Zdolność kredytowa

- wynik wyszukiwania

Co to jest zdolność kredytowa?

witam, mam pytanie jak w temacie, co to jest ta zdolność kredytowa, jak bank stwierdzi jaka mam zdolnosc? czy mogę to sama jakoś policzyć, może jakiś kalkulator do tego istnieje, możecie coś polecić, byłabym wdzięczna, z (...)

Zdolność kredytowa na kredyt hipoteczny

Proszę pomóżcie sprawdzić zdolność kredytową, nasze łączne zarobki moje i męża to 4600 netto z umów u pracę, nie mamy aktualnie żadnych zobowiązań kredytowych, nie jesteśmy też w BIK-u, chcielibyśmy wziąc kredyt 170tys. (...)

Gdzie najwyższa zdolność kredytowa?

obliczania zdolnoci kredytowych. Może tak z doświadczenia ktoś wie, w którym banku może wyjść największa zdolność kredytowa? Dla mnie ma to większe znaczenie niż oprocentowanie, marże i prowizje w kredycie hipoteczn (...)

Jak oblicza się zdolność kredytową?

Aby dostać kredyt hipoteczny trzeba mieć zdolność kredytową. To jest oczywiste, ale aby obliczyć taką zdolność kredytową trzeba mieć kilka czynników. Właśnie, jak się oblicza się zdolność kredytową i jakie czynniki są br (...)

Zdolność kredytowa

Zdolność kredytowa, to mówiąc najogólniej, zdolność do spłaty raty kredytu wraz z należnymi odsetkami. Mówiąc prościej, gdy wnioskodawca składa wniosek o kredyt hipoteczny, bank oblicza, czy wysokość uzyskiwanych przez n (...)

Samochód obniża naszą zdolność kredytową

Czytaliście na tym portalu finannsowym artykuł, o tym, że mając samochód często banki obniżają nam zdolność kredytową. Czyż to nie jest jakaś paranoja, bo przecież można mieć samochód i miesięcznie nie wydawać więcej niż (...)

30 czy więcej lat. Jednak po nowym roku zgodnie z rekomendacją S w kredytach hipotecznych nastąpią zmiany, a zdolność kredytowa będzie obliczana zgodnie z okresem kredytu hipotecznego. To znacznie podniesie zdolność kre (...) Bo zdolność kredytową oblicza się na okres kredytowania maksymalnie 25 lat, nawet jak kredyt hipoteczny jest na okresdytową takiego potencjalnego kredytobiorcy. (...)

Zdolność kredytowa w programie MDM

Czy składając wniosek o kredyt hipoteczny Mieszkanie dla Młodych oblicza się zdolność kredytową tak jak przy normalnym kredycie hipotecznym? (...)

Szansa na kredyt hipoteczny

W PKO BP właśnie obliczana jest zdolność kredytowa na korzyść kredytobiorcy, tam zawsze wpisują najmniejsze wydatki, aby jednak ta zdolność kredytowa była wyższa. (...)

Nowe zasady zdolności kredytowej

Tak to prawda, że inaczej w chwili obecnej oblicza się zdolność kredytową, a jest ona jak najbardziej korzystniejsza dla kredytobiorcy niż według metod wcześniejszych obliczania zdolności kredytowej. Przede wszystkim kre (...) dytobiorca jest na plusie i ma wyższą zdolność kredytową, a więc może otrzymać wyższą kwotę do kredytowania nieruchomości. A spowodowało to, że zdolność kredytową oblicza się na okres faktyczny na jaki chce się wziąć kre (...)

Zdolnośc kredytowa a działalność gospodarcza

działalność gospodarczą, jak ta zmiana wpłynie na szanse otrzymania kredytu hipotecznego na mieszkanie i zdolność kredytową? czy taka zmiana ma jakieś duże znaczenie przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy? czy nie (...)

Karta kredytowa pomocna w przyznaniu Kredytu Hipotecznego?

ją terminowo tworzysz swoją historię kredytową. Ale też limit na takiej karcie kredytowej obniża znacznie zdolność kredytową. Często kredytobiorcy, aby mieć większą zdolność kredytową spłacają zobowiązania na takiej (...) Na pewno tak taka karta kredytowa pomaga, bo płacąc taką kartą kredytową, a następnie spłacająckarcie, a następnie odstępują od umowy karty kredytowej. (...)

Bo hcesz dostać jak najwyższy kredyt hipoteczny. Ostatnio czytałem, że najlepiej dla kredytobiorcy obliczają zdolność kredytową Deutsche Bank (ma promocje na kredyty hipoteczne). Ale najwyższą zdolność kredytową obliczy (...)

Zdolność kredytowa przy kredycie hipotecznym jest tak samo obliczana jak przy normalnym kredycie hipotecznym. Teraz zdolność kredytowa jest obliczana nawet w inny sposób, bardziej jest to korzystne dla kredytobiorcy. Prz (...) kredytowej bank bierze pod uwagę faktyczny okres trwania kredytu hipotecznego, a nie jak dotychczas zdolność kredytowa była obliczana na okres 30 lat dla wszystkich kredytów hipotecznych, niezależnie od ich trw (...)

Czy można mieć więciej niz jeden kredyt hipoteczny?

pewne jest również, ze w tym przypadku musisz mieć spore dochody, aby pokryły one twoje zobowiązania, a więć zdolność kredytowa musi być duża. Banki w takim też przypadku patrzą na historię kredytową takiego kredytobior (...) Jak masz zdolność kredytową to na pewno nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostać kolejny kredyt hipoteczny na zakup następnej nieruchomości. Alecyb czy spłaca swóje kredyt hipoteczny terminowo. (...)

Zwykły kredyt gotówkowy, a kredyt hipoteczny

ma na pewno znaczenie, bo rata miesięczna kredytu gotówkowego obciąża budżet. Bank będzie obliczał twoją zdolność kredytową i taka rat będzie miała wpływ, że będziesz mieć mniejszą zdolność kredytową. (...)

Kredyt mieszkaniowy dla osób samotnych?

Kredyt hipoteczny na zakup czterech kątów dostaniesz pod warunkiem, że posiadasz zdolność kredytową. Płacąc 1000 złotych miesięcznie na wynajem nie oznacza, że masz taką zdolność kredytową. Bank w zdolności kredytowej do (...)

Kredyt hipoteczny ze spłatą gotówkowego

Zdolność kredytowa powinna wyjść bez poblemu, chyba, że jeszcze są jakieś inne zobowiązania kredytowe. Jeszcze ważne przy zdolnosci kredytowej są wydatki miesięczne związane z utrzymaniem. Często ludzie przepisują ruchom (...) ości typu samochód na kogoś, aby mieć wyższą zdolność kredytową, a tym samym otrzymać wyższą kwotę kredytu. Wiadome jest, że obliczanie zdolności kredytowej to bardzo indywidualne podejście banku do kredytobiorcy. (...)

Open Finance Kredyt hipoteczny - opinie

nie wiem jak oni to robią ale mi wyliczyli że mam zdolność kredytową na 210 tys zł, to trochę za mało niż oczekiwałem, postanowiłem za poradą znajomych przejść się jeszcze do kilku banków i co się okazało? wyliczyli mi z (...)

Kredyt hipoteczny na gospodarstwo rolne

ale muszę mieć na zakup. W ogóle czy dostanę taki kredyt hipoteczny na takie gospodarstwo rolne? Bo o zdolność kredytową to się nie obawiam, bo mam spore dochody i zero zobowiązań kredytowych. (...)

Kredyt hipoteczny za ratę miesięczną 450 złotych

włąsnie płacę 450 złotych. Może lepiej kupić mieszkanie i płacić sobie kredyt. Kredyt na 30 lat, miałbym zdolność kredytową, ile dostałbym takiego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? (...)

Rekomendcja S do kredytu hipotecznego. Co to jest?

Czy ja wiem jeśli ktoś ma zdolność kredytowa to co bankowi szkodzi żeby udzielić kredytu na 120%. Wiadomo że nigdy nie było to za darmo tylko bankowi zwróciło się szybko i z nawiązką. Większość uregulowań znajdujących si (...) Zgodnie z rekomendacją S, banki nie tylko muszą proponować kredyty w złotych, ale również obliczać zdolność kredytową jak dla kredytu złotowego, mimo iż jest on brany w walucie obcej. I jak dla mnie to jest na (...)

Karta kredytowa do kredytu hipotecznego

Często, aby mieć lepszą zdolność kredytową likwiduje się zadłużenie na karcie kredytowej, a także likwiduje się samą kartę kredytową. Ale ostatnio kiedy składałem wniosek o kredyt hipoteczny w jednym z banku (nie podaję (...)

Powtórna weryfikacja zdolności kredytowej

banki mają prawo żeby wezwać klienta który spłaca już kredyt hipoteczny żeby zweryfikować u niego powtórnie zdolność kredytową? Jeżeli tak to co w przypadku gdy się okaże że utraciłem zdolność na kredyt, z tym że nie m (...)

Lepsza zdolność kredytowa przy rekomendacji S

kryteria przyznawania kredytów hipotecznych, ale także przy nowej rekomendacji S można liczyć na lepszą zdolność kredytową. Czy to prawda i co będzie miało największy wpływ na obliczanie nowej zdolności kredytowej? (...)

Czy mam szansę na kredyt?

około 40 000 złotych, łącznie spłacamy około 1200 złotych miesięcznie rat kredytowych. Właśnie czy będzie zdolność kredytowa na około 70 000 złotych, bo wkłądu własnego uzbiermy około 20 000 złotych. (...)

w którym banku jest wymagana najmniejsza zdolnośc kredytowa? (...)

Linia kredytowa zabezpieczona hipoteką

Myślę, że jak masz sporą zdolność kredytową i chciałbym mieć taką linię kredytową, a w zamian będziesz mieć wpis do hipoteki swojej nieruchomosci o takiej linii kredytowej, to bank ci w takiej formie pożyczy pieniądze. W (...)

Kredyt hipoteczny - dokumenty i zatrudnienie

Jeżeli oszacowałeś swoją zdolność kredytową i obliczyłeś, że masz szanse na kredyt hipoteczny, możesz złożyć wniosek o jego przyznanie. Musisz w nim skompletować wszystkie dokumenty niezbędne w procesie ubiegania się o k (...)

Najnowsze porady

Potrzebuję kredytu

Jesteśmy ludźmi oferującymi pożyczki pomiędzy osobami, które ich potrzebują. Dla małych...

Najnowsze opinie klientów