieszkania? Czy można to jakoś prosto policzyć? może jakiś kalkulator gdzi (...)

Kredyt rodzina na swoim

ubiegają się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego, rząd wprowadził program: ?Rodzina na swoim?, którego zadaniem jest odciążenie w spłatach rat kredytowych. (...)

Kredyt z dopłatą w programie Rodzina na Swoim

Koniec programu ?Rodzina na swoim? zbliża się nieuchronnie. Oficjalne zakończenie programu nastąpi trzydziestego pierwszego grudnia i do tego czasu można składać wnioski o kredyt z dopłatą. (...)

Rodzina na swoim PKO BP - kredyt hipoteczny na budowę domu

witajcie, proszę o pomoc. Mamy kredyt hipoteczny na budowę domu PKO BP Rodzina na Swoim. Okres wypłaty transz został w umowie ustalony na 2 lata i trwa do 31.07.2013 roku. Co dziwne, okres zakończenia budowy też został w (...) chcę uniknąć sytuacji, kiedy w PKO mi powiedzą, że we wrzesniu 2012 roku wzięłam ostatnią transzę, a w lipcu 2013 roku wystepuję o wydłużenie - to co robiłam przez te kilkanaście miesięcy?? Proszę poradźcie, może ktoś m (...)

Rodzina na Swoim - jaka różnica w ratach

w PKO BP. Chodziło o zakup nieruchomości o powierzchni uzytkowej 65 metrów kwadratowych, Rata w programie "Rodzina na Swoim" przez pierwsze 8 lat ma wynieść 807 złotych, a po ośmiu latach, kiedy już nie będą dostępne (...) się ostatnio z reklamą, w której były przedstawione raty kredytowe kredytu hipotecznego, który zaciągnąć można w ramach tego programudopłaty rata miesięczna kredytu ma przekroczyć 1320 złotych. Własnie prawie dwukrotni (...)

Rodzina na swoim jaki bank wybrać?

poradźcie jaki aktualnie bank ma najlepszą ofertę na kredyt z dopłata w programie rodzina na swoim? czytalam na jakims foum że PKO BP albo PKO SA ale nie wiem czy to były aktualne dane czy cos się zmieniło, jesteśmy młod (...) ym małżeństwem i narazie mieszkamy u teściów, ale wiecie jak to jest, chcielibyśmy w końcu wyprowadzić sie do własnego mieszkania, proszę poradźcie w miarę możliwości (...)

czy jak bierzemy ślub w 2013 roku to czy możemy teraz w 2012 ubiegać się o kredyt rodzina na swoim? (...)

Rodzina na swoim na remont?

za miastem jeżeli znajdziemy odpowiednią ofertę. Chcielibyśmy starać się o kredyt mieszkaniowy z dopłatą rodzina na swoim, zastanawiamy sie czy jeżeli znajdziemy jakiś domek do remontu czy będziemy mogli przeznaczyć (...) Witam, planujemy w tym roku kupić mieszkanie na kredyt lub mały domek środki uzyskane z kredytu rodzina na swoim na zakup takiego domku i jego odremontowanie? czy to jest kredyt tylko na zakup nowego mieszkania lub domu? (...)

na 30 lat i zakładając marżę 1,5% musiałbyś spłacić razem z odsetkami kwotę około 440 tys. zł, przy kredycie Rodzina na Swoim kwota do spłaty to będzie około 390 tys. zł, także oszczędności są naprawdę duże. Jak ktoś za (...) Przykładowo biorąc kredyt na 200 tys.mierza w tym roku brać kredyt hipoteczny i łapie się do programu Rodzina na Swoim to radzę skorzystać póki jeszcze można, bo wygląda na to że w 2013 r. nie będzie żadnych innych progr (...)

mdm czyli mieszkanie dla młodych wejdzie w lipcu 2013 ale to o wiele mniej korzystny program niż rodzina na swoim (...)

Jaki trzeba mieć dochód aby otrzymać kredyt rodzina na swoim?

ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt mieszkaniowy rodzina na swoim? jesteśmy młodym małżeństwem, kokosów nie zarabiamy, ja dostaję miesięcznie 1600 na rękę, mąż ma w papierach że zarabia 1500 brutto , w rzeczywistości (...) premie poza umową więc wychodzi mu 2000-2500 miesięcznie, czy z takimi dochodami mozemy liczyć na kredyt rodzina na swoim i w jakim banku? (...)

Limity Rodzina na Swoim IV kwartał 2012

Dzisiaj 1 października 2012 roku weszły w życie nowe limity cen m2 mieszkania w programie Rodzina na Swoim. W większości miast limity cen zmieniły się na niekorzyść klientów. (...)

Rodzina na swoim a działalność gospodarcza

KWOTA KREDYTU O JAKI SIĘ STARAMY TO 100,000TYŚZŁ.NA 25 LAT,CZY Z TAKIMI DOCHODAMI MAMY SZANSĘ NA KREDYT "RODZINA NA SWOIM"I W JAKIM BANKU.DODAM ŻE NIE MAMY ŻADNYCH INNYCH KREDYTÓW,POŻYCZEK,ANI RAT.DZIĘKUJĘ ZA ODPOWI (...)

Jaka najlepsza oferta w programie Rodzina na Swoim?

Witam, Wspólnie z narzeczoną myślimy o zaciągnięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami "Rodzina na swoim". Potrzebowalibyśmy na ten cel ok. 300 000 zł zczego wkład własny możemy dac 40 tys zł. Nasze łaczne dochody to 630 (...) 0zł netto miesięcznie. Czy mamy szanse i w jakim banku znajdziemy najlepszą ofertę? Podobno w Eurobanku mają teraz najlepszą ofertę? Możecie powiedzieć cos na ten temat lub zaproponować inny dobry bank? (...)

w 2013 będzie program mieszkanie dla młodych, podobny jak rodzina na swoim tylko okrojony i wypłata ma być jednorazowa na poczet wkładu własnego (...)

Wcześniejsza spłata kredytu rodzina na swoim

Witam, Jestem na początku budowy domu i zastanawiam się nad kredytem rodzina na swoim na jego dokończenie. Tylko pytanie czy jak wezmę owy kredyt czy mam możliwość współcześniejszej jego spłaty? Ponieważ moi rodzice zami (...) erzają przekazać mi pieniądze za sprzedać działki, w przyszłości. Też zastanawia mnie fakt czy kredyt rodzina na swoim jest możliwość wzięcia na mniejszą ilość lat do spłaty np 20? (...)

Rodzina na swoim przed ślubem

Mam małe pytanie. Jestem w związku z moją dziewczyną juz jakiś czas, a za cztery miesiące będzie nasz ślub. Czy w związku z tym, możemy się ubiegać o kredyt już, czy dopiero po zawarciu związku? (...)

MDM tylko na mieszkania.

szeroki zarys tego programu i okazało się, że program ten jest okrojony o wiele w porównaniu z programem "Rodzina na Swoim". W tym programie tylko można zakupić mieszkanie, a na budowę domu dofinansowania się nie dos (...) Jeszcze nie wiadomo kiedy pojawi się kolejny program dopłat do kredytów hipotecznych, ale znalazłem w internecietanie. Czy to jest dobre rozwiązanie? (...)

Czy kredyt rodzina na swoim można zamienić?

Chciałbym zamienić kredyt rodzina na swoim na inny kredyt mieszkaniowy ,ale nie wiem czy jest taka możliwość.Dwa lata temu kupiliśmy mieszkanie 35m2 (małe)dochody na więcej nie pozwalały a teraz coraz częściej zastamawia (...) my się z żona nad kupnem starego domu do remontu. (...)

Kupno mieszkania od rodziny a kredyt Rodzina na Swoim

z mężem kupiliśmy mieszkanie od mojej teściowej w banku powiedzieli nam ze jeżeli sprzedający jest bliską rodzina to nie możemy dostać dopłaty, czy ktoś może mi powiedzieć czy tak na pewno jest? (...)

Zmiana hipoteki

pytanko : Mianowicie od 3 lat posiadam kredyt w programie RnS kupiłem mieszkanie w bloku :-) ale ostatio napotkałem Ciekawą ofertę kupna domu powiedzmy że ceny obydwóch nieruchomości są zbliżone do siebie i moje pyt (...)

Rynek mieszkaniowy w Polsce nareszcie odżyje?

banków, a także to, że z końcem tego roku wygasa program rządowych dopłat do hipotek, działający pod nazwą "Rodzina na swoim". Bardzo możliwe jest jednak to, że nowy rok przyniesie nowe możliwości dla tych, którzy chcą (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów