Jaki kredyt hipoteczny mogę dostać?

Poniedziałek 25 marzec 2013 15:17Zgłoś nadużycie
Kolejarz
Kolejarz
Bolesławiec
Temat postu: Jaki kredyt hipoteczny mogę dostać?

Chcę kupić mieszkanie za 150 tysięcy złotych, mam 70 tysięcy złotych na zakup, resztę 80 tysięcy złotych muszę pożyczyć. Mam dochody na poziomie 2,5 tysiąca złotych, a rodzina liczy czworo osób. Obawiam się, że nie dostanę kredytu hipotecznego na te 80 tysięcy złotych. Na jaką właściwie kwotę kredytu hipotecznego mogę liczyć mając takie dochody.

Ostatnio edytowane przez KredytnaM; Sobota 7 listopad 2015 21:44
Wtorek 26 marzec 2013 22:25Zgłoś nadużycie
Ula
Ula
Piekary Śląskie
Temat postu: Jaki kredyt hipoteczny mogę dostać?

Myślę, że jak wydłużysz okres takiego kredytu hipotecznego na maksymalnie 30 lat, a nawet na 35 lat to powinienieś taki kredyt hipoteczny przy tak wysokim wkładzie własnym dostać.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Sobota 7 listopad 2015 21:44 | pozyczkasa | Kraków

wydłużenie okresu kredytowania nic nie da bo i tak wszystkie banki liczą zdolność na max 25 lat. jeśli masz tyle dzieci to możesz się załapać na promocje http://www.pozyczkasa.pl/karta-duzej-rodziny-oferta-specjalna-w-deutsche-bank tylko pewnie będzie problem ze zdolnością ponieważ koszty utrzymania będą bardzo wysokie.

Reklama
Środa 27 marzec 2013 11:33Zgłoś nadużycie
anna
anna
Wisła
Temat postu: Jaki kredyt hipoteczny mogę dostać?

wiesz co, faktycznie najdłuższy okres spłaty to jest rozsądne wyjście.też miałam trochę problemów z hipotecznym ale w końcu zdecydowałam się na doradcę w open finance i on mi bardzo dużo pomógł :)

Skomentuj wypowiedź

Środa 27 marzec 2013 22:06Zgłoś nadużycie
Wacław
Wacław
Świdnica
Temat postu: Jaki kredyt hipoteczny mogę dostać?

Nie napisałeś czy masz jakieś kredyty do spłaty oraz limity w koncie, karty kredytowe. Wtedy mielibyśmy pełny obraz. Twoje dochody nie są wysokie, a suma kredytu o który chciałbyś się starać też nie jest wysoka. Przy maksymalnym okresie kredytowania może wyjdzie ci zdolność kredytowa i bank może ci udzieli kredytu. Najlepiej jakbyś nie ograniczał się do jednego banku, ale spróbował złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w kilku bankach.

Skomentuj wypowiedź

Reklama